איך להתכתב עם בחורה – משפטי פתיחה והמשך שיחה (כולל דוגמאות וידאו)

במדריך המיוחד הזה ריכזנו עבורך 3 עקרונות מנצחים ב איך להתכתב עם בחורה. זאת כדי שתעשה את זה כמו שצריך דרך טינדר, קיופיד או שאר אפליקציות מובילות(כולל וידאו). אם תאמץ את הדוגמאות האלו בשיטת lean texting  להתכתבות רומנטית עם נשים, אתה הולך לחסוך לך שעות ואפילו ימים של התכתבויות וכאבי ראש מיותרים בדרך לדייטים עם בחורות אטרקטיביות. 

מה יהיה לנו כאן במאמר?

1. איך כותבים משפט פתיחה מנצח באפליקציות ?

משפט הפתיחה לא אמור לרגש את הבחורה בצד השני. הוא לא אמור לגרום לה לרדוף אחריכם ואפילו לא לגרום לה להתאהב בכם. אלא, נטו לגרות אותה להגיב למסר הראשון ששלחתם אליה. ברגע שהבחורה בצד השני תגיב למסר הראשון שלכם אפילו פעם אחת, הסיכוי שההתכתבות מולה תתקדם הלאה, עולה בכ 50% (!). ישנם באופן כללי שני סוגים של משפטי פתיחה שגם אם גבר לא שנון \ לא מצחיק  יכולים לעזור לו לפתוח שיחה בצורה טובה באונליין – טינדר \ קיופיד \ באמבל ודומיהם:
1. משפט פתיחה גנרי.
2. משפט פתיחה אישי.

 • 1. משפט פתיחה גנרי
  משפט פתיחה שאתה יכול לעשות לו העתק הדבק והוא יהיה רלוונטי לרוב הנשים. דוגמה:

   

  “מבט מגניב יש לך שם בתמונה  זה רוב הזמן ככה :) ?”
  “אהבתי! יש את זה גם במדיום \ לארג’ :) ?”
  “וייב מעניין! מקווה שככה זה תמיד :) ?”

  כאן בכל הדוגמאות השולח מעניק מחמאה כלשהי, היא עשויה להתפרש במספר אופנים אצל מקבלת ההודעה. זהו אלמנט, שבסיכוי גבוה יעורר אצלה סימני שאלה מסוימים לגבי כוונותיו מה שיוביל למענה. כאן בוידאו, אתה מוזמן לראות איך העיקרון הזה עובד מתוך אימון התכתבות בזמן אמת:

צפה בסרטון וגלה איך להתכתב עם בחורה בטינדר ולהגיע לדייט

 • 2. משפט פתיחה כתגובה למשהו ספציפי בפרופיל:
   “חמוד האדום הזה מניח שאת מעצבת :)?”
  (ראה שהיא לובשת משהו אדום או כל צבע אחר

  “את והמדבר חברים טובים אני רואה :) ?”
  רואה שהיא בתמונה על המדבר או אפשר לתאם את זה לכל מקום אחר.
  לנשים הרבה פעמים יש תמונות במקומות מאוד ספציפיים.

  כאן השולח מתייחס לדבר ספציפי שראה בתמונה (רצוי הראשית כדי שהבחורה תבין מיד). בכך שהוא נותן מחמאה ברורה ויחד עם המחמאה, הוא משאיר מקום לספק אצלה.

  דגש:
  חשוב לא להעתיק 1 ל 1 את המשפטים אלא לשנות אותם קצת.
  קח את המשפט הזה בעיקרון שאתה יכול “להלביש” עליו את ההומור שלך.

  דגש:
  שימו לב לחשיבות של הסמיילים והגיפים. בכל הקשור ל איך להתכתב עם בחורה, הם מסייעים להביע רגש וכוונות בתקשורת טקסטואלית. טקסט כאמור הוא מדיום תקשורתי חסר מאוד. זאת, מאחר ורוב התקשורת בין בני אדם מועברת באמצעות עוצמות הקול, ההבעות, קשר העין ומחוות הגוף. איך לפתח שיחה כאמור, היא מיומנות משלימה. בספר “וומנייזר” אני משלב דוגמאות וידאו שמסבירות על שפת גוף, הלכי רוח ועוד.

משפטי פתיחה פשוטים כמו שראית למעלה מייצרים:

חיסכון בזמן ואנרגיה 
לפעמים לוקח לנו זמן לחשוב על משפט “מקורי” או “מעניין”. לכן, כדי לחסוך לך זמן ואנרגיה יקרים וגם כדי לוודא שהיא אכן תענה בסיכוי גבוה ניתן בהחלט לעשות שימוש במשפטים האלו שהצגתי למעלה.

העיקרון הזה מקביל למשפט הפתיחה כאשר עם מתחילים עם בחורה במציאות.
הוא לא אמור לגרום לה להתאהב בכם במקום או אפילו “להיקרע” מצחוק. 
אלא, נטו לייצר מצב של תקשורת ראשונית ובו היא מקבלת אתכם באופן סביר ומעלה.

בידול מהיר(!) משאר הגברים
האמת היא שגם סתם דברים כמו: “הי” \ “מה קורה” יכולים לעבוד אם אותה בחורה מאוד בעניין שלך. אבל, ספציפית בישראל, בכל מה שקשור בחיזור באתרי ההיכרויות והאפליקציות למיניהם ישנו עודף ניכר של פניות מצד גברים ביחס למספר הנשים. לכן, המטרה הנוספת שלכם במשפט הפתיחה, היא לבדל את עצמכם במהירות משאר הגברים שאולי היא מתכתבת איתם במקביל.

2. איך לפתח שיחה בלי לצאת חופר?

Lean texting היא שיטת התכתבות רומנטית באפליקציות היכרויות, שמטרתה היא ליצור תקשורת טקסטואלית יעילה ומהירה עם נשים, כזו שתוך שבעה עד עשרה משפטים פשוטים תביא למצב שבו המתכתבים מדברים בשיחה קולית או בהודעות קוליות וקובעים דייט.

את השיטה הזו פיתחתי במיוחד עבור גברים שהם לא בהכרח שנונים או יצירתיים בטקסט ובהרבה מקרים חוזרים הביתה עייפים מהעבודה ואין להם רעיונות מה לכתוב לבחורה שאיתה היה להם
מאץ’ (התאמה). כמו שראיתה בוידאו וכמו שאולי כבר ניסית בעצמך היא עובדת לא רע. הנה כמה עקרונות שעומדים בבסיס שלה:

קצב שיחה מהיר
בבסיס השיטה עומד הרעיון להניע את הצד השני (הבחורה) לפעולה ולהכתיב קצב שיחה מהיר שיביא לכל הפחות לשיחה קולית משותפת ביניהם. הרעיון הוא ליצור תוך 7-12 משפטים מהצד שלך בערך מצב שבו אתה והבחורה נמצאים בשיחה קולית \ בווצאפ. זאת, מאחר ובעשור האחרון ראיתי ולמדתי שלקבוע פגישה באמצעים קוליים (שיחה קולית / הודעות קוליות) יכול להעלות בעשרות אחוזים את הסיכויים לכך שהפגישה אכן תקרה. לכן כדי לבסס תקשורת טובה שתגביר את הסיכוי לפגישה רומנטית בין גברים ונשים, נבנתה הסכמה הזו:

התכתבות באפליקציה >> מעבר לווצאפ >>  שיחה קולית/ הודעות קוליות (הצעה לפגישה) >> פגישה

מסרים מצומצמים
חלק ממה שראיתה בהדגמת הוידאו היה שאני כותב יחסית מעט לבחורה.
זאת מתוך הרעיון שטקסט הוא לא מימד שנועד לפתח בו היכרות איךא כדי ליצור חיבור מהיר וראשוני. לכן לרוב, המסרים הם קצרים  של לא יותר מ2-3 שורות ולא יותר מ 2-4 מילים בכל שורה כדי להעביר את המסר באופן יעיל וקליט לצד השני.

