טינדר קראש

מסלול טינדר קראש - אלעד יגל texther.org

טינדר קראש – מסלול צילומים ממוקד להפקת בוק תמונות ייעודי לטינדר, קיופיד, באמבל ואינסטגרם  שיעיף את כמות הלייקים וההתאמות שלך עם נשים ויכניס אותך חזק לעולם הדייטינג

מה מקבלים במסלול טינדר קראש ?

1. פגישת פיצוח לשיפור ההופעה

לפני הצילומים  אתה הולך לעלות לשיחה אישית עם מנהל ההפקה שלנו יחד איתו אתה הולך לעבור על התמונות והבגדים  שיש לך עכשיו.  הוא הולך להנחות אותך בהתאם להופעה הכללית שלך – מבנה הגוף, מבנה הפנים, צבע העור וכו אילו בגדים להביא כדי לצאת הכי אטרקטיבי בתמונות. 

2. פגישת צילום לאונליין דייטינג

אחרי פגישת הפיצוח אתה הולך לפגוש את אחד מצלמי האון ליין שלנו שכל ההתמחות שלהם היא יצירת תמונות אטרקטיוביות לאונליין דייטינג. תחילה אתה הולך לשבת איתו, לשתות קפה בקטנה ולעשות היכרות קצרה ואז…הקסם קורה! סשן הצילום מתחיל. הוא יצלם אותך מכל מיני זוויות . זאת כדי לספק מקסימום תוצאות. 

3. בניית פרופיל אטרקטיבי

בשלב הזה אני אישית(אלעד) הולך לעבור יחד עם מנהל ההפקה שאחראי על נושא הצילומים על כל התמונות שנלקחו בסשן הצילומים ומתוכן נבחר את התמונות הסופיות שיעברו עריכה. אלו התמונות שלגביהן תהיה לנו הנחה מושכלת שיביאו את התוצאות הכי טובות מבחינת יצירת מאצים ולייקים שאתה הולך לקבל! 

4. קורס וומנייזר להתכתבויות

קורס ייחודי שמכיל שיטה פשוטה להתכתבות. במהלך הקורס אתה תראה אותי מתכתב בזמן אמת עם נשים באמצעות שיטה יעילה שכל אחד יכול ליישם ולהתחיל להצליח בלי לשבור את הראש והוא מיועד לאפליקציות הדייטינג וגם לרשתות חברתיות

5. הספר וומנייזר מאת אלעד יגל

רב מכר – מדריך דייטינג שמכיל בין היתר הדגמות וידאו של אלמנטים מתחום ההצלחה עם נשים. בספר תוכל למצוא שיטות פעולה פשוטות שיעזרו לך בפגישות אקראיות עם נשים והתחלה פנים אל פנים, שיטות לשיפור הדייטים, התכתבויות עם נשים ועוד.

6. שבועיים(!) תמיכה אישית בווצאפ

מהרגע שיצאנו לדרך עם הפרופיל שלך תהיה לך גישה אישית לווצאפ שלי שם תוכל לשלוח לי צילומי מסך ושאלות על התכתבויות. אני אענה לך באופן אישי ואהיה כמו החבר שלך לדרך כדי לוודא שאתה תכלס מתקדם ומקבל תוצאות ובונה את היכולות שלך.

מה אומרים עלינו מתאמנים ולקוחות עבר?

חוץ מהוכחות חותכות לדרכי העבודה שלנו עם מתאמנים ממש כמוך, הנה כמה עדויות על קצה המזלג של התוצאות שחבר’ה ממש כמוך משיגים בעבודה איתנו. מבחינתנו התוצאות הן הכי חשובות בתחום הזה כי הן תוצר לוואי של עבודה נכונה. הן תוצר של השקעה ומחויבות ושל עצם העובדה שגבר לוקח את שיפור חיי הדייטינג שלו ברצינות ולא פשוט מקווה שאיכשהו דברים יסתדרו

שאלות ששואלים על מסלול TINDER CRUSH

"לי זה לא יעבוד אני לא חתיך ולא נראה טוב בתמונות"

בלי לזלזל כמובן, אבל אם היה לי דולר על כל פעם ששמעתי את המשפט הזה הייתי בפנסיה עכשיו. רוב האנשים שאנחנו עובדים איתם הם לא חתיכים ולא פוטוגניים אבל, זה בדיוק הרעיון בצילום לאונליין דייטינג.

למצוא בכל גבר את היתרונות היחסיים שלו ולהבליט אותם בצילומים. קצת כמו נשים עושות עם איפור, ביגוד ספציפי ועוד.
אנחנו עוזרים לגברים לשדר את האופי הטבעי, האותנטי והמושך שלהם דרך התמונות. רוב הגברים (גם כאלו שנראים טוב) לא יודעים להצטלם באופן מחמיא ולא יודעים על מה בדיוק לשים את הדגש בצילומים כאלו.

לכן, שילוב של זוויות, תאורה, לבוש מחמיא, הדגשת אלמנטים זיכריים אצלך ולוקיישן מגניב יקפיצו אותך קדימה לפחות רמה אחת קדימה.
ממצב שאתה “בלתי נראה” באפליקציות ואף אחת לא עושה לך לייק או כאלו שלא בטעם שלך למצב שיש לך הרבה יותר שיחות פתאום עם בחורות חמודות מאוד.

עוד על בניית הפרופיל תוכל לקרוא בלינק הזה.

שמע..כבר עשיתי תמונות "מקצועיות" וזה לא עזר לי

צילום ייעודי לאונליין דייטינג הוא תת ענף שהתפתח בערך משנת 2014 וחווה קפיצת מדרגה עצומה בשנים 2017–,2022 בעקבות ההתגברות העצומה של שימוש באפליקציות ובמיוחד במהלךולאחר אירועי -19COVID שהעלו משמעותית את נפח השימוש בהן מצד גברים ונשים כאחד.

המטרה בצילום אונליין דייטינג הוא ליצור רצף תמונות שנראה איכותי ושמציג את המצולם או המצולמת באופן האטרקטיבי
והטבעי (!) ביותר, תוך שימוש באלמנטים כמו זוויות צילום מחמיאות,  מושכת, סטיילינג, קשר העין של המצולם עם המצלמה והלך הרוח הכללי המועבר דרך התמונות.

בניגוד לתמונות תדמית רגילות ששמים בלינקדאין, שבהן אנשים אומרים “איזה יופי הוא/היא נראה/ית,”

מידת ההצלחה של תמונות אונליין דייטינג נמדדת בתוצאות כמותיות, כלומר בכמה היא שיפרה את כמות ההתאמות והלייקים.

סתם לשם הדיון הנה קצת נתונירלוונטיים לטינדר ואוקיי קיופיד ספציפית בישראל:

– פרופיל עם ביצועים נמוכים מקבל בממוצע 20–90 לייקים.
– פרופיל עם ביצועים בינוניים מקבל בממוצע 100–200 לייקים.
– פרופיל עם ביצועים גבוהים ומעלה מקבל בממוצע כ־300
לייקים או יותר.

כבר הייתי אצל צלם לטינדר והוא לא הביא לי תוצאות

אם הייתה ספציפית כבר אצל צלם שתחום ההתמחות שלו היא אונלין דייטיינג ואתה לא מרוצה זה קורה לרוב מכמה סיבות מרכזיות:
1. הוא לא תיאם איתך ציפיות
בוא נודה בזה, אם אתה ממש כמוני – בחור שנראה ממוצע מהשורה, כן שווה שתשקיע בניראות שלך כדי לשדרג את ההופעה שלך כל הזמן. יחד עם זאת, בתור התחלה אתה רוצה להבין שלא יפלו עליך דוגמניות אינסטגרם מהשמיים וינחתו עליך – לכל גבר יש מקסימום מסויים שהוא מסוגל להגיע אליו וזה מה שאף אחד לא יגיד לך. אבל..כן בהחלט אפשר להשתפר מאוד באיכות הבחורות שאתה מושלך אליך באונליין. הרבה מאוד צלמים מוכרים אשליות ואנחנו פשוט לא עושים את זה.


2. יצאת “בחור נחמד” בתמונות
אחת הבעיות המרכזיות של רוב צלמי האונליין דייטינג היא שהם “מצלמים בפס ייצור”. כלומר כל התמונות שלהם ניראות אותו דבר. המצולמים לובשים פחות או יותר את אותם הבגדים בתמונות, מצטלמים באותן הזוויות, מקבלים את אותה תאורה, מבט, לוקיישן וכו. אז כאשר יש מאסה כזו של גברים שקיבלו את אותו טיפול “קופי פייסט” בלי קשר לאישיות שלהם, לוייב שהם אמורים להקרין, מבנה הגוף שלהם ועוד, חלק גדול מהם מקרינים “בחורים נחמדים”. כלומר אין שום ייחודיות בתמונות חוץ מזה שהם “חמודים”. בייחוד במצב של שוק הדיטינג היום, הרבה מאוד בחורות הולכות “להתעלם” מהתמונות האלו. בדיוק מהסיבה הזו, אנחנו מקפידים לתת לכל מצולם התייחסות אישית שתבליט את הייתרונות היחסיים שלו כדי שהאו לא יהיה חלק מפס יצור של תמונות שלא יביא אותו לשום מקום.

3. ליטוש יתר של התמונות
אחת הבעיות המרכזיות של צלמים לאונליין דיייטינג הוא העובדה שהם מעבירים את רוב המצולמים שלהם דרך פילטרים כבדים. המצב הזה יותר תמונות שנתפסות ע”י הצד השני כליטוש יותר וכאלו שמשדרות חוסר טבעיות. אז, אותן נשים שצופות בתמונות האלו הן הכל חוץ ממטומטמות ו

"אפשר לראות דוגמאות של תמונות?"

כן! בטח! יש לנו דוגמאות לצילומים שאנחנו עושים כאן בלחיצה על הקישור הזה. בנוסף, במהלך השיחה האישית שתקבע איתנו (בלחיצה כאן) נשלח לך עוד דוגמאות ליכולות שלנו לחולל מהפכים עצומים בנראות, בסטיילינג והיצוגיות של הגברים שאנחנו עובדים איתם כדי ליצור להם תמונות שיביוא להם שפע של לייקים, מאצ’ים והתעניינות מצד נשים לטעמם.

הסיבה שאנחנו לא מציגים חלק גדול מהתמונות כאן הוא מטעמי פרטיות של המצולמים. במהלך השיחה נחשוף בפניך שלל מקרים של “לפני ואחרי”.

כתוך כמה זמן אפשר לראות תוצאות?

בדר”כ מהרגע שאנחנו מעלים את התמונות לאוויר תוך כ24 שעות תוכל כבר בפועל לראות לייקים, מאצים והתחלה של שיחות.

מה סיכויי ההצלחה בתהליך צילומים ?

אנחנו אנחנו הולכים להביא אותך לפחות רמה אחת קדימה מבחינת היכולות שלך לקבל מאצים ולייקים עם נשים שקרובות יותר לטעם שלך. גם מבחינת הכמות וגם מבחינת האיכות. ברוב המקרים אנחנו לפחות נכפיל אם לא נשלש את כמות הלייקים המקורית שהייתה לך. באופן כזה, אתה תגביר משמעוית את הסיכויים שלך להשיג מערכת יחסים אם מישהי שקרוב לטעם שלך ככל הניתן.

"לא התחברתי לרעיון של תמונות מקצועיות- זה נראה מתאמץ ולא טבעי"

מצד אחד, ברור שהתמונות שאנחנו יוצרים כאן הן תמונות שברור שנלקחו בכוונה תחילה. אבל(ויש אבל גדול!) הם באותה הנשימה מקרינות הרבה מאוד נינוחות וטבעיות ואת הלך הרוח והאישיות האותנטיים שלך בתור גבר. זה סוד הקדם שלהן. מצד אחד, ברור שנשעשתה בפה התערבות מקצועית, מצד שני באות נשימה לתמונות אונליין דייטינג יש כוח עצום לייצר רגש אצל הצופה בניגוד לסתם תמונות תדמית שפשוט “מתאמצות” להוציא את הגבר הממוצע “חתיך”.

אני לא מרגיש נוח להצטלם אין לי מושג איך לעמוד וזה מביך אותי ממש

האמת? רוב האנשים לא מרגישים נוח מול המצלמה ואני אחד מהם. זה טבעי לחלוטין. חלק גדול מהמומחיות של צלמי הדייטינג שלנו הוא לגרום למצולמים לתמסר לתהליך, להרגיש כן בנוח ולהתייחס לכל העניין הזה קצת יותר בקלילות ופחות בכבדות וחשש. חלק גדול מזה נובע מהיכולת שלנו להתחבר למצולמים ובהדרגה לגרום להם לשתחרר, להקרין חיוביות וקלילות מה שמאפשר לנו גם להנחות אותם להתייצב בזוויות טובות ומחמיאות וכך להגביר את התוצאות.

יש לך שאלה שלא ענינו עלייה? מוזמן להקלי כאן למטה ולכתוב לנו ישירות לווצאפ!

יכול להיות שאתה קצת סקפטי ואני לגמרי מבין אותך

בתור מי שמכיר את תחום אימון הדייטינג לעומק, אני יודע שאתה קורא את התוכן כאן באתר ואולי קצת חושש. חושש מהלא נודע, מזה שאתה לא לגמרי בטוח בעניין הזה וגם שתחום מציאת הזוגיות והדייטינג מתסכל אותך ויוצר אצלך הרבה סימני שאלה. אני מבין אותך ואפילו מזדהה איתך. אבל, בשורה התחתונה אתה (ורוב הגברים) רוצים ביטחון עצמי,  רוצים להרגיש שיש לכם אפשרויות עם נשים בטעם שלכם.

מסלול מהסוג של טינדר קראש יהיה אבן דרך חשובה בניסיון שלך להגיע בסופו של דבר למערכת יחסים עם מישהי לטעמך או לחלופין גם ליחסים קצרים ופחות מחייבים אם זה מה שאתה רוצה וזה גם בסדר גמור. מה  שבטוח? כמות ההזדמנויות והאפשרויות שלך הולכת לעלות באופן מטורף וזו ה”בעיה” הגדולה של הרבה מאוד גברים איכותיים – אין להם מספיק הזדמנויות!

למי מסלול טינדר קראש מתאים ?

האמת? שאנחנו בדר”כ עובדים עם גברים  בטווחי הגילאים של 24-60. אבל תחום המומחיות שלנו הוא גברים קרייריסטים שעושים שימוש ברמה כזו או אחרת באפליקציות היכרויות כמו טינדר, אוקי קיופיד, באמבל וכו. בספר וומנייזר אני כותב בהרחבה על סוג הגברים האלו. אבל, על קצה המזלג, גבר קרייריסט הוא גבר שנוטל על עצמו אורח חיים תובעני, שמשלב עבודה, לימודים גבוהים ולא מעט התחייבויות. כל אלו דוחקים חזק הצידה בסדר העדיפויות את ההשקעה בתחום הדייטינג והזוגיות. דוגמה: הוא עובד בעבודה שבה הוא נדרש להשקיע שעות מרובות במהלך היום.

בנוסף הוא אולי לומד אחרי הצהריים וגם מדי פעם צריך ללכת לחדר כושר, להיפגש עם חברים או שיש לו מיזם או עסק שאותו הוא הקים. כל אלה או אפילו רק חלקם, שואבים ממנו מן הסתם את רוב האנרגיה והזמן. כל הפקטורים האלו באים בין השאר על חשבון שעות הפנאי והחיים הרומנטיים שלו. בעבור סוג כזה של גברים, המטריקס של לשלב הצלחה והיכרות עם נשים במהלך השגרה או סופי השבוע שלהם הופך להיות הרבה יותר מורכב. זאת בהשוואה לחבר’ה שנמצאים בתחילת שנות העשרים שלהם שרק התחילו נניח ללמוד באוניברסיטה או הרגע חזרו מהטיול הגדול של אחרי צבא

אלעד יגל - מאמן גברים ליצירת זוגיות או יחסים רומנטיים קצרים עם נשים

נעים להכיר, אני אלעד יגל בן 39, מאמן דייטינג משנת 2011.  בעבר הרחוק שלי גם עבדתי בהייטקס (עוד לפני שקראו לזה הייטקס) במשך 3 שנים כמפתח פלאש. עוד על הדרך שעשיתי בתחום הדייטינג אפשר לקרוא בהרחבה בספר “וומנייזר”. אבל בשנים האחרונות עשיתי את המעבר מגבר שהתעסק בעיקר ביחסים קצרים ומזדמנים ויצא בחייו עם מאות נשים למישהו עם אוריינטציה יותר זוגית. אני אחרי שתי מערכות יחסים משמעותיות עם נשים שכללו גם מגורים משותפים וכיום מנהל אורח חיים של נווד דיגיטלי ומטייל. תנועה וערים חדשות וגדולות הן חלק מאורח החיים שלי. יש בי חלק שמאוד נמשך לארכיטקטורה, אומנות, גרפיטי, בתי קפה טובים ומקומות חדשים. לכן כחלק ממסע ההתפתחות האישית שלי עיצבתי את החיים שלי באופן הכי מדוייק לי

קבוצת הטלגרם - וומנייזר

כחלק מהמאמץ שלי להפיץ את הרעיונות שלי ואת ניסיון האימון שלי בכל מה שקשור להצלחה ביצירת יחסים רומנטיים עם נשים, ארוכים או קצרים יצרתי את קבוצת הטלגרם וומנייזר. זו קבוצה סודית שבה אני עונה בחינם ובאופן אנונימי כל יום לשאלות של גברים בתחום הדייטינג, הזוגיות והיחסים. חוץ ממני בקבוצה הזו יש עוד מאות גברים חלקם מנוסים יותר עם נשים וחולקים מהניסיון שלהם וחלקם פחות שנמצאים בקבוצה כדי ללמוד, להשתפר ולהיכנס ליחסים מסוגים שונים עם נשים. בקבוצה עונים על שאלות בנושאים של טקסטינג, דייטים, גישה לנשים, שיפור הפרופיל בטינדר, קיופיד, סטיילינג ועוד. 

איך להתחיל עם בחורה- הדרכה חינם

* במילוי הפרטים אני מאשר קבלת אימיילים לכתובת המייל אותה אמלא