איך להכיר בחורה – מה עדיף? להתחיל איתה פנים אל פנים VS אפליקציות

איך להכיר בחורה והדרך שבה עושים את זה קיבלה לא מעט תפניות בשנים האחרונות.
האמת שאת המאמר הזה כתבתי בעקבות ויכוח ער עם אחד החברים היותר וותיקים בקהילת ההצלחה עם נשים ומחוצה לה.

הוויכוח סבב על מה הדרך הטובה ביותר להשקיע בה כדי להכיר בחורה ובדרך לבדוק את העניין הזה הנה כמה נקודות מרכזיות שנעסוק בהן:

איל להכיר בחורה - במאמר הזה נחשוף את הייתרונות והחסרונות של להכיר בחורה באונליין בהשוואה ללהכיר ולהתחיל עם בחורה פנים אל פנים

איך להכיר בחורה - מה אני חושב על זה ומה יביא לתוצאות הטובות ביותר באופן מעשי?

יש כאלו שאומרים שאפליקציות זה המיץ של הזבל.

יש כאלו שאומרים שללכת ולהתחיל סתם ככה עם בחורות זה ללוזרים
אז מה הדרך הכי טובה ב איך להכיר בחורה ?

התשובה שלי? תלוי!

רק לראייה שלי המצב האופטימלי שגברים ידעו לשלב בין שני העולמות
אפליקציות וההיכרויות פנים אל פנים. אז כאשר הם צוברים רמה מסוימת של יכולות בין שניהם הם זוכים מכל הכיוונים. 

באפליקציות

הם גם יכולים למנף את ה”זמן המת” שלהם ביום, כאשר הם בתור לסופר,

ממתינים בתור לקפה, לסופר ועוד לבנות פרופיל ייצוגי, להתכתב ולקבוע דייטים.

צפה בסרטון וגלה איך להתכתב עם בחורה בטינדר ובכל אפליקציה

פנים אל פנים

מצד שני, הם יכולים לשלב גישה לנשים בעולם האמיתי  “על הדרך”

כאשר הם ממתינים לרכבת ויש שם בחורות חמודות שאולי פנויות להכרות או

במהלך בילויים בסופי השבוע בברים, במועדונים או אפילו במקומות ספציפיים

כמו מועדוני סלסה והים.

יש חבר’ה שלא סובלים אפליקציות ורשתות חברתיות ואוהבים להתחיל עם בחורות פנים אל פנים וגם מאוד טובים בזה (הם מיעוט). יש חבר’ה שטיפה יותר רגישים שעצם המחשבה על לגשת לבחורה ולקבל ממנה דחייה גורמת להם לחלחלה והם מעדיפים לנסות להכיר בהתכתבויות.

איך להכיר בחורה - היתרונות והחסרונות של הכרויות באונליין

טינדר, קיופיד ודומיהם ורשתות חברתיות כמו אינסטגרם או פייסבוק הפכו מזמן לאמצעי המרכזי להכרויות רומנטיות. מאז עליית טינדר והתחזקות המדיום הזה ותת נישות שלו יותר ויותר גברים ונשים מכירים דרך האפליקציות והרשתות החברתיות.

כן, טינדר, קיופיד, באמבל, פייסבוק ואינסטגרם מאוד מושמצים.

כולם מתלוננים עליהם אבל בסופו של יום עדיין עושים בהם שימוש.

אם אתה כבר בוחר לעשות שימוש במשהו, אל תסמוך על המזל, אלא תצבור קצת (או הרבה) הבנה ומיומנות במה שאתה עושה ותגיע בו לתוצאות או תובנות מסוימות (או שניהם יחד).
לראייה שלי, האונליין הוא הכלי היעיל ביותר ליצירת נפח של דייטים והוא מתאים בעיקר לגברים שהם קרייריסטים והזמן שלהם לא מאפשר להם לצאת ולהתחיל עם בחורות במשך שעות מהיום שלהם.

היתרונות של הכרויות באונליין

 יעילות ביחס של זמן – תוצאות ושפע

חבר’ה שבונים לעצמם פרופיל ייצוגי ומשקיעים כמה שעות בללמוד להתכתב כמו שצריך הופכים לדי מסודרים בקטע הזה. הם יכולים להגיע למצב שיש להם 2-3 דייטים בשבוע ועם הזמן ועבודה נכונה, איכות ורלוונטיות הבחורות יכולה רק לעלות בעבורם.

הם יכולים להגיע למצב שהם מריצים התכתבות ותוך 5 – 10 דקות מתחילת התכתבות הם כבר בשיחת טלפון עם הבחורה וקובעים איתה דייט. זה מצב שהוא אידיאלי במיוחד לגברים עם המון מחויבויות ולוח זמנים מאוד צפוף.

אין להם את הזמן אקסטרה לצאת כדי להתחיל עם בחורות והם היו מעדיפים שתהיה להם שיטת הכרויות שמשתלבת עם שגרת החיים הצפופה שלהם במקום אחת כזו שמשתלטת עליהם.

“מקבול” – יכולת לדבר עם מספר בחורות במקביל

כאשר אתה מתכתב באונליין אתה יכול לעשות את זה במקביל עם כמה בחורות.
זה נשמע “זול ולא מכבד” אבל נחש מה? הן גם עושות את זה.

כמו שהזמן והאינטרסים שלך חשובים לך זה בדיוק אותו המקרה גם אצלן. מצד שני, כאשר אתה מתחיל עם מישהי נניח בבר, יהיה לך מאוד קשה עד בלתי אפשרי להתחיל בדיוק באותו הזמן עם עוד 3-4 בחורות ולהחליף עם כולן מספרי טלפון או לקדם עם כולן עניינים באותו הרגע.

משפטי פתיחה באינטרנט

אין דחיות או מבוכה

אחת החוויות הכי מסובכות לגברים בגישה לנשים במציאות בין אם זה בשעות הפנאי, 
בחיי הלילה או במהלך שגרת היום הוא החשש מדחייה.

הפחד שאותה בחורה תתעלם מהם, תדחה אותם בברוטליות ועוד. 
הם חוששים מהתגובה שלה ויותר חוששים באופן טבעי מאיך הסביבה תגיב לעצם זה שהם נדחו.

באונליין, אם מישהי לא עונה לך או פתאום מפסיקה לכתוב בחזרה, אתה מקסימום ממשיך הלאה. במציאות, כאשר בחורים כבר עזרו אומץ לגשת למישהי ובם קיבלו דחייה יהיה לחלקם לא פשוט להתאושש מזה.

הסעיף הזה הוא רלוונטי בעיקר לגברים מאחר ורוב הנשים לא יפנו מיוזמתן לגבר.

זה כמובן לא רעיון שלי אלא ככה זה במציאות. בחורה יכולה להיות מאוד מעוניינת בגבר אבל היא בחיים לא תראה לו את זה.

החסרונות של הכרויות באונליין

האונליין הוא מקום עם המון יתרונות כאשר זה מגיע להכרויות רומנטיות בייחוד שיודעים למנף אותם כמו שצריך. אבל, באותה נשימה יש לו גם אספקטים שהם “לא להיט” בלשון המעטה.

באפליקציות הדייטינג כמו טינדר, קיופיד ודומיהם יש 3 מתווכים (מידלמנס).

כאלו שיכולים לעשות לך את המוות לגרום לך לוותר על השימוש בהן.

התאמות

אפליקציות כמו טינדר, קיופיד ודומות ועוד הן לא מוסדות צדקה אלא קודם כל עסקים מאוד רווחיים. האינטרס הבלעדי שלהן הוא להשאיר אותך כמשתמש ולגרום לך לחזור אליהן. לכן, ייתכן שכדי להגיע להתאמות והתאמות יותר איכותיות חלק ניכר מהבחורים יצטרכו לשלם ברמה החודשית כדי לראות התאמות. כמובן, שכדי באמת לקחת את העניינים שם ברצינות הם יצטרכו לבנות פרופיל ייצוגי.

התכתבות

טקסט זה מימד מאוד חסר ואם אתה לא מספיק מיומן בו ויודע להוביל עניינים בזריזות לכל הפחות לשיחת טלפון, התקשורת שלך עם הבחורה תדעך מהר מאוד. לכן, אתה רוצה להשקיע במיומנות הזו של התכתבות.

חבר’ה שלא יודעים להשתמש באפליקציות כמו שצריך ולא יודעים להתכתב יקבלו המון סינונים וימצאו את עצמם בוהים שעות עד שהם מקבלים תגובה מן הבחורה בצד השני.
באותה נשימה אני יכול לומר שזו מיומנות שאפשר להשתלט עלייה באופן כמעט מוחלט
בהשקעה של כמה שעות בודדות.


תחרות, תחרות, תחרות

יש המון אנשים שנמצאים באפליקציה וסתם עושים לייקים כל היום לבחורות.

סתם, פשוט סתם.

הם אפילו לא מגיעים למצבי שיחה איתן כי הפרופילים שלהם מתחת לכל ביקורת והם מסתכלים על העניין הזה כמו דאחקה ולא באמת שמו לעצמם מטרה כדי ללמוד אותו ולהשתפר בו.

 הם בגישה של – בוא נעשה סוויפ ימינה לכל הבחורות אולי יצא מזה איזה דייט בקטנה.

גישה כזו לא רק שמחבלת בהצלחה שלהם, אלא גם הורסת לכל הבחורים (וגם לבחורות) את כל השימוש באפליקציות.

זה מקביל לתופעה שבה בחורים עוברים ליד בחורות ברחוב או במקומות בילוי ו”זורקים” להן משהו – “וואו מאמי את כזו יפה” / “שמעי הייתי חייב לגשת ולהכיר אותך” תוך שהם אומרים זאת באופן מביך, עם שפת גוף מתנצלת ומתחננת.

 לא רק הבחורות האלו לא יספרו אותן, הן גם לא יספרו כל גבר אחר שייגש אליהן בשעה הקרובה שהן במועדון / רחוב. למה? כי הן בהלך רוח מסנן ולא משנה בכלל כמה תותח הבחור שייגש אליהן הן “מסננות עכשיו”.

 כמובן, שיש דרכים גם במציאות וגם באונליין למזער את ההשלכות של התופעות האלו : )

משפטי פתיחה באינטרנט

זהירות – “שפע מדומה”

בגלל תופעות מהסוג הזה של ריבוי פניות לבחורות באפליקציות הן מרגישות מאוד מחוזרות. חלק מהן מרגישות שהן יכולות להשיג מלא בחורים וזה עושה להן טוב לאגו בגלל שיש להן מיליון התאמות ובחורים שעשו להן לייק או פנו אליהן.

 אבל, בפועל, התופעה הזו רק מקשה עליהן להשיג בחור שבאמת מתאים להן, בעיקר עבור אלו שמחפשות קשר עם פוטנציאל לטווח ארוך.

 אגב, גם בחורים סובלים לעתים מן התופעה הזו.

בייחוד כאלו שיש להם המון התאמות, לייקים ופניות מצד בחורות וזה סתם מפוצץ להם את האגו אבל בפועל הם כמעט ולא מגיעים למצבים של דייטים והתחלות של יחסים.

באפליקציות יש משהו מאוד מלאכותי וחסר זוהר.

זה כמו נהיגה באוטומט אל מול נהיגה בהילוכים. נהיגה ברכב אוטומטי מספקת המון נוחות וחוסכת המון כאב ראש, לעומת נהיגה ברכב עם הילוכים ידניים.

כאן, אתה בתור גבר צריך לשאול את עצמך מה המטרה שלך בתור גבר

נכון לעכשיו? האם אתה כרגע, רוצה להכניס כמה שיותר אופציות רומנטיות לחיים שלך ולספק לעצמך מפגשים עם בחורות או שאתה בעיקר רוצה אנדרנלין וריגושים.

איך להכיר בחורה - היתרונות והחסרונות של הכרויות פנים אל פנים

יש משהו כמעט קסום בגבר שיודע איך להכיר בחורה פנים אל פנים.
הוא רואה בחורה בים, במועדון, מתחת לבניין משרדים שבו הוא עובד 
והוא ידע לגשת אליה בצורה אלגנטית, ליצור איתה מצב תקשורת מהנה לשניהם ואולי, אם היא בעניין שלו להחליף איתה טלפונים ולהגיע לדייט או אולי לשבת איתה על קפה ברטנה באותו הרגע (אינסטדייט).

ליצור מצב יש מאין.

זה נשמע אוטופי ועל פניו מאוד הגיוני – הדבר הכי טבעי זה שגברים יתחילו עם בחורות שמוצאות חן בעיניהם. בלי מחסומים, בלי פחדים, בלי בושה.

אבל אוטופיה לחוד ומציאות לחוד.

בתור מאמן השטח הכי מנוסה בישראל אני יכול לומר שחור על גבי לבן במבט לאחור ש
“גישה קרה” (להתחיל עם בחורה שאתה לא מכיר) לא מתאים לכל אחד.

יחד עם זאת, גברים שיהיו מוכנים “לשלם את המחיר” ולהתמיד לאורך שנים בשיפור העצמי שלהם בתחום הזה יזכו לחיות חיים שרוב הגברים לא יחוו.

החסרונות של הכרויות פנים אל פנים

דחיות, מבוכה ועוד

לגשת לבחורות ולהתחיל איתן זה לא פשוט בכלל בייחוד בישראל.

בעבור הבחורים היותר רגישים לגשת לבחורות על בסיס קבוע ולקבל דחיות על בסיס קבוע יכול להיות חוויה לא פשוטה בכלל. לכן, אם אתם רוצים להחיל לצבור ניסיון בקטע הזה שווה להם בתור התחלה להגביל את עצמכם.

לכמה גישות ביום כדי להתחיל במינונים קטנים. גם חברה שמאוד טובים בלהתחיל עם בחורות פנים אל פנים מקבלים דחיות ומפשלים אבל באופן יחסי הרבה פחות.

זה כל מה שמבדיל מישהו שמאוד טוב בזה בהשוואה לבחור שפחות טוב בזה. הניסיון, היכולת לקרוא מצב ולהגיב אליו וכמובן חוסן מנטלי.

תובעניות ברמת זמן ואנרגיה

הדרך הזו של לגשת לנשים וליצור קונטקסט פלרטטני רומנטי יכולה להיות מאוד תובענית ברמת מחיר פיזי, מחיר מנטלי זמן ואנרגיה שכנראה אחוז לא מבוטל מן הגברים לא יהיה מוכן לשלם כדי להגיע בתור התחלה לכמה דייטים או כדי להשיג חברה וזה נכון לגילאי העשרים המוקדמים ומגיע גם לגילאי ה 30 וה 40.

להפוך לטוב בגישה קרה לנשים היא מיומנות שלוקח המון זמן לפתח. ליצור הקשר רומנטי יש מאין דורש סט של כישורים חיצוניים ופנימיים שהגבר הממוצע שלומד, עובד ועושה עוד דברים יתקשה להשקיע לטווח של שנים.

לשם השוואה – להפוך לטוב בהתכתבויות והכרויות אונליין והגעה לדייטים ויחסים על בסיס קבוע באמצעותם יכול להיות עניין של שבועות בודדים.

זאת, לעומת להפוך לטוב בגישה לנשים ולהגיע איתן לדייטים על בסיס קבוע דרך התחלות פנים אל פנים שיכול לקחת שנים לכל הפחות.

יתרונות של להתחיל עם בחורות במציאות:

1. שיפור כישורי תקשורת עם אנשים

כשגבר מן השורה משפר את כישורי התקשורת שלו פנים אל פנים עם בחורות הוא מתחבר לאחד היסודות הכי חזקים שלו. היכולת לחזר וליצור מצב יש מאין.

משהו שחלק גדול מהגברים לעולם לא יחוו.

כישורי התקשורת האלו מעולים לא רק לחיזור בין גברים ונשים אלא גם לתקשורת עם אנשים באופן כללי. קריאה של שפת גוף, הלכי רוח, שימוש נכון במגע, עוצמת קול ועוד.

כישורים כאלו, אפשר גם בהחלט לפתח ככל שיוצאים ליותר דייטים ולווא דווקא מתוך גישה קרה.

כן, מידיי פעם הם ידברו עם מישהי אחרי שהם שתו קצת או “מתישהו” זה יפול עליהם מהשמיים. אבל, גבר שיודע ליצור מצבים כאלו על בסיס קבוע, חוץ

2. תחושת חופש וביטחון עצמי

כשגבר צובר יכולת טובה להכיר נשים בכל מקום ובעיקר תוך כדי השגרה שלו, הוא מרגיש לאט ובהדרגה כחופשי בתחום הרומנטי. – אם הוא רק ירצה הוא יגש אליה

3.זרז לשיפור בתחומי חיים אחרים

בגלל ששיפור התקשורת עם נשים הוא תת נישה בכל מה שקשור בפיתוח והעצמה אישית,

שיפור הכישורים והתוצאות בו נותן רוח  גבית אדירה לחקור ולהשתפר בתחומי חיים אחרים

כמו פיננסים, שיפור המראה החיצוני, סגנון חיים, מציאת ייעוד חיים ועוד.

סתם מהניסיון שלי לאורך השנים ראיתי שחברה שמצליחים בתחום הדