איך להתחיל עם בחורה בחדר כושר

מאת ELAD YAGEL SIBAS

מאת ELAD YAGEL SIBAS

מומחה באימון אנשי קריירה למציאת זוגיות או יחסים קצרים מ2011

איך להתחיל עם בחורה בחדר כושר זה אתגר לא קטן. במאמר הזה אני הולך להראות לך שיטה לאיך לעשות את זה נכון עם כמה שפחות פאדיחות ומצבים מורכבים. זאת כדי שתוכל להתחיל להוציא אותם לפעול כבר בפעם הבאה שתראה מישהי מגניבה בחדר כושר.

אז מה יהיה לנו כאן במאמר?

ניתוח הקשר OVERALL

לדעת איך להתחיל עם בחורה בחדר כושר , יכול להיות “הנשק הסודי” שלך והX פקטור שיעלה דרמטית את איכות הנשים שאתה יוצא איתן בקטע רומנטי. יש משהו מאוד עוצמתי בזה שגבר פוגש נשים במהלך שגרת היום שלו ומגיע לרמה שהוא אפילו לא צריך לצאת במיוחד בשביל זה בערב לבר, לטיילת או להתכתב בטינדר כדי להכיר מישהי איכותית  – אלא זה קורה במהלך שגרת היום שלו. מקומות קז’ואלים נוספים כאלו להיכרות ספונטנית הם במהלך קניות בסופר, בתי קפה, חנות ספרים, תור לבנק ועוד לפני שנצלול רגע לאיך עושים דברים בקטע הזה כמו שצריך – הנה כמה אלמנטים שכדאי לקחת בחשבון אם כבר מתחילים בהדרגה להשתמש בנישה המאוד ספציפית הזו:

1. נפח התחלות
כמות ההזדמנויות שתהיה לך שם היא לא גדולה.  לנסות להכיר נשים בחדר כושר הוא לא אותו מצב כמו שאתה הולך בטיילת תל אביב בשישי אחהצ ביום שישי קייצי והיא מפוצצת בבחורות שאולי פנויות להיכרות. במכון כושר נשים מגיעות במטרה מאוד ספצפית ולא סתם להתפנן להן (לפחות באופן מודע). כלומר עדיף שלא תתבסס רק על להתחיל עם בחורה בחדר כושר אלא שזה יהיה מקור שולי שלך להיכרות בתמהיל ההיכרות. דוגמה: אתה מכיר נשים אונליין, פעם בשבוע יוצא קצת לחיי הלילה ואולי “על הדרך” מכיר פה ושם במקומות כמו חדר כושר. נפח ההתחלות נגזר כמובן מכמות ואיכות הנשים שיש במכון כושר שלך. אם אתה במכון כושר של ישוב קטן הסיכוי שתפגוש שם נשים חדשות על בסיס קבוע הוא לא גדול.

2. השלכה חברתית \ סביבתית ומניעת תשומת לב שלילית
תחשוב על חדר כושר כמו על בית ספר ממש קטן או על מקום עבודה. ברגע שאתה מתחיל עם מישהי אחת או שתיים היא תספר לך חברה שגם מתאמנת איתה, שתספר לידיד או לאחד האחראים שם בשיחת מסדרון והמידע הזה יתפזר מהר מאוד. לכן, שווה שקצב ההתחלות שלך יהיה מאוד מצומצם ומדוד.זאת מאחר וצריך לצמצם מראש אלמנטים כמו משיכת תשומת לב שלילית. כלומר, להימנע ממצב שנשים יסמנו אותך בתור “מתחיל הסדרתי”.

איך להתכתב עם מישהי בטינדר \ קיופיד

3. מה זמני השיא שבו הכי הרבה נשים נמצאות ?
זה לא סוד שיש מכוני כושר שמתאמנות בהם יותר נשים אטרקטיביות רווקות וכאלו שנמצאים בישובים קטנים יותר עם פחות נשים אטרקטיביות. בתור התחלה – שווה שתבין מתי יש את מוקדי ההתקהלות והאימון הכי גדולים של נשים ואם לא – תעבור למכון כושר שכן יש בו תנועת אוכלוסיה גדולה ומשמעותית יותר. למשל – יכול להיות שהמכון שלך מלא בנשים אבל הרוב הגדול הן נשואות עם ילדים וכו.

4. אל תבהה או תגיד משהו סקסיסטי
וואו מאמי איזה יפה את” \ “איזה תחת זה עושה לך חבל על הזמן” \ “אני אוהב איך שאת עושה את התרגיל הזה”. הערות כאלו ודומאות להן יכולות ליצור חוסר נוחות ממשי אצל נשים. תמנע מהן. כמו כן – נניח שראית מישהי שמצא חן בעינייה, אל תבהה או תסתכל תכופות לכיוון שלה. הן מריחות את זה מקילומטרים ושמות לב לזה וזה גם יוצר אצלן תחושת “אנטי” לגברים מסויימים עוד לפני שהם ניגשו אליהן והוציא “הי” ראשון מהפה. בהמשך המאמר למטה ניתן רעיונות למשפטי פתיחה.

5. היחס של נשים להיכרות במכון כושר
זה לא שהן “עפות” על זה ורק מחכות להכיר שם כבר גבר אבל הן גם ממש לא “נגד זה”. אולי במהלך גלילה אינסופית ברשתות החברתיות אתה ניתקל בפוסטים של נשים שלכאורה “לא אוהבות” את זה שמתחילים איתן או “מפריעים” להן להתאמן בחדר כושר וכאמיתה כללית זה נכון. אנשים ככלל לא אוהבים שמפריעים להם להתאמן אבל זה ממש לא אומר שהן לא אוהבות את תשומת הלב או ישללו גבר שמנסה  להתחיל איתן באופן מתוחכם. חלק מן הסיבה הלא מודעת שנשים (ואנשים בכלל) הולכים לחדר כושר הוא סיבה סוציאלית. כלומר לבוא במצב תקשורת עם אנשים אחרים.

6. לחפש קשר עין
במיוחד בחלל של חדר כושר (בדומה לבר לילה, בית קפה, מסעדה) אנשים תמיד סוקרים את החלל.
גם אם באופן לא מודע הם תמיד בודקים מי יש בסביבה. זה זמן מעולה לחפש את קשר העין וכאשר נוצר אחד כזה פשוט להנהנן, לשמור עליו, לחייך לשניה והלמשיך. זו אחלה הזדמנות לומר שלום מבלי לגשת בפועל ולומר שלום. מצד שני יהיו אנשים – גברים ונשים כאחד שנמנעים מקשר עין. לא צריך לפרש את זה כסימן לעוינות או חוסר רצון לדבר או לתקשר – יש אנשים שפשוט מרגישים באופן טבעי פחות בנוח עם קשר עין חזק וזה לא אומר כלום לגבי ההמשך.

 

איך להתחיל עם בחורה בחדר כושר ב 3 שלבים

אפשר להסתכל על איך להתחיל עם בחורה בחדר כושר כתקשורת בהמשכים שברוב המקרים לא תתחיל לתתפתח מייד אלא כמצב מתגלגל בהמשכים. ולחלק ל 3 שלבים:

1. זיהוי מצב מיטבי ותגובה אליו
2. המשך בהתאם לזמינות \ תגובה שלה
3. מינוף מצב בסוף האימון להחלפת פרטים או קזואל דייט.

1. זיהוי מצב מיטבי להתחלת תקשורת

אחד הדברים החשובים ביותר בלהתחיל עם בחורה בחדר כושר או במקומות דומים לו מבחינת הדינמיקה כמו סופר מרקט או בבית קפה הוא זיהוי מצב, תזמון ותגובה אליו. הרעיון הוא המרכזי הוא שאתה תופס איתה “סמול טוק” בין מצבים שבהם היא לא מתאמנת או לוקחת הפסקה. בפועל אתה יוצר מצב שנתפס כ”טבעי” בו אתה והיא נמצאים שם “במקרה” יחד בדיבור בקטנה במקום ליפול עליה. אז אתה מגיב על משהו מהיר – לא מתוך ציפייה שתתפתח שיחה ארוכה או שהיא תעוף עליך ותעצור את האימון כדי לדבר איתך. אלא,אתה עושה את זה נטו כדי לבדוק באיזה הלך רוח אותה בחורה ועד כמה היא תגיב באופן חיובי כרגע לתקשורת מהסביבה או ממך.

בחדר כושר אלו יכולים להיות מצבים אופטימליים  שבהם היא:

 1. בדיוק סיימה תרגיל ונחה בין סט לסט
 2. עומדת להגיע לקולר לשתות 
 3. היא בדיוק מסיימת אימון ועומדת לצאת מאזור האמונים
 4. היא עומדת לצאת למכון
 5. אתה והיא נכנסים במקרה לחדר הכושר יחד

מה אפשר להגיד כמשפט פתיחה בחדר כושר:
תוך כדי שאתה עובד “במקרה” לי האזור שבו היא מתאמנת אתה יכול להגיד דברים שקשורים לסיטואציה כמו:

 1. “גמר אותך התרגיל הזה אני רואה…למרות שאת נראית קשוחה נראה לי שתעמדי בזה” (לומר עם חיוך)
 2. “את נראית כמו מקצוענית אמיתית …” (לומר עם חיוך)
 3. “את גמורה!” (לומר עם חיוך)

דגש: מחוות גוף \ יד קלה
שים לב לאיזשהי מחוות יד קלה שלך רוב הבחורות יהיו עם אוזניות במהלך אימון והן בכלל לא ישימו לב שמישהו פונה אליהם.

מה הרעיון מאחורי  המשפטים האלו?
הרעיון מאחורי פתיחת מן הסוג הזה הוא ליצור התחלה של שיחות חולין קלילות ולא מחייבות.

2. המשך בהתאם לזמינות \ תגובה שלה

יש שתי דרכים שהיא יכולה להגיב בהם:

 1. הבחורה מהנהנת ו \ או שוברת ישר מבט או אפילו מזעיפה פנים \ מתעלמת>>
 2. הבחורה מהנהנת באופן נייטרלי \ מחייכת \ אומרת משהו חזרה >>

הבחורה מהנהנת ו \ או שוברת ישר מבט או אפילו מזעיפה פנים \ מתעלמת>>
אתה יודע שאין לך מה לפתח איתה תקשורת. במצב כזה שהיא מגיבה באופן שלילי זה לא שניגשת אליה במיוחד והתחלת איתה והיא דחתה אותך וכל החדר כושר ראה – זה אתה עברת לידה “במקרה” ו”זרקת” באופן אגבי איזה משהו ובדקת מה היא תעשה עם זה. אם היא בחרה להתעלם זה סבבה – שום נזק לא נעשה – אתה לא התחלת איתה ואף אחד לא ראה כלום.

הבחורה מהנהנת באופן נייטרלי \ מחייכת \ אומרת משהו חזרה >>

יש שני תנאים שאתה צריך לשים לב אליהם:
היא תוך כדי אימון.
היא בסוף אימון.

היא תוך כדי אימון:
אז אתה יודע שהשיחה שלכם בהנחה שהיא הגיבה סביר הולכת להיות קצרה
והיא הולכת חזרה לאימון שלך ואתה לשלך. כאן אתה נכנס למצב של “משחק תורות והמשכים”.

משחק של תורות והמשכים:
הרעיון כאן הוא תקשורת בהמשכים. כלומר בניגוד למצבים שבהם אתה מתחיל עם בחורה ברחוב או במועדון והתקשורת אמורה להיבנות על הנייר באופן רציף כאן היא נבנית במקטעים. אתה הולך לעניינים שלך והיא לשלה ואז אתה צריך למנף הפסקות נוספות בין הסטים שלה כדי לעבור לידה באופן אגבי ולבצע מחווה נוספת או להגיד דבר נוסף. זאת אומרת בהנחה שהיא תוך כדי הפסקה מהתרגיל, חפש את קשר העין איתה ואפילו תהנהן ותחייך. אתה יכול לעשות את זה נניח פעמיים או שלוש במהלך אימון – מומלץ שלא יותר.

> אתה יכול לעבור דרך המכשיר שלך “כאילו” אתה בדרך לשתות וחוזר
> אתה יכול לעבור דרך המכשיר שלה “כאילו” אתה בדרך לשרותים

צעד קדימה

הרעיון הוא שאתה רוצה לתזמן למצב שהוא סוף האימון שלה – שהיא עוזבת את מתחם האימונים או פשוט עוצרת ושותה או אוכלת משהו אחרי האימון.
אז במצב כזה בהנחה שהיא קיבלה אותך סביר ומעלה בגישות המהירות הקודמות אתה רוצה לעשות מהלך ללוות אותה רגע עד קרוב לאזור המלתחות (אזור מבודד) ולדבר איתה עוד איזו דקה שתיים ולנסות להחליף מספרים \ אינסטגרם.

אפשרות:
יכול להיות שתוך כדי שיחה אתה מבין שאחרי האימון היא לא בלחץ של זמן ואין לה תוכניות אז אתה יכול לשב איתה לקפה בקטנה מיד שהיא מסיימת להתארגן וכן, זה אומר שכנראה אתה תצטרך להזיז \ לדחות מעט את המשך האימון שלך נוכח ההזדמנות שנוצרה כאן.

מטבע הדברים אם אתה  חושב על ההקשר הכללי הוא שהיא ואתה כרגע באמצע אימון
יש עוד אנשים מסביב ורוב הסיכויים שהיא לא תרגיש סופר בנוח לתרגם את זה להמשכיות. 

סיכום - איך להתחיל עם בחורה החדר כושר

איך להתחיל עם בחורה בחדר כושר יכול להיות מיומנות “עדינה” וטכנית ששווה שכל גבר יוסיף לארסנל היכולות שלו כדי להכיר נשים במקומות יומיומיים ואחד כזה שיכול לדרג לו את החוויה הרומנטית בכמה רמות קדימה.

ותמיד תזכור: לעולם אל תסמוך על מאמן דייטינג שיוצא עם מכוערות
כמו שלא הייתה סומך על מאמן כושר שמן !

ELAD

תקוע ורוצה להצליח?! בוא דבר איתנו בשיחת ייעוץ חינמית !

איך להתחיל עם בחורה- הדרכה חינם

* במילוי הפרטים אני מאשר קבלת אימיילים לכתובת המייל אותה אמלא