באמבל – מדריך 5 טיפים מנצחים

Picture of מאת  ELAD YAGEL

מאת ELAD YAGEL

מומחה באימון גברים למציאת זוגיות ויחסים קצרים ומחבר הספר וומנייזר

באמבל היא האחות “הקטנה” של טינדר ואוקי קיופיד בישראל. במדריך הזה, תקבל 5 טיפים מעשיים שישפרו משמעותית את אחוז ההצלחה שלך באפליקציית הדייטינג הזהו ויגדילו את הסיכויים לקבל יותר התאמות והתכתבויות לכדי לדייטים.

אז מה יהיה לנו כאן במאמר?

קצת על אפליקציית באמבל

באמבל נוסדה בשנת 2014 ע”י Whitney Wolfe Herd שהייתה איך לא, אחת מן המייסדות של TINDER. היא החליטה לפרוש לטובת הקמת אפליקציה משלה והחליטה שבאמבל תהיה אפליקציה פמינסטית שמרכזת יותר כוח ויותר שליטה על הנעשה בידי נשים (כאילו לא חסר להן כוח). הרעיון מאחורי האפליקציה הוא די פשטני. בדומה לטינדר, קיופיד ואחרים, גברים ונשים יכולים לבצע אחד לכיוון השנייה LIKE. אבל, גם אם נוצרה התאמה (MATCH) הרי שהגבר לא יכול לשלוח הודעה עד שהבחורה מחליטה אם הא רוצה לפתוח איתו בשיחה ולשלוח לו מיוזמתה הודעה. כך לטענת המייסדת היא מייצרת סביבה יותר בטוחה לנשים בה הן קובעות עם מי הן רוצות לדבר כי הן הרי יזמו עימו את השיחה. מהרגע שנוצרה התאמה, יש לאותה אישה 24 שעות לשלוח לכיוון הגבר שעימו נוצרה ההתאמה הודעה. בספר “וומנייזר” אני מדבר בהרחבה על התפתחות ההכרויות באונליין וההשפעות שלהן.

איך להתכתב עם מישהי בטינדר \ קיופיד

5 טיפים לשיפור התוצאות עם באמבל

1. שימוש בבאמבל כאפליקציית מישנה

בגלל שבאמבל בהשוואה לטינדר וקיופיד “עשתה עלייה מאוחרת” לישראל, באופן עובדתי יש לה פחות דאטה.
בעברית: יש לה פחות משתמשים ומשתמשות במאגר הנתונים באופן יחסי, מה שמקטין משמעותית את נפח השימוש והזדמנויות רומנטיות שיווצרו מימנו. הטיפ הזה הוא לא אבסולטי אבל ככלל באופן עובדתי, נפח השימוש בבאמבל נמוך יותר בישראל ביחס נניח לארה”ב שם הוא מהווה את האפליקצייה השנייה בהיקף פעילותה רק לטינדר. לכן, ברוב המקרים את הנפח הגדול של ההתאמות והלייקים ספציפית אצל גברים בישראל יספקו טינדר או אוקי קיופיד ואז כאפליקציית משנה שתספק נפח מצבים מצומצם יותר אם כי לרוב איכותי יותר אפשר בהחלט להשתמש בבאמבל.

2. שיפור התאור הכתוב

בדר”כ התאור הכתוב לא משנה כמעט בגרוש. גברים ונשים כאחד לא באמת טורחים לקרוא את מה שהיא \ הוא כתבו על עצמם. כן! אנחנו מאוד שטחיים בתור בני אדם ומעל לכל יצורים ויזואליים. זה לא רע אבל פשוט ככה זה עובד. אם התמונות יעניינו מישהו או מישהי יש מצב טוב שהיא \ הוא אכן יטרחו לקרוא גם את התאור הכתוב.

זה תופס מאוד לגבי טינדר, קיופיד, הינדג’ ועוד אפליקציות.
אבל, אפליקציה פמיניסטית בדמות באמבל קצת שינתה את כללי המשחק.
בגלל שנשים הן אלו שאמורות לעשות בה מהלך ראשון ולהיות אלו ששולחות את הודעת הפתיחה אז לרוב פועל יוצא שלפני שהן עושות לייק הן מפשפשות שוב בפרופיל ורק אז שולחות את ההודעה.
כלומר, בניגוד לטינדר, קיופיד ועוד, תיאור כתוב ומושקע בהחלט יתרום להגברת הסיכוי שאותה בחורה תשלח מסר ראשון לאותו גבר. גם את התאור הכתוב, צריך לשמור תמציתי ויעיל. היא לא תעמוד לקרוא עכשיו קורות חיים ואת כל מה שאתה מחפש. היא בהחלט תעצור.

