המגנט - מסלול ההצלחה עם נשים

קורס המגנט טקסטינג 5

קורס המגנט הוא מסלול ליווי אישי אחד על אחד להגברת כמות ואיכות הדייטים שלך. במסלול הזה אני מלמד אותך אישית איך להתכתב כמו אלוף ואיך לקבוע דייטים עם כמה שפחות סיכוי שנשים יבריזו לך. איך לשמר אותן חמות בווצאפ עד הדייט הראשון וגם מה לכתוב להם אחרי דייט שני, שלישי שיפור ההומור בהודעות ועוד.

הסילבוס - מה לומדים פה ?

1. משפטי פתיחה מנצחים

“הי”, “מה קורה”, “נעים להכיר” יכולים לעבוד ויכולים לגרום לבחורה לענות. זאת בהנחה שהיא מאוד(!) בעניין. אבל רוב הסיכויים שהבחורה שאנחנו מתכתבים איתה כרגע קיופיד, טינדר, באמבל ודומיהם לא תעוף עלי ולא עליך. לכן רוב הסיכויים שגם אם היא תענה, היא תענה “יבש” ובאופן שלא יאפשר לנוע להניע את השיחה

2. ליצור שיחה זורמת וקלילה

היא ענתה לנו למשפט פתיחה וזה מעולה. בחלק הזה תקבל שיטה קלילה להתכתבות שתניע את רוב השיחות שלך ושלה לווצאפ במקום להיתקע שעות בטקסטינג אינסופי. כדי ליישם את שיטת  LEAN TEXTING אתה לא צריך להיות מצחיק או עם חוש הומור אלא להבין כמה לוגיקות פשוטות על התכתבות.

3. ניטרול תירוצים ומבחנים

“מה אתה מחפש כאן”, “מה הגובה שלך”, “מה היחסים הכי ארוכים שלך” ועוד שאלות מכשילות שנשים מציבות הן חלק מאתגרי ההתכתבות של רוב הגברים. באמצעות שיטת LEAN TEXTING להתכתבות אני הולך להראות לך כמה טקטיקטות בשיחה כדי  להימנע ממבחנים ולדעת ולנטרל אותם ולהמשיך שיחה באלגנטיות.

4. איך להציל שיחות שנתקעו

להרבה מאוד גברים קורה שהם נתקעים בשיחה, הבחורה מפסיקה משום מה לענות ועוד. בחלק הזה נראה כל מיני מצבים שבהם שיחות נתקעו, נסביר מה עומד מאחורי זה ואיך אפשר להתניע חלק מהן מחדש בסיכוי גבוה וכמו שאומרים: “להציל את המצב”.

5. לשלב הומור בשיחה

הומור הוא תמיד שובר קרח מעולה. בחלק הזה אראה לך כמה טריקים ועקרונות של הומור שתוכל לשלב בהתכתבויות וגם כאלו שיכולים לשמש אותך לתקשורת פנים אל פנים בדייטים ומפגשים חברתיים. הדבר החשוב ביותר זה לדעת איך עושים את זה עם טאקט!

6. לשמור אותה "חמה" בווצאפ

הודעות ווצאפ הפכו להיות הרוצח הגדול ביותר בעולם הדייטינג וההכרויות והוא הפך לאחד המחסומים הגדולים ביותר שהורסים את ההגעה לדייט מס 1 ולדייטים הבאים אחריו. כאן תלמד איך לקבוע איתה דייט באופן מושך ולוודא שהדייט איתה אכן יקרה והיא לא תבטל או תבריז!

7. שימוש בהודעות קוליות

המימד הקולי הוא הרבה יותר עוצמתי בתקשורת בין אנשים ובין גברים ונשים ביחס לטקסט ועוזר להמון גברים ליצר יותר חיבור עם נשים. בחלק הזה אלמד אותך איך להשתמש בהודעות קוליות כדי ליצור יותר משיכה עם הנשים שאתה מדבר איתן.

8. איך לדבר באופן מושך בטלפון

שיחות טלפון הן הרבה פחות מקובלות מבעבר. אבל עדיין, יהיו נשים שכן ירצו לדבר עם הגבר ולהבין קצת מי הוא לפני שהן נפגשות איתו. בחלק הזה תראה איך לנהל באופן יעיל שיחה טלפונית שתגדיל את הסיכוי למשיכה וחיבור כבר בהתחלה. כולל מה להגיד ועוד.

9. מבוא לדייטינג

אחרי שנרכוש את כל המיומנויות השונות כדי להגדיל את הסיכויים שהדייטים אכן יקרו עם הבחורות בחלק הזה אני הולך לתת לך כמה אסטרטגיות כלליות לתכנון דייט כולל המלצות למקומות ורעיונות לדייטים עם נשים שאתה פוגש דרך האונליין, פנים אל פנים וארועים חברתיים.

