איך ליצור מתח מיני עם נשים – מדריך וידאו ב־3 צעדים לדייטים

Picture of מאת  ELAD YAGEL SIBAS

מאת ELAD YAGEL SIBAS

מאמן דייטינג לגברים קרייריסטים מאז 2011

השאלה “איך ליצור מתח מיני עם אישה?” מתייחסת למצב שבו מישהי מגורה מינית כלפיך ברמות שונות. זה מתחיל מקבלה של מגע הדדי בינך ובינה, מתקדם לנשיקה, סקס ועוד.

גירוי מיני, שידוע גם כמתח מיני, כמו שהוא מכונה, הוא אחד מהמחלקים החשובים ביותר בכל תהליך החיזור והדייטים עם נשים. גברים רבים נוטים לחשוב ששיחה כיפית וזורמת, הומור, פלירטוט ומראה חיצוני הם אלו שגורמים למישהי להידלק על גבר, ובהמשך גם להימשך אליו מינית ולשכב איתו.

אבל בפועל שיחה כיפית, פלירטוט, צחוקים וגם מראה חיצוני הם גורמים שמייצרים במקרה הטוב חיבה. כלומר הבחורה מחבבת אותך, אבל לא נמשכת אליך.

בסרטון למטה אני מדגים ב 3 שלבים איך לעשות את זה:

גברים שלא יודעים לייצר מתח מיני, יסיימו ברוב המקרים תקשורת עם נשים באזור הידידות, בין אם זו מישהי שהרגע הם פגשו בים, בבר או בדייט דרך אחת האפליקציות.

בהרבה מאוד מדריכים באינטרנט, שמתיימרים להסביר איך ליצור מתח מיני, מדברים על נושאים כמו לשלב פלירטוט בדיבור או לגרום לה לרגשות מסוימים כלפיך, ועוד שאר מעשיות שיובילו במקרה הטוב לזה שהיא תצחק קצת ותיתן לך נשיקת לילה טוב על הלחי.

בפועל, יש 3 גורמים שעליהם נבנה מתח מיני ברמות ההתחלתיות:

איך ליצור מתח מיני – שפת גוף תנועתית בתקשורת עם נשים

ידועה בכינויה ”שפת גוף הבעתית”. במהלך התקשורת עם הבחורה, הבחור משתמש בתנועות ידיים רחבות, קשר עין רציף וחיוך, ובאמצעותם משדר לצד השני סגנון תקשורת תנועתי. כלומר, הבחורה בצד השני מבינה שככה הוא פשוט מדבר.

לעומת זאת, הרבה מאוד בחורים מדברים באופן עצור, בתנועות ידיים סגורות או עצורות במרחב שלהם, קשר העין שלהם מצומצם ועוצמת הקול שלהם יחסית נמוכה. במצב כזה, הבחורה בצד השני מבינה שיש להם סגנון תקשורת מאופק יותר.

לכן, אם במהלך מצב התקשורת הראשוני איתה או לאורך הדייט הם ידברו באופן כזה, בסוף הדייט ינסו לנשק אותה, כמו שהם ראו בנטפליקס, רוב הסיכויים שהם יקבלו דחייה, וזאת משום שהם ניסו לבסס את התקשורת על המלל והצחוקים.

איך ליצור מתח מיני - בדיקה עד כמה הבחורה מקבלת מגע ראשוני

כשהבחורה שמולך כבר כמה דקות איתך בתקשורת והיא רואה שהדרך שבה אתה מתקשר ועושה שימוש במרחב, אתה יכול לשלב תוך כדי מגע קל באמצעות קצות אצבעות. המגע חייב להיות אגבי לחלוטין ובמקומות ידידותיים בלבד כמו כתפיים, זרועות ועוד.

דגש:

יש בחורים רבים שמטבע הדברים לא מורגלים לשלב מגע בתקשורת עם נשים. הנושא הזה מאתגר עבורם, במיוחד בדקות הראשונות ולפני שהם מרגישים שהבחורה בצד השני נותנת להם הרגשה טובה או פידבקים חיוביים. אבל ברוב המקרים זה פשוט לא יקרה, ולכן כל היוזמה והאחריות מוטלת עליהם, ולכן זהו אלמנט שהם צריכים ללמוד להתחיל ולפתח.

הרבה חבר’ה שקוראים את השורות האלו יבואו ויגידו: “מה? סתם להתחיל לגעת ככה בצורה לא קשורה?! בלי לחכות לאיזה רגע ספציפי זה לא מוציא אותי חסר טאקט? וזה גם פדיחות ככה מול כולם להתחיל לגעת?”

איך אפשר לדעת שהיא מקבלת את המגע האגבי שלך ושזה סבבה מבחינתה?

  1. היא לא זזה / נרתעת ממך

אם במהלך הניסיון שלך לשלב מגע היא זזה / נרתעה / הסתייגה עם הגוף, זה אומר שהיא לא מספיק בשלה לקבל מגע אפילו ברמה ראשונית, או לחלופין זה אומר ששילבת את המגע הראשוני באופן פחות טוב.

  1. היא לא מעירה לך על זה

יש בחורות / נשים שבמהלך ההתחלה של מדרג המגע יגידו דברים כמו:

“אתה אוהב לגעת” (אומרת בטון בוחן).

“שמע אתה נוגע בי וזה פחות מתאים לי”.

“לא בקטע רע אבל אני פחות אוהבת שנוגעים בי”.

בשני המקרים האלו אתה אומר: “סבבה, זה פשוט איך שאני מדבר”, ולוקח צעד אחורה ומפסיק את המגע לגמרי בשלב זה.

  1. אתה יכול לשאול אותה, אבל בדרך מתוחכמת

עוד דרך כדי לוודא שזה בסדר מבחינתה היא לשאול אותה בדרך עקיפה אם היא סבבה עם המגע. למשל:

לומר בהומור: “אני שם לב שאת אוהבת את זה, את כמו חתלתולה קטנה”

כמובן אם היא לא בעניין, היא תסמן או תגיד לך בכל מיני דרכים.

איך ליצור מתח מיני - צעד קדימה והסלמה של מדרג מגע

אחרי מספר דקות או יותר, כשהבחור משתמש במגע קל ואגבי בתקשורת והוא מבין שהבחורה מקבלת את זה, הוא רוצה לקחת את המגע הקל, האגבי והידידותי, למקום מעט אחר. אם בנקודה הזו הבחורה קיבלה מגע קל, אגבי ועדין, הוא יכול לעשות קפיצה קדימה. אחד המהלכים שנועדו להכין את הבחורה שאיתך לאפשרות של נשיקה הוא מדרג לחישה.

זוהי סדרת מהלכים פיזיים שנועדה לתת לה להרגיש בנוח בנוכחות הפיזית הקרובה שלך. בגלל שאני עומד יחסית קרוב, כבר מההתחלה יחסית, אז גם כשאני אנוע למצב של לחישה קלה ואיסוג מייד אחורה, היא תקבל את זה. למרות שזו עליית מדרגה, היא מבינה שככה אני פשוט מתקשר.

הצעדים האלו מייצרים התניה ובה אתה משלב מגע ברמות כאלו ואחרות מתחילת התקשורת איתה. לכן, היא מקבלת את המגע והבנייה שלו כחלק מתקשורת אגבית, ואח”כ מתקשורת שמייצרת יותר קרבה פיזית בינך ובינה.

תקוע ורוצה להצליח?! בוא דבר איתי בשיחת ייעוץ חינמית !

איך להתחיל עם בחורה- הדרכה חינם

* במילוי הפרטים אני מאשר קבלת אימיילים לכתובת המייל אותה אמלא