הספר וומנייזר - אלעד יגל

סקס, נשים ויחסים - כל מה שלא סיפרו לך!

הספר וומנייזר - אלעד יגל

ספר האימון ליצירת קשרים זוגיים או לא מחייבים עם נשים. הספר מכיל הדגמות וידאו ודוגמאות מעשיות להצלחה בדייטים, התכתבויות, גישות ראשונות ובניית יחסים רומנטיים שונים עם נשים.

כפי שסוקר בעיתון מעריב

לקריאת הכתבה לחץ על התמונה

“יש סתירה עצומה בין המידע שגברים מקבלים באינסטגרם, פייסבוק, בערוצים המובילים או מהסביבה החברתית לגבי איך אמורה להיות תקשורת בין גברים לנשים. בפועל אין שום קשר בין מה שהם קוראים שנשים חושבות באינטרנט או שידידות שלהם אומרות לבין  מה שקורה בפועל במציאות. הספר הזה מגשר בדיוק על הפערים האלו ונותן פתרונות מעשיים להרבה נקודות תקיעה בתחום הדייטינג והחיזור בין גברים ונשים”.

הספר מכיל הדגמות וידאו ממוקדות

מה הקוראים חושבים על הספר ?

מה הספר תכלס נותן ומלמד ?

הספר מכיל 15 פרקים בהם מוסברים ומודגמים עקרונות קריטיים להצלחה עם נשים באמצעות מחקרים וקטעי וידאו תוך כדי סיפורים שקרו לי ברמה האישית. בלחיצה על כל נושא אפשר לקבל פירוט:

הספר מסביר עקרונות חשובים בגישה אל נשים פנים אל פנים כדי למנוע תקלות וכדי ליצור היכרות ראשונית כמה שיותר קלילה עם כמה שפחות טעויות. לרכישת הספר לחץ כאן.

“אין לי על מה לדבר” \ “אני נתקע בשיחה” אלו כמה מהביטויים הכי נפוצים מצד גברים בהקשר של הצלחה עם נשים. השיחה שלבדה לא תביא לך הצלחה אבל היא בהחלט אלמנט חשוב שצריך לדעת לייצר. בספר אתן דוגמאות לדרכים להמשיך שיחה, על אלו נושאים עדיף לדבר וכו. לרכישת הספר לחץ כאן.

“איזה קשר אתה מחפש?” \ “למה אתה והאקסית שלך נפרדתם?” \ “אתה מבוגר \ צעיר \ נמוך מידי בשבילי”
ועוד שאר “מבחנים” שנשים זורקות במהלך היכרות ראשונית על גבי הרשת או פנים אל פנים. למה הם בכלל עולים ואיך אפשר “לענות” עליהם באופן קליל וזורם שלא יתקע את השיחה וההיכרות הראשונית. לרכישת הספר לחץ כאן.

דחיות זה חלק בלתי נפרד מתהליך של הצלחה עם נשים. בפועל גם שגבר הופך למאוד
טוב בתחום של תקשורת עם נשים הוא עדיין יקבל דחיות. מה שמבדיל אותו מגבר פחות מוצלח
הוא העובדה שהוא יקבל הרבה פחות דחיות. בספר נקבל כמה כלים לצמצם את כמות הדחיות. לרכישת הספר לחץ כאן.

הרבה גברים תופסים את זה כ”לא מוסרי” \ “דוש” \ “מניאק” אבל האמת היא
שאם גבר לא יכול לעשות מהלך שיוביל אותו ואותה באופן הדדי למצב של אחד על אחת
הוא יתקשה להמשיך את הדייטים עם בחורות קדימה.  ויכנס מהר מאוד לאזור הידידות. לרכישת הספר לחץ כאן.

הומור ושיחה טוב שלבדם לא יביאו אותה להמשך לגבר. יש הבדל גדול בין “חיבה” ל “משיכה”
והרבה מאוד גברים נוטים לבלבל בינהם. בין מצב שבו אישה נמשכת מינית לגבר למצב שבו היא צוחקת
ממה שיש לו להגיד ושואלת שאלות בשיחה. בספר נלמד מקרוב איך להבדיל בין השניים. לרכישת הספר לחץ כאן.

ההתחלה של סוגי היחסים השונים היא מאוד שברירית. יחסים מסוגים שונים הם לא משהו שמדברים עליו ומסכמים אותו סטייל ילדים כיתה ו’: “אני ודנה החלטנו שאנחנו בקשר רציני”. אלא יותר בכל מיני פעולות שאתה יכול ליזום וגם היא בהדרגה כדי להוביל לסוג הקשר הרצוי. בספר ניתן אסטרטגיות כיצד לעשות את זה. לרכישת הספר לחץ כאן.

טקסטינג הוא חובה. גבר שלא יודע להתכתב אפילו קצת נמצא לרוב בנחיתות עצומה בעולם הדייטינג עם נשים. בספר נסקור כמה טיפים ודוגמאות להתכתבות כולל וידאויים שמדגימים איך לעשות את זה. לרכישת הספר לחץ כאן.

בין אם אתה משתמש בקיופיד, טינדר להיכרות עם נשים או אפילו באינסטגרם, יצירת פרופיל מושך היא אלמנט שהוא בגדר חובה. הוא כרטיס הביקור שלך ויקבע גם בין היתר איך הבחורה תופסת אותך ברגעים הראשונים של ההתכתבות. הספר מכיל כמה אסטרטגיות ונותן דוגמאות שונות לגבי הנושא. לרכישת הספר לחץ כאן.

ביטחון עצמי הוא תחושה רגעית ועוברת. תוך כיד המסע של הצלחה עם נשים, גם הצד המנטלי אצל גברים עובד התפתחות עוצומה. בספר נסקור גם את האספקטים המנטליים כמו החשש לגשת, דימוי עצמי ותחושת מסוגלות שנבנית.  במהלך הזמן. לרכישת הספר לחץ כאן.

כמובן שהספר מכסה עוד אינספור נושאים ומיומנויות קריטיות בתהליך ההצלחה עם נשים אבל אלו כמובן על קצה המזלג.

הפודקאסט "וומנייזר" סקס, נשים ויחסים: כל מה שלא סיפרו לך

בעקבות הצלחות הספר “וומנייזר” יצרתי גם פודקאסט בהשראתו שמדבר בהרחבה על נושאים מתוך הספר. בפודקאסט “וומנייזר” אדבר בלי פוליטיקלי קורקט ובלי בולשיט ואתן פתרונות על נושאים בוערים בעולם הדייטינג בין גברים ונשים. כאלו שלא מדברים עליהם באף תוכנית בוקר או מגזין טלויזיה. האזנה נעימה 🙂

פרק 1: קשה יותר היום להצליח עם נשים ?

פרק 2: למה פחד גישה לנשים זה בולשיט

פרק 3: למה נשים באמת דוחות גברים

איך להתחיל עם בחורה- הדרכה חינם

* במילוי הפרטים אני מאשר קבלת אימיילים לכתובת המייל אותה אמלא