ביטחון עצמי עם נשים: המפתח להצלחה עם נשים ולהתפתחות עצמית

Picture of מאת ELAD YAGEL

מאת ELAD YAGEL

מחבר הספר וומנייזר ומומחה באימון גברים למציאת זוגיות ויחסים קצרים

“אני חייב לעבוד על הביטחון העצמי שלי עם נשים ורק אז אני אוכל להתחיל לדבר איתן”
“אני חייב להשיג ביטחון עצמי כדי למצוא סוף סוף כבר זוגיות”

ביטויים כאלו ועוד אפשר לשמוע הרבה מכיוון גברים בהקשר של הצלחה עם נשים ובאופן כללי בחיים.
הנטייה הכללית של רובם לחשוב שהם צריכים איכשהו בעזרת היקום “להשיג ביטחון עצמי” ואז הכל הולך להיפטר – כי יש להם ביטחון עצמי. או שאפשר לשמוע דברים כמו:

“לא יודע אחי, ביטחון עצמי עם נשים או שיש לך או שאין לך…זה לא משהו שאפשר ללמוד אותו..זה הכל חארטות שמוכרים באינטרנט אחי..כל המנטורים והקואצ’רים בשקל האלו”

במאמר המיוחד הזה אני מסביר על האלמנט שנקרא ביטחון עצמי אצל גברים בדגש על הצלחה עם נשים ובאופן כללי בחיים.

מה יהיה לנו כאן במאמר

ההגדרה של ביטחון עצמי עם נשים

ביטחון עצמי עם נשים זה לא רק להרגיש טוב עם עצמך ליד נשים, אלא גם לדעת שאתה מסוגל להתמודד עם אתגרים בתקשורת איתן ולצלוח אותם. זה היכולת להאמין בעצמך וביכולות שלך, להרגיש בנוח עם מי שאתה, ולהקרין את התחושה הזו לאחרים.

זהו היסוד שעליו נבנים כל ההצלחות שלנו, כולל הצלחה עם נשים.


כמו שכתוב בספר וומנייזר, אפשר להחליף את המושג המפוצץ “ביטחון עצמי” בהגדרה של “תחושת מסוגלות” בתחום מסוים. יכול להיות גבר שיש לו “תחושת מסוגלות” (ביטחון עצמי) בעסקים אבל, 0 ביטחון עצמי עם נשים. יכול להיות גבר שכל חייו שיחק כדורגל והפך לפנומן בזה אבל בקש ממנו לנאום מול קהל של 500 איש? הוא יחטוף פיק ברכיים וישתנק.  הרבה מאוד מהגברים ש”אין להם ביטחון עצמי” עם נשים, הם לרוב גברים שפחות התנסו, פחות חוו מצבים חיוביים ופחות בעצמם ולכן באופן כוללני, הם היו פחות חשופים ללחץ חברתי, מצבי חוסר נעימות וגם הצלחות מול נשים. הרבה מאותם גברים שפחות מנוסים כן לפעמים מנסים לקבל טיפים מחברים או ידידות אבל בפועל הטיפים האלו לא עובדים להם כי הם לא באמת מתנסים
הרצון להימנע מההרגשה הרעה, ממבוכה או הרגשת דחייה מצד נשים מונע מהם לפעול, לצבור את הניסיון שהם.


מיומנות > מידע תאורטי
הרבה גברים שרוצים לבנות ביטחון עצמי בהקשר של נשים, מתחילים לקרוא חומר, לצפות בסרטונים או אולי לקנות כמה קורסים אינטרנטיים. אבל כל אלו הם בגדר מידע ולא בגדר מיומנות. מידע הוא טוב ונחמד שלעצמו אבל בפועל מה שבונה יכולות וביטחון עצמי (תחושת מסוגלות) בכל תחום היא התנסות מעשית – חיובית ופחות חיובית ולבסוף צבירת מיומנות. זו הדרך ההאפקטיבית ביותר מבחינת תהליך למידה להתשפר בכל תחום 

איך להתכתב עם מישהי בטינדר \ קיופיד

האם אפשר להגדיל ביטחון עצמי ואיך עושים את זה?

כדי לבנות הרגשה טובה יותר עם עצמו בתחומי חיים שונים שווה שה”בחור הממוצע” יעבור דרך הפרמטרים הבאים וישפר אותם

איך להגדיל את הביטחון העצמי שלך?

 1. בנייה של יכולת בתחומי חיים שונים:
  • כדי לבנות ביטחון עצמי, חשוב להתחיל מלפתח יכולות במגוון תחומים. זה יכול להיות כל דבר שאתה טוב בו או שאתה מתעניין בו. התחום הזה יכול להיות ספורט, אומנות, מדע, או אפילו בישול. ככל שתשתפר במשהו, כך תרגיש טוב יותר עם עצמך ותשדר ביטחון לסביבה שלך.

  • מראה חיצוני \ טיפוח \ אימון:
   > תתלבש בצורה שמחמיאה לך
   לחדש מלתחה ולקנות בגדים יצוגיים והולמים זה לא עסק יקר כלכך היום ובכמה מאות שקלים בודדים כל אחד יכול לשדרג את המלתחה שלו בלי לקחת משכנתא.

   >אימון ותזונה.
   אימון פיזי הוא אחד מאבני היסוד לטעמי לביטחון עצמי. הוא מסייע באיזון כימי בגוף וחיוניות והתפקודים השונים, הוא בונה ומכתיב את סדר היום וכמובן בונה את הגוף שלך והופך אותך לאטרקטיבי יותר. אין חוכמות בזה בכלל. כן, תמיד יהיה לאנשים את הסיפור על החבר או הדוד השמנגוץ שלהם ש”מביא בחורות כמו מים” ומזרים אותן על ימין ועל שמאל והוא נראה פח! אבל…ברור שמדובר בחד קרן! כל גבר צריך לשאול את עצמו האם הוא תותח על חלל עם נשים ובלי קשר להזה האם הוא בנאדם עם מלא ביטחון עצמי…אם כן אז מדהים!
   אבל..אם לא…שווה שכל גבר שמתחיל מלמטה (כמוני שהתחלתי מלמטה) ישתדל להתאמן לפחות 3 פעמים בשבוע, לצמצם באכילה של מזון מעובד ומתועש וכו כדי להיראות ולהרגיש טוב יותר.

   דגש:
   אתה לא חייב להפוך להרקולס אבל שתהיה לך כן צורה יצוגית וגוף בעל מראה אסתטי.

   אז..לא רק שתראה טוב יותר, גם תרגיש טוב יותר עם עצמך וזה יקרין כלפי חוץ. אנשים שמרוצים מהמראה שלהם בדרך כלל משדרים לכל הפחות הרגשה טובה לסביבה החברתית שלהם וגם לנשים. במצב כזה הסביבה החברתית בכלל ונשים בפרט תמיד יתנו להם יותר הזדמנות לרושם ראשוני.

 2. שיפור יכולות ההכנסה והקריירה:
  • אין ספק שכסף וקריירה מצליחה יכולים לתרום לביטחון העצמי שלך. כסף לא מתוך מקום של כמות הכסף בבנק או הרכב היוקרתי שיש לך או אין לך. אישית נתקלתי באנשים מיליונרים לאורך ה”קריירה” שלי כמאמן דייטינג שלא היה להם ביטחון עצמי בגרוש עם נשים. הרעיון הוא שכסף ישמש כאמצעי לשדרג את סגנון החיים שלך ושהחיים שלך יהיו מקום שיותר נוח וטוב לך להיות בו. כאשר החיים של גבר נוחים יותר עבורו, הם באופן אוטומטי מקום הרבה יותר מזמין לנשים. לא מהמקום שהן גולדיגריות ורוצות את הכסף שלו אלא הן רואות שהוא “ON TOP OF HIS SHIT” ויכול לדאוג לעצמו לרמת חיים נורמלית או אפילו טובה.

   דוגמה:
   אם נניח גבר צריך לחשוב כמה פעמים לפני שהוא מוציא 100 או 200 ש”ח על מסעדה, בילוי או ווטאבר..אז כן שווה שישאף לפתח את החיים שלו ברמה הפיננסית. אם זה שדרוג מקצועי בעבודה,מיזם שהוא שואף להקים, בניית תיק השקעות, איזשהו פרוייקט צד שמייצר לו הכנסה ועוד. ככה בצעדים קטנים הוא יוכל להגדיל את ההכנסות שלך ולהפסיק להיאבק על כל שקל. לרמה שללכת למסעדה בסופ”ש או לקפוץ לחו”ל לכמה ימים זה כבר לא יהיה “ביג דיל”.

   דגש:
   במיוחד היום, יותר מתמיד שומעים את סיסמאות מ”מנטורים” שונים כמו “להגיע לחופש כלכלי” \ “מה הבעיה להיות מליונר” ועוד שיט ומנטרות בשקל. אתה ואף גבר לא(!) חייבים להיות מליונרים ולעשות אקסיט או משכורת  בהייטק כדי לבנות ביטחון עצמי.

   דגש נוסף:
   ליחסים קצרים (סטוצים \ זוגיות) רווחה כלכלית לא כזו חשובה. אני יכול להגיד שבתקופות שאישית הייתי בהכי הרבה מערכות יחסים קצרות ומזדמנות (יזיזות \ סטוצים) הייתי תפרן רצח והייתי מסתובב עם בגדים שהם לא להיט, אוכל אוכל באיכות נמוכה וכל 200 ש”ח היו “ביג דיל”. כלומר חיפיתי על זה שהחיים שלי מקום די דחוק כלכלית עם יכולות תקשורת פנומנאליות עם נשים. אבל אז, שהתחלתי לפגוש נשים ברמה ואיכות יותר גבוהה, כאלו שהן גם השגיות בעצמן וככל שהיחסים בינינו התקדמו, פערים בסגנון החיים אכן היוו מכשול ודיל ברייקר. אז ליחסים בטווחים ארוכים יותר כן!  שווה שבהדרגה בתור גבר תבנה יותר יכולת כלכלית (לא חייב להיות עשיר וכו) למצב שתהיה פחות דחוק כלכלית.

   חשוב שהבחור שקורא את השורות האלו ממש עכשיו לא יתחיל לאכול סרטים ויגיד לעצמו:
   “פאק! אני לא מספיק מבוסס עדיין לזוגיות לכן, אין לי מה לחשוב על זה בכלל”

   אלא האלמנט הכלכלי הוא משהו שבונים תוך כדי הדרך ובלי קשר אליו, שווה להכיר נשים חדשות ולקדם מולן עניינים כל הזמן וככל הניתן וגם לנסות להשתפר בזה  (ארחיב בהמשך).

   השגת הצלחות בתחום המקצועי והכנסה יציבה נותנים תחושת ביטחון ויציבות. תשקיע בלימודים, תפתח מיומנויות חדשות ותשאף תמיד להתקדם בעבודה שלך. זה יגרום לך להרגיש יותר בטוח בעצמך ויגדיל את ההערכה העצמית שלך.

 3. השגת יעדים קטנים ופשוטים ליישום יומיומי:

הסעיף הזה הוא אחד הכי חשובים בעיני! הצבת מטרות קטנות וברות השגה היא דרך מצוינת לבנות ביטחון עצמי. תתחיל עם מטרות קטנות שקשורות לשגרה היומית שלך, ותגדל בהדרגה. כל מטרה שתשיג תגרום לך להרגיש טוב יותר ותעזור לך לבנות תחושת הצלחה מתמשכת. אישית, כל יום אני מציב בין 4-7 מטרות פשוטת וברות השגה. דוגמה:

> להתאמן בחדר כושר
> פוסט וידאו \ כתוב לסושיאל
> תחזוקת קבוצת הטלגרם וומנייזר
> עבודה על הפרויקט
> לגשת ל 3 נשים חדשות במהלך היום
וכו…

סביר להניח שבדרכ אשלים את רוב המטרות הקטנות והפשוטות יחסית האלו שאני יודע שאצליח לעמוד בהן. אחרי כל מטרה שהושגה אני חוזר למחברת ורושם V וזה נותן לי תחושת סיפוק גדולה והבנה שאני יכול לסמוך על עצמי כי אני מוציא לפועל דברים – דברים קורים

בתמונה הבחורה שהזמינה BOLT ואני :)

איך אפשר לבנות ביטחון עצמי ספיציפית עם נשים?

 • בניית מיומנות תקשורת טובה עם נשים ובניית ביטחון עצמי בה נבנית על סמך:
  התנסות > קבלת פידבק > הסקת מסקנות > הוצאה לפועל יעילה יותר.  ועל גבי זה לבנות מטרות קטנות ומדידות דוגמה:

  > להתחיל לגשת ל2 נשים ביום ולתת להן מחמאה פשוט
  כל מה שאתה צריך זה לשים לב שהיא שמה לב אליך.
  > לגשת ל2 נשים ביום ולנסות לפתח איתן שיחה של 30-60 שניות.
  אם אתה מוצא שאין לך מה להגיד או אין לך משפטי פתיחה – יש לך דוגמאות
  במאמר הוידאו הזה.
  > לגשת ל2 נשים ביום ולנסות להוביל להחלפת פרטי קשר עמו אינסטגרם או ווצאפ.
  כמובן להשיג את הווצאפ או האינסטגרם שלהן זה לא המטרה הסופית, הרעיון הוא להמשיך איתן את התקשורת ככל הניתן, להיפגש וכו. עוד אני מפרט כמובן בספר וומנייזר על הטקטיקות והאסטרטגיות השונות וכן הלאה.

  אבל הדוגמה הזו היא רק פירוק מטרות לקטנות ומדידות יותר.

 • שיפור היציבה, קשר עין ועבודה עם הגוף
  עוד אלמנט באספקט התקשורתי אל מול נשים ואנשים שמשפרים משמעותית את הביטחון העצמי הוא תשומת לב למנח הגוף הטבעי שלנו – הרבה גברים נוטים ללכת באופן שפוף והם לא שמים לב לזה בכלל, הרבה גברים נוטים לשבור קשר עין מהר מידי עם הסביבה מה שמקרין חוסר ביטחון עצמי או חוסר נכונות לתקשר בהרבה מקרים. עוד אלמנט שבונה ביטחון עצמי משמעותי יותר הוא לדבר באופן נרחב ולהשתמש במרחב.

 

ביטחון עצמי עם נשים זה משהו שהרוב הגדול של הגברים יכולים לשפר משמעותית עם הזמן, השקעה והתמדה. תזכור, הכל מתחיל מפעולות קטנות והרגלים. תאמין בעצמך, תעשה באופן הדרגתי, תשיג את המטרות הקטנות ותרגיש בטוח יותר. ההשקעה הזו תחזור אליך בצורה של הצלחה עם נשים והתפתחות אישית מרשימה. בהצלחה!

תקוע ורוצה להצליח?! בוא דבר איתנו בשיחת ייעוץ חינמית !

איך להתחיל עם בחורה- הדרכה חינם

* במילוי הפרטים אני מאשר קבלת אימיילים לכתובת המייל אותה אמלא