3. שמירה על טקסטים קצרים ויעילים

הטיפ הזה נכון לכלל האפליקציות אבל ככלל, אפליקציות דייטינג הן לא מקור להכיר בו אל בעיקר לייצר
וייבינג הדדי בינך וביין הבחורה שאתה מדבר איתה. לכן, שים לב שהטקסטים שלך יהיהו קצרים.
כעיקרון עדיף שכל מסר לא יעלה על שתי שורות כאשר בכל שורה יש 4-5 מילים לכל היותר.
טקסטינג כזה יקל מאוד על קריאת המסרים והיה הרבה יותר מזמין וקריא לצד של הבחורה שגם ככה מוצפת בהודעות וחפירות מצד גברים אחרים. ככה המסר שלך יהיה תכלית, ממוקד, ברור ומהיר מה שיניע אותה
לפעולה הרבה יותר מהר. 
בספר “וומנייזר” אני מדבר על פיתוח שיחה עם נשים וגם על טקסטיג.

4. שילוב של הודעות קוליות

מתוך הרגל אוטומטי, הרבה מאוד גברים מתכתבים בבאמבל ובכלל לא שמים לב לאפשרות לשלוח שם הודעות קוליות. אחת הסיבות המרכזיות שלשמה עוברים לשיחה טלפונית או לווצאפ מרוב אפליקציות הדייטינג היא כדי לעשות שימוש במימד הקולי לתקשורת. באמצעות האלמנט הקולי ניתן לתקשר הרבה יותר טוב, להביע הומור ולהקרין את האישיות זאת במהלך הודעות או שיחות.

5. מעבר לשיחה קולית על גבי באמבל

בהמשך ישיר לסעיף הקודם אחד הייתרונות הגדולים שיש לבאמבל ביחס לטינדר וקיופיד הוא שיחה קולית מובנית! אני חושב שמלבד חווית משתמש נעימה יותר באמבל מאפשרת הרבה יותר גמישות. בוא נודה על זה
הרבה פעמים על גבי היכרות באונליין להלא מעט נשים לא נוח לתת את מספר הווצאפ שלהן מכל מיני סיבות.
חלקן חוששות ממתחזים, לחלקן זה מרגיש פולשני והן מעדיפות לעבור לאינסטגרם  \ פייסבוק כדי להמשיך היכרות שם. אבל כאשר התקשורת איתה מבשילה בבאמבל, תוכל לעשות שימוש בשיחה הקולית המובנית שם. איך לעשות את זה? כאשר ההתכתבות שלה ושלך הבשילה מספיק (ראה איך להתכתב עם בחורה באפליקציה) תוכל להגיש הצעה כזו:

נראה שיש פה וייב נחמד
מה את אומרת שבמקום כל ההודעות
אני אתקשר רגע כאן בשיחה קולית בבאמבל 🙂 ?

שיחה קולית תשפר את החבירו פי כמה ביחס להיכרות רפה על גבי הטקסט ותאפשר לך ולה ליצור יותר כימיה מה שגדיל את הסיכוי שאתה והיא אכן תיפגשו.

סיכום - באמבל הוא בהחלט אפליקציה לא רעה!

באמבל בהרבה מקרים כנראה לא תהיה מקור התנועה העיקרי שדרכו יגיעו נשים לחייהם של הרבה גברים בישראל אבל היא בהחלט יכולה להיות אפליקציית משנה מעולה שמספקת פחות כמות של הזדמנויות ויותר איכות יחסית.

ותמיד תזכור: לעולם אל תסמוך על מאמן דייטינג שיוצא עם מכוערות
כמו שלא הייתה סומך על מאמן כושר שמן !

ELAD

תקוע ורוצה להצליח?! בוא דבר איתנו בשיחת ייעוץ חינמית !

איך להתחיל עם בחורה- הדרכה חינם

* במילוי הפרטים אני מאשר קבלת אימיילים לכתובת המייל אותה אמלא