איך להצליח עם נשים מבוגרות

Picture of מאת  ELAD YAGEL

מאת ELAD YAGEL

מחבר הספר וומנייזר ומומחה באימון גברים למציאת זוגיות ויחסים קצרים

איך להצליח עם נשים מבוגרת ממני? או גם בכינויו הלא רישמי: איך אני מזרים מילפיות ?
מי מאיתנו לא חווה את זה? הוא בן 23,25 או אפילו 32 והוא פגש מישהי בת 35. היא פצצה, כיף לדבר איתה והוא נדלק עליה על 200. הוא ניסה לפלרטט איתה קצת ולהציע לה להחליף מספרים או לצאת והיא בתגובה אמרה:

“תשמע אתה באמת חמוד אבל אתה צעיר לי מידי”.
“זה מחמיא אבל אתה ילד מידי בשבילי בן כמה אתה?”

זה עוד כמובן במקרה הטוב. במקרים אחרים היא מתעלמת או אומרת:

“לא פנוייה רגשית ושאר ירקות.”

אותו בחור אומר לעצמו:
“אני לא מבין אני נראה טוב, ברור שהייתה לנו שיחה זורמת וראיתי שהיא כן רוצה!
היא כן חייכה, כן הגיבה אליי טוב ואפילו פלירטטה חזרה.
למה היא עושה מכמה שנים האלו ביג דיל?”.

במאמר המיוחד הזה אני הולך להתמקד יחד איתך ספציפית באחת הנישות שפעם הייתה קרובה לליבי “מילפיות” \ “נשים בשלות” וכמה טיפים ממוקדים על איך להצליח איתן.

מה יהיה לנו כאן במאמר?

להצליח עם מבוגרות - מה זה אומר "מילפיות"?

מה זה אומר מילפיות
רק למען הסדר הטוב. באנגלית MILF – MOM I WOULD LOVE TO FUCK.
הכוונה לנשים גרושות עם ילדים. זו ההגדרה היבשה. אלא שספציפית בארץ הביטוי מילפית יכול להיות מיוחס גם לנשים שאינן עם ילדים ועדיין יש להן מה שנקרא “קילומטראז” וגם גיל והן איך לומר “בעדינות: “עברו את השיא שלהן” ועדיין נמצאות בעולם הרווקות. בדר”כ הן יהיו סביב הגילאים של 35+\-.

ההבדל בין גרושות\ פרודות עם ילדים לבין כאלו שטרם הפכו לאימהות.
בין שתי הקבוצות האלו הבדל מהותי אחד. בדר”כ אלו שטרם הפכו לאימהות יהיו מטבע הדברים לרוב יותר מושפעות מלחצי הסביבה החברתית להקים משפחה \ להביא ילדים לעולם. המילפיות שהן גם אמהות יהיו לרוב פחות לחוצות על נושא הילדים כי הרי הן “מילאו את חובן לחברה” והן לא ימהרו להביא עוד ילדים לעולם או למצוא גבר שהוא בהכרח “דמות אבא”. בדר”כ גם אלו שהן כבר אימהות יהיו יותר משוחררות בקטע מיני וייטו יותר לזרום להרפתקאות. זה נובע מהעובדה שהן פחות מחויבות חברתית להביא ילדים וגם בדר”כ בגילאי 30 מתקדמים או 40 מוקדמים הן הרבה פחות אוכלות סרטים על עניינים כמו מראה, סקס וכו והן הרבה יותר שלוחות רסן.

איך להתכתב עם מישהי בטינדר \ קיופיד

איזה גברים מילפיות לרוב רגילות לפגוש ?

כל דייט זה ראיון עבודה לתפקיד אבא
“אני מרגיש את הלחץ מהכיוון שלה ישר על ההתחלה. מרגיש שאני בראיון עבודה לתפקיד אבא”. זה הביטוי הכי נפוץ בהקשר הזה. אחד האתגרים הכי נפוצים שיוצאים עם מישהי בטווחים של 35+ שהיא רווקה \ גרושה ללא ילדים הוא לחץ. הרבה מאוד גברים בגילאים ה”רלוונטיים” אליה חווים כל פעם מחדש דייטים בצורה של ראיונות עבודה. כמובן שלא כולן כאלו אבל אחוז לא מבוטל מהן כן. לכן, במיוחד שאתה צעיר ממנה באופן משמעותי או אפילו בכמה שנים בודדות שווה כבר בתחילת מצב התקשורת \ דייט איתה לשים לב לאלמנטים שנפרט עליהם בסעיף הבא.

