מה נשים רוצות – 3 אלמנטים שיפחיתו כאבי ראש עם נשים

Picture of מאת ELAD YAGEL SIBAS

מאת ELAD YAGEL SIBAS

מומחה באימון אנשי קריירה למציאת זוגיות או יחסים קצרים מ2011

כאשר הבחור הממוצע קורא טוקבקים של נשים ברשתות החברתיות הוא הרבה פעמים לא מבין מה נשים רוצות ?! במאמר המיוחד הזה לכבוד יום האישה 2023 הכנתי לך כמה קווי התנהגות שיסייעו לך להבין טוב יותר נשים, להתנהל מולן טוב יותר ובעיקר למנוע המון כאבי ראש, אכזבות ותסכולים.

אז מה יהיה לנו כאן במאמר?

מה נשים באמת(!) רוצות (בניגוד למה שהן אומרות)

במהלך היחשפות לתוכן (הרעיל!) ברחבי הרשת או במהלך שיחה עם ידידות הגבר הממוצע עשוי לקבל את הרושם שכל הבחורות רוצות “קשר רציני” \ “להפסיק עם המשחקים” ולמצוא את האחד שיציע להן נישואין ויקים איתן משפחה. יותר מזה, הוא מקבל את הרושם שהאישה הישראלית הממוצעת היא בעלת רשימת מכולת ענקית למה היא מחפשת בגבר: שיהיה לו קריירה מסודרת, שירוויח יפה, שיראה טוב, שידע לפנק, שיהיה רגיש אבל שגם יהיה גבר אמיתי “כמו של פעם”, שיחזר, שיהיה ג’נטלמן, שיהיה החבר הכי טוב שלה וגם…רצוי מעל 1.80. 

אותם גברים רואים את רשימת המכולת ההזויה הזו ונכנסים ללחץ. הם מתחילים לעשות חישובים ולהשוות את עצמם לסביבה או לחברים שלהם ותוהים איך הם בכלל “שווים” או “ראויים מספיק” אם אין להם אפילו רבע מהרשימות המפלצתיות והלא הגיוניות האלו ועוד מבחורה שאם להודות על האמת, נראית ממוצע מינוס.

“מה הישראלית הזו חייה בסרט היא לא בדיוק נראית כמו דוגמנית אינסטגרם מי היא בכלל שתבוא עם כל הדרישות האלו ?!”

א. זה נכון! היא באמת חיה בסרט
ב. זה רק מה שהיא אומרת על גבי הרשת \ לחברות שהיא רוצה!

 

בפועל אם הגבר הממוצע היה שואל אותי בקבוצת הטלגרם או היה הזבוב על הקיר בשיחת בנות צפופה (כזו שהן מרכלות בה על כל הפרטים הכי קטנים) הוא היה יכול לסכם את כל מה שנשים באמת רוצות ברמה התחלתית של קשר כלשהו ל3 אלמנטים פשוטים:

 1.  היא רוצה גבר שייתן לה סקס טוב
  שוקינג! יכול להיות גבר שעונה טכנית לכל הרשימות המוזרות שלה אבל הסקס איתו פח והיא לא תישאר איתו אפילו דקה. גם אם היא מאוד רצתה איתו קשר רציני. אבל…אם יבוא גבר שיתן לה סקס טוב? היא תסלח לו על הרבה מאוד דברים. על זה שהוא  לא מרוויח מינימום 35 אלף ברוטו בהייטק, על זה שהוא לא נוהג בטסלה, על זה שהוא לא מגה חתיך, על זה שאין לו תואר ועל זה שהוא סה”כ בחור די רגיל ואפילו… השם ישמור: מתחת ל 1.80! אם הוא והיא התחילו ברגל ימין בין הסדינים, היא תשכח במהירות ובאורח פלאי הרבה מאוד פריטים מרשימת המכולת המטופשת שלה מהסיבה הפשוטה שאותו גבר גורם לה פשוט להרגיש טוב וישם להם סקס כייפי.

   

 2. היא רוצה גבר עם וויבים טובים
  אתה עובר הרבה שיט? אכלת הרבה קש מנשים אחרות ואתה מתוסכל? החיים שלך בבלאגן? אל תביא את זה לתקשורת איתה בשום אופן. לא בפגישות הראשונות ולא בפגישות מתקדמות יותר. מה נשים רוצות ? רוב הנשים רוצות גבר שיהיו איתו שיחות כיפיות וקלילות ופחות כבדות ומעיקות בתור התחלה. עוד על איך לפתח שיחה קלילה עם בחורה כולל דוגמאות תוכל לקרוא כאן. אתה לא חייב להיות איזה מגה גאון, שנון או אחד כזה שיקרע אותה מצחוק כל דקה. אבל רצוי שכאשר אתה נמצא בחברה שלה אתה תהיה גבר חיובי שמראה לה את הצד הטוב של החיים. נחש מה? יש לה מספיק שיט משל עצמה – הבוס בעבודה, הדודה שחופרת לה שהיא צריכה להקים משפחה ומה יהיה איתה, הלימודים ואולי יש לה איזו חברה מעיקה שמבאסת לה את החיים. אבל, יש לה נקודת מפלט בסוף היום וזה לפגוש מישהו כמוך שמקרין וייב קליל חיובי וגורם לה לשכוח מהצרות גם אם לכמה שעות בודדות.

  מספיק שאתה פשוט חיובי וקצת יותר אנרגטי מהגבר הממוצע – אתה כבר צעד אחד קדימה ביחס לכל הסימפס שבוהים כל היום באינסטגרם שלה.

   

 3. היא רוצה גבר שהיא תוכל להירגע איתו בערב שקט מול נטפליקס ופיצה.
  הרבה גברים שבויים בקונספט שהם כל הזמן צריכים לעשות משהו מקורי או יוצא דופן עם הבחורה שהם התחילו לצאת ולשכב איתה וכל דייט חייב להיות מינימום איזו הפקה של מאות שקלים. אבל זה ממש לא נכון. לפעמים גם ערב בצ’יל בכרבולים משותפים מול הנטפליקס ולהזמין אוכל יכולים להיות אחלה שוברי שגרה. לפעמים היא לא צריכה שיחות או פעילות מיוחדת אלא רק מישהו שיהיה שם לחבק אותה אחרי כל הטרפת של בחוץ ותאמין לי – נשים אוכלות הרבה שיט לא משנה כמה הן חזקות – הרבה מהן אוהבות לחזור לערב בבית עם כתף של גבר חזק שידע קצת להכיל אותן.
   
 4. גבר שיוביל את הקשר בדיבורים ולא במעשים
  הרבה גברים בטוחים שזוגיות וקשרים לטווח ארוך נבנים בזה שמדברים על הקשר ועל הציפיות ממנו אבל בפועל קשרים נבנים בעיקר לאורך זמן וע”י פעולות. דוגמה לפעולה שאתה יכול לעשות להעמקת קשר היא נניח לנסוע איתה לסופש לצפון \ כמה ימים לחו”ל. זה גם יעמיק את החוויה בינכם ואז אתה והיא מבלים לרגע זמן יותר אחד על אחד וכך תוכל לבדוק מאיזה חומר היא באמת עשויה והאם היא ואתה יכולים לבלות זמן ממושך יחד.

איך להתכתב עם מישהי בטינדר \ קיופיד

מה נשים רוצות - כמה קווים להתנהלותן של נשים

כאשר אתה מדבר עם נשים במהלך התכתבות באונליין, היכרות פנים אל פנים וכו הנה כמה עקרונות שאתה צריך לשים לב אליהם ולדעת שהם קיימים ויחסכו לך הרבה מאוד כאב ראש.

> מבחנים \ מסרים סותרים של נשים

מבחנים \ מסרים סותרים של נשים = ברמה המילולית הן אומרות דבר אחד אבל ברמה התנהגותית הן מביעות דבר אחר לגמרי. סתירה כזו בין מה שהן אומרות לאופן בו הן מתנהגות יוצר אצל הרבה גברים בלבול, מבוכה וחוסר הבנה לגבי הכוונות שלהן ומה להגיד או לעשות כדי להתקדם איתן הלאה ברמה הרומנטית. הן לא עושות את זה בכוונת זדון כי הן רעות או כלב*ות או ווטאבר. רק הדיסוננס הזה גורם לגברים לשבור את הראש לגבי מה נשים רוצות. אז… הן עושות את זה כדי להבין איזה סוג של גבר עומד מולן והאם הוא עומד מאחורי הדרך שהוא מתנהג  איתן או שהוא מנסה “לחרטט” אותן כדי להשיג מהן סקס, דייטים, המשך יחסים ועוד.באופן כוללני ניתן לחלק מסרים סותרים ומבחנים לשני סוגים:

1. מבחנים מילוליים
היא אומרת אמירה (שאלה\הנחה) שמראש נועדה לאתגר את הגבר שמולה.
2. מבחנים התנהגותיים
היא עושה פעולה פתאומית שנוגדת את הלך הרוח והאווירה בינכם.
בשני המקרים העיקר פה הוא לבחון כמה אתה עקבי בהתנהגות שלך ואיך תפעל נוכח המבחן \ המסר הסותר שהיא שולחת לעברך.

איך להתחיל עם בחורה ברחוב texther

> היא לא חומר לקשר רציני עד שהוכח אחרת

מתאמן: “אחי אני אומר לך היא איכותית והיא חומר לקשר רציני הבחורה הזו”

אני: ” פגשת אותה רק פעמיים איך אתה יודע?!”

מתאמן:”כי אני יודע – אני מרגיש”

אני:”גבר…אתה לא מכיר אותה, אין לך מושג מי היא וכל מה שאתה מכיר הוא הדמות שהיא הציגה לך באותו רגע…יכול להיות שאתה לא יודע אבל ה”מתוקה” הזו שוכבת קבוע עם 3 גברים בבניין שלה באופן מקביל ואתה פשוט לא יודע”

והנקודה היא ברורה. הרבה גברים פוגשים נשים שהן נניח רמה אחת או שתיים מעל מה שהם רגילים לפגוש בדר”כ ואז באופן אוטומטי הם משליכים עליהן כל מיני תכונות שהם בטוחים שיש לה שהיא חמודה, איכותית, ביתית, אימהית, טובה בסקס, מתחשבת, אמא תרזה, זוכת פרס נובל ועוד.

בפועל ממליץ לכל גבר לפני שהוא מפליג יחד איתה במחשבות שלו לירח הדבש המשותף שלהם ומשליך עליה תכונות שאין להן שום קשר למציאות לצאת איתה לפחות 10 פעמים, לשכב איתה ובכלל לפגוש אותה בכל מיני מצבים ומקומות עד שהוא בכלל מגבש דעה או מתחיל לחשוב בכיוון של “איזה קשר הולך להיות איתה” או מעבר לזה…
אי
ך להגיע איתה לזוגיות(מאמר).

> אם רק התחלתם לצאת קח בחשבון (שכנראה!) חוץ ממך יש עוד גברים בתמונה

זה השלכה ישירה של הסעיף הקודם אבל הוא סופר קריטי. אם היא בחורה אטרקטיבית או אפילו ממוצעת, קח בחשבון שבמקביל לזה שהיא התחילה לצאת \ לשכב איתך עכשיו, ייתכן מאוד שהיא פוגשת עדיין עוד גברים. ממליץ לך מצד אחד לא לחיות בלה לה לנד ולחשוב שאתה הגבר היחיד בחיים שלה. זאת מסיבה מאוד פשוטה – כמו שאתה רוצה להשיג את הכי טובה \ מתאימה לך – לה יש את אותו הרצון והיא סה”כ בודקת את האופציות שיש לה עד שהיא מגיעה להחלטה עם מי היא תמשיך לטווחי הזמן הארוכים יותר.
מצד שני שווה שלא תאכל על זה סרטים ולקבל את זה כחלק מהתנהלות הטבעית של נשים.

> קח את רוב מה שהיא אומרת בערבון מוגבל ושים לב יותר לפעולות שלה

במיוחד ברמת ההתחלה, נשים אומרות הרבה דברים. היא יכולה להחמיא לך, להתלהב, לחייך ולהבטיח לך כל מיני דברים. “כן, אנחנו ניסע לשם לסופ”ש”, “כן אני אחזור אליך היום ואגיד לך אם ניפגש”. עצם ההתלהבות והתגובות החיוביות שלה לא מבטיחות כלום. לכן גם אם לרגע ברמת ההתחלה נדמה שדברים הולכים מולה ממש טוב – קח אותם בערבון מוגבל וקח חשבון את זה שהיא יכולה להתהפך עליך בכל רגע נתון. כן – גם אם היא אמרה שאתה מדהים ואיכותי וגם אם התנשקתם וגם אם שכבתם. זה פשוט לא אומר כלום. ישנן כן נקודות שבהם קשרים ראושניים מתהדקים והופכים ליותר וודאיים באופן יחסי – כל כך תוכל לקרוא במאמר כאן.

מה נשים רוצות - לאיזה גבר נשים באמת נמשכות?

“שמע אני לא רוצה להיות איזה דוש תל אביבי מגעיל שדופק וזורק אבל לפעמים אני מרגיש שזו הדרך היחידה שהן ירצו אותי כי שאני נחמד הן פשוט לא סופרות אותי. יוצאות איתי לכמה דייטים ואז אומרות: תשמע אתה נחמד אבל…כנראה זה מה נשים רוצות לא?”

מסתבר שאחרי כל שטיפת המוח בסרטים של דיסני בילדות ואחרי הצונאמי של  METOO ונטפליקס
בחיים הבוגרים הכל פשוט בולשיט אחד גדול. הרי לימדו אותנו הגברים, מגיל 0 שצריך להתייחס אליהן כמו נסיכות, לחזר אחריהן , להיות ג’נטלמן, נחמד, מנומס, להתלבש יפה, להריח טוב, לאסוף אותן לדייט….

והן?!

הן בסופו של יום שוכבות עם גברים “מניאקים”, “פליירים” ומזיעים
שעושים איתן סקס חזק ומתנהגים יותר קרוב לאנשי מערות מאשר לג’נטלמנים.

והדבר הכי מתסכל בזה?! שרובן לעולם לא יודו בזה או ידעו להסביר “למה?”
למה הן כל היום מדברות ואומרות שהן רוצות את  הבחור הנחמד עם קריירה מסודרת שיבוא לאסוף אותן עם מכונית הטסלה הלבנה אבל בסופו של יום זורמות לסקס חסר מעצורים ואולי להתחלה של יחסים עם “מניאקים כמוני”.

בחור נחמד =
הן ימשיכו איתך לכמה דייטים, השיחה תזרום איתן, הן יצחקו מן הבדיחות שלו, יחמיאו לו ואפילו יזרמו איתו לנשיקה אבל הן לא ימשכו אליו מספיק כדי לשכב או להתקדם איתו ליחסים מסוגים שונים.

בחור “מניאק” =
בחור שיש לו יכולת להיות “חוצפן”, לעקם את הכללים, להוביל איתן קדימה לסקס בלי לשבור את הראש ולאכול סרטים על ענייני מוסר, להציב להן גבולות, לסיים איתן יחסים שצריך ולתת להן להבין שאם לא הן, יהיו אחרות במקומן.

ביסוד שלי, אני “מלך הנחמדים”. אבל עם השנים למדתי (בדרך הקשה!) לפתח גם אספקטים באישיות שלי שמאפיינים יותר “גבר מניאק” ולמדתי לאזן ביניהם בהדרגה. כלומר הדרך הנכונה היא לאזן בינהם.
אף אחת לא רוצה בחור שהוא רק נחמד – בטח לא בישראל זה פשוט לא יעבוד. מצד שני, גבר לא יכול להיות 100% מניאק ורעיל לנשים כי בטווח הארוך, בהנחה שהוא רוצה יחסים משמעותיים עם מישהי להיות רק מניאק לא יעבוד לטובתו.

סיכום - מה נשים רוצות

מה נשים רוצות יכול לגרום להרבה מאוד גברים לשבור את הראש אבל, אם גבר מבין את הכיוון הכללי שנשים מתנהלות בו ולמה הן מגיבות באמת, הוא יוכל להתחיל לתמרן את המערכות האלו לטובתו וההצלחה של החיים הרומנטיים שלו אם זה למצוא בת זוג טוב או מישהי ליחסים קצרים ופחות מחייבים.

ותמיד תזכור: לעולם אל תסמוך על מאמן דייטינג שיוצא עם מכוערות זה כבר ברור
עדיף לך לסמוך על מאמן דייטינג שיוצא עם כוסיות שיודע לסגור את הסיפור 🙂

ELAD

תקוע ורוצה להצליח?! בוא דבר איתנו בשיחת ייעוץ חינמית !

איך להתחיל עם בחורה- הדרכה חינם

* במילוי הפרטים אני מאשר קבלת אימיילים לכתובת המייל אותה אמלא