איך זה מתבצע ומה אתה מקבל?

3 אימוני זום אישיים אחד על אחד

באימוני הזום אני אעלה איתך אישית לפרופיל ובאמצעות חלוקת מסך אתכתב בזמן אמת מהפרופיל שלך ואדגים לך טכניקות התכתבות בסיסיות ומתקדמות וגם מה לכתוב להן בווצאפ.

פידבק ממוקד במהלך האימונים

בסוף כל אימון אשלח אותך עם מטלות ספציפיות. אז נעבור יחד על טקסטים שלך באפליקציות, באינסטגרם ובווצאפ ונאזין יחד לשיחות שלך עם נשים וניתן פידבק מקיף ונשפר טעויות שקורות.

תוכנית התקמות לפי קצב אישי

לכל אחד יש את קצב הלימוד שלו ובדיוק בגלל זה התוכנית היא אישית. יחד עם זאת –  כולם בסוף התוכנית הזו יוצאים עם יכולת טקסטינג וקביעת דייטים טובה ושיטה ממשית שעובדת!

ליווי אישי בווצאפ ל30 ימים!

אחד הדברים החשובים בכל ליווי אישי הוא שיהיה לך מישהו לפנות אליו בזמן אמת שילך איתך יד ביד. זה מה שמאפיין את השירות שלי והוא יחס אישי וזמינות מהירה לתפעל מצבים שקורים. בליווי האישי שלי אחד על אחד אענה לך לפעמים תוך דקות על השאלות הקשות

הספר וומנייזר מאת אלעד יגל

רב מכר – מדריך דייטינג שמכיל בין היתר הדגמות וידאו של אלמנטים מתחום ההצלחה עם נשים. בספר תוכל למצוא שיטות פעולה פשוטות שיעזרו לך בפגישות אקראיות עם נשים והתחלה פנים אל פנים, שיטות לשיפור הדייטים, התכתבויות עם נשים ועוד.

קורס UPDATE

כמו שהבנת, אחד הדברים שהכי חסרים לגברים היא שיטה! אי אפשר לקוות שאיכשהו הדייט שלך ושלה יסתדר. הקורס הזה  ייתן לך קווים מנחים לתיכנון של דייט דינאמי עם הבחורה כולל רעיונות לדייטים, רשימת מקומות לצאת אליהם, רעיונות לנושאי שיחה, מדריך לשיחה הומוריסטית ועוד.

אלעד יגל - מאמן גברים ליצירת זוגיות או יחסים רומנטיים קצרים עם נשים

נעים להכיר, אני אלעד יגל בן 39, מאמן דייטינג משנת 2011.  בעבר הרחוק שלי גם עבדתי בהייטקס (עוד לפני שקראו לזה הייטקס) במשך 3 שנים כמפתח פלאש. עוד על הדרך שעשיתי בתחום הדייטינג אפשר לקרוא בהרחבה בספר “וומנייזר”. אבל בשנים האחרונות עשיתי את המעבר מגבר שהתעסק בעיקר ביחסים קצרים ומזדמנים ויצא בחייו עם מאות נשים למישהו עם אוריינטציה יותר זוגית. אני אחרי שתי מערכות יחסים משמעותיות עם נשים שכללו גם מגורים משותפים וכיום מנהל אורח חיים של נווד דיגיטלי ומטייל. תנועה וערים חדשות וגדולות הן חלק מאורח החיים שלי. יש בי חלק שמאוד נמשך לארכיטקטורה, אומנות, גרפיטי, בתי קפה טובים ומקומות חדשים. לכן כחלק ממסע ההתפתחות האישית שלי עיצבתי את החיים שלי באופן הכי מדוייק לי

קבוצת הטלגרם - וומנייזר

כחלק מהמאמץ שלי להפיץ את הרעיונות שלי ואת ניסיון האימון שלי בכל מה שקשור להצלחה ביצירת יחסים רומנטיים עם נשים, ארוכים או קצרים יצרתי את קבוצת הטלגרם וומנייזר. זו קבוצה סודית שבה אני עונה בחינם ובאופן אנונימי כל יום לשאלות של גברים בתחום הדייטינג, הזוגיות והיחסים. חוץ ממני בקבוצה הזו יש עוד מאות גברים חלקם מנוסים יותר עם נשים וחולקים מהניסיון שלהם וחלקם פחות שנמצאים בקבוצה כדי ללמוד, להשתפר ולהיכנס ליחסים מסוגים שונים עם נשים. בקבוצה עונים על שאלות בנושאים של טקסטינג, דייטים, גישה לנשים, שיפור הפרופיל בטינדר, קיופיד, סטיילינג ועוד. 

איך להתחיל עם בחורה- הדרכה חינם

* במילוי הפרטים אני מאשר קבלת אימיילים לכתובת המייל אותה אמלא