4 האלמנטים שיעזרו לך להצליח עם מילפיות

> הוייב שאתה מביא איתך

בדר”כ הכרויות עם הפרשי גיל משמעותיים פחות יקרו במרחבים כמו טינדר \ קיופיד כי שם יש המון מסננים ואחד מהם הוא טווחי הגילאים. לכן רוב המפגשים האקראיים בין גברים צעירים ל”מילפיות” יקרו באירועים חברתיים כמו סלסה \ בצאטה, כנסים, רשתות חברתיות (פייסבוק\אינסטגרם) או אפילו סתם פגישה אקראית בבית הקפה, בקניון, ברחוב או בחיי הלילה(בר \ מועדון וכו). במצב כזה אתה רוצה לקחת עניינים לידיים מהשנייה הראשונה. אתה צריך להקרין שאתה “לא רואה בעיניים ולא כאן כדי להיות חמדמוד מתנחמד” ולהיכנס ישר למשבצת של FUCK BOY. כלומר, גבר שאותה בחורה רואה בו אובייקט מיני.  אחד הדברים שהכי “מפילים מילפיות מהרגליים” הוא אלמנט ההפתעה. במיוחד אם הן נראות טוב לגילן ומחוזרות הן יהיו בעיקר רגילות לגברים “כבויים” בגיל שלהן. כאלו שמנסים להתנהג כמו “ג’נטלמנים” ולהראות כאילו יש להן “קלאס” והם “רציניים”. ברגע שאתה מגיע לרוב עם אנרגיות גבוהות, שמחת חיים ואש בעיניים אתה לרוב מבדל את עצמך מרוב המחזרים שלפי “רשימת המכולת שלה” מתאימים אבל לא בדיוק מדליקים אותה.

> נטרול תירוצים ואתגר

“מילפיות” לרוב(!) מורגלות לפגוש גברים בטווח הגילאים שלהן שיהיו לרוב “כבויים” וכאלו שעברו תחת מכבש הלחצים של החברה. בדר”כ שמילפית תזרוק תירוץ או מבחן לעבר גבר מהסוג הזה הוא ינסה להתגונן או להסביר כתגובה למבחן או התירוץ. אם גבר צעיר(או כל גבר) יאמץ את “הקו החצוף” וילמד “לענות” למבחנים והתירוצים שלה היא בהרבה מקרים תתיישר איתו ותיתן לו יותר מרחב תמרון במצב התקשורת איתה.

כבר בתחילת התקשורת אתה הולך לקבל בהרבה מקרים הרבה תירוצים
הנה כמה קלאסיים מביניהם ואיך “לענות עליהם כמו שצריך”:

היא: “אתה צעיר לי מידי”
אתה: אין בעיה דודה – אני אאמץ אותך בתור הדודה המבוגרת שלי
אנחנו יכולים לשתות קפה בקטנה עכשיו ואז אתן לך טרמפ לחוג ברידג’ שלך :)?
מה ההגיון: אתה מקצין בכוונה את פערי הגילאים ומשחק על עיקרון ההגזמה.

היא: “מה אתה בדיוק מחפש”
אתה: את נשמעת כמו הסמל שלי בצבא את בטח הבוסית במשרד 🙂 ?
מה ההגיון: אתה זורם עם מה שהיא אמרה ומכניס את השיחה למשחק תפקידים משעשע.
מה שייצר לשיחה המשכיות.

היא: “אני חושבת שיש בינינו הפרש גילאים”
אתה: את צודקת! אין בעיה! אני מבטיח להאט את הקצב שלי בשבילך
אמא לימדה אותי לכבד מבוגרים ממני 🙂 אבל רגע..את כן מתאמנת נכון?
מה ההגיון: אתה זורם עם זה שהיא מבוגרת מימך ועוקץ אותה “בחזרה”.

היא: “רגע אתה נראה צעיר לי בן כמה אתה?”
אתה: בן כמה אני נראה לך?
אם היא אומרת מספר יחסית גבוה לגיל שלך
אתה יכול להגיד משהו כמו: יפה…את צודקת
אם היא אומרת מספר נמוך לגיל שלך אתה יכול להגיד משהו כמו:
וואו את לא בכיוון האינטואיציה שלך לא להיט אני רואה
מה ההגיון כאן: אתה לא נותן לה מיד תשובה לשאלה שלה אלא משליך את השאלה
חזרה אליה בתור מבחן.

דגש:
ככלל, אתה צריך להבין קודם עם הבחורה בכלל בעניין. כלומר אם מבחינה גופנית היא כן מראה סימני משיכה כאלו או אחרים אבל ברמת המלל היא אומרת דברים אחרים לגמרי. עוד על סימני עניין \ משיכה אתה יכול לקרוא כאן.

> היכולת שלך לנהל דייט

נניח שהיא זרמה על להחליף מספרים ותכלס נפגשה איתך אתה רוצה שגם הדייט שלך ושלה יהיה קצת “לא שגרתי”. כאשר אני הייתי בן 24 יצאתי עם נשים בנות 18 ו 40. לא הפליתי אף אחת 🙂 נטו מתוך הרצון לחוות ולחקור כמה שיותר. לא חשבתי בכלל על עניין הגיל. בהרבה מקרים, עם ה”מבוגרות” יותר, הייתי מתחיל דייט במקום פשוט כמו בית קפה אבל אז נניח הייתי לוקח אותן להמשכיות שהיא כמו “הרפתקה”. העיקרון הזה נכון גם לנשים צעירות יותר אבל האפקט לו יותר חזק על מילפיות.

דוגמה:
אחד המקומות ששירת אותי מעולה הוא המזח הישן של נמל תל אביב (שכבר לא קיים ונהרס באחת הסופות)
והוא היה חסום בסוג של שער ברזל. עצם זה שהיא מתגנבת לפנות ערב עם בחור שצעיר ממנה למקום שהוא כביכול “אסור לכניסה” מזריק קצת אנדרנלין לדייט המשעמם הזה והופך אותו להרפתקה. כמובן שזה היה מקום די מבודד יחסית אז הייתי ממנף אותו גם לקידום עניינים עם הבחורה.

דגש:
אני לא אומר שכל דייט חייב להיות הרפתקה או הפקה אבל הרעיון הוא לייצר איזשהו אלמנט הפתעה שיכניס קצת ריגוש ושוני לכל החוויה איתך.

> היכולת שלך לקדם עניינים

בעיקר אצל מילפיות שטרם הפכו לאימהות ההורמונים משחקים תפקיד מכריע. זה משהו שאפשר להגיד באופן כללי על חיזור עם רוב הנשים אבל אצל מילפיות הוא נכון פי 7 בערך. וגם – יש עניין קטן אחד: נשים בשלות שטרם הקימו משפחה, לרוב מסתובבות עם רשימת מכולת שמרחפת מעליהן 7\24. במיוחד היותר אטרקטיביות שבינהן יסננו המון ישר על ההתחלה כי יש להן רשימת מכולת מאוד נוקשה. אבל…אם הן במהלך תהליך הביוץ שלהן ההחלטות שלהן יהיו מושפעות בעיקר מההורמונים, הן יהיו יותר חרמניות ויהיו פחות נתונות למרות רשימת המכולת הלא הגיונית שלהן. כך שהרבה פעמים זה עניין של אסרטיביות מכיוון אותו גבר צעיר אבל גם התזמון שהוא מגיע בו.

כמו שאני אומר בספר וומנייזר, לפעמים תזמון הוא פחות או יותר הכל. זה נכון למפגש עם כל בחורה
וזה עוד יותר תופס ונכון לנישה של מילפיות. רוב הזמן, הן יהיו בהלך רוח תכליתי ומשימתי למצוא גבר שיהיה אבא. הקרייריסטיות שבינהן יהיו אפילו יותר לוגיות. אבל..נחש מה? גם מילפיות צריכות סקס וחום. כן, אני יודע שאתה קורא הת הפוסטיםש להן מסיקרט תל אביב שהן משוויצות שהן לא צריכות גברים ו YOU GO GIRL ושאר שטויות. אבל תאמין לי שגם האישה הכי גברית וחזקה שאתה מכיר צריכה מידי פעם להתפרק, צריכה חיבוק חם ומישהו ש”יתתן לה בראש ויחבק אותה בלילה”.
לסחוט את הלימון ולא לקבל את הלא הראשון

סיכום

גם אם אתה בשנות ה20 היחסית מוקדמות או אפילו 20 מאוחר – 30 מוקדם מילפיות הן לא מילה גסה והן אחלה נישה כדי לצבור חוויות, הרפתקאות, ניסיון ותובנות.

ותמיד תזכור: מי שלא מראה, לא יכול!
ELAD

תקוע ורוצה להצליח?! בוא דבר איתנו בשיחת ייעוץ חינמית !

איך להתחיל עם בחורה- הדרכה חינם

* במילוי הפרטים אני מאשר קבלת אימיילים לכתובת המייל אותה אמלא