טקסט הוא ממד חסר
שבפועל מקשה את ההיכרות בין בני אדם. בטקסט חסרים עיקר מרכיבי התקשורת האנושית כמו קשר עין, טונציות הקול, הבעות פנים, שפת גוף ועוד. הוא לא ממד שבאמת אפשר להכיר, אלא הוא משמש יותר אמצעי גישור לשיחה קולית או הודעות קוליות או לפגישה.  בספר “וומנייזר” אני מדגים איך להתחיל עם בחורה גם פנים אל פנים. 

לרוב הבחורים שקוראים ממש עכשיו את השורות האלו, המשפט הזה אולי נוגד קצת את ההיגיון:

“רגע, אבל בעצם ככל שנפתח עם הבחורה יותר את השיחה באפליקציה, אנחנו והיא נכיר יותר לעומק. וככה באופן כזה הסיכוי שהיא תימשך אלינו ותרצה לפגוש אותנו יגדל”.

באופן עוד יותר אבסורדי, ככל שההתכתבות תימשך על פני יותר זמן, כך הסיכוי שאתה והבחורה תיפגשו או לכל הפחות תדברו בטלפון צונח בעשרות אחוזים!

3. איך ממשיכים את השיחה

אז… היא ענתה לך!
יכול להיות שכמה רגעים אחרי שפניתם אליה, אחרי כמה שעות או אפילו ביום שאחרי.
עכשיו נשאלת שאלת מליון ה$ – איך ממשיכים את השיחה? אתה כמובן יכול לצפות בהדגמת הוידאו של איך לפתח שיחה בחלק העליון של הדף. בנוסף – הנה כמה עקרונות שאני משתמש בהם כדי להגביר את ההצלחה בטקסטינג עם נשים.

משפטים מניעיי שיחה.
אם תשים לב, רוב המשפטים שאני כותב לה בוידאו הם משפטים שדוחפים את השיחה קדימה מהיוזמה שלי גם ללא השאלות מהצד שלה וגם בלי שהיא מראה בי התעניינות מרובה מידי.

כל עוד היא עונה אתה בעניינים
בטקסטינג, אני לא חייב שהיא תעוף עלי או תשאל עליי שאלות – כל עוד היא עונה
יש לי עם מה לעבוד. הרבה מידי גברים מתקפלים מאוד מהר בהתכתבתויות
וגם: הנה כמה טעויות קריטיות ב איך להתכתב עם בחורה באונליין:

אל  תשאל אותה שאלות \ אל תחמיא לה הרבה.
הם נוטים להמשיך את השיחה בצרורות של שאלות ומחמאות לא פרופורציונאליות בזמן התחלתי יחסית של ההתכתבות. הכל כדי “להשאיר את הבחורה בעניין שלהם”. רק כדי שהיא לא תעזוב את השיחה ותמשיך לדבר איתם  בכל מחיר  (כמו בעולם האמיתי).

הבחורות מצידן, “מריחות” שמשהו לא בסדר. בעיקר, כי הבחור שמתכתב איתן כרגע, לא ממש סגור על איך להתכתב עם בחורה כמו שצריך. הוא מפציץ אותן במידע עליו ובמחמאות באופן לא פרופורציונאלי. בספר “וומנייזר” אני מדגים דרכים ונושאים לפתח שיחה עם נשים.

שווה שיהיה לכם עוד אמצעי להכיר בחורות חוץ מאפליקציות!

רק לראייה שלי ושל צוות טקסטהר (texther), כדאי שלגברים ונשים כאחד , יהיו עוד דרכים להכיר בני / בנות זוג חדשים. כלומר, הנוסחא המנצחת היא שילוב בין מקורות ההיכרות השונים.
דוגמה: היכרות דרך אפליקציות בשילוב של היכרות פנים אל פנים דרך בצאטה, סלסה, מעגלים חברתיים ועוד.  ותמיד תזכור: מי שלא מראה לא יכול – אלעד יגל

תקוע ורוצה להצליח?! בוא דבר איתנו בשיחת ייעוץ חינמית !

איך להתחיל עם בחורה- הדרכה חינם

* במילוי הפרטים אני מאשר קבלת אימיילים לכתובת המייל אותה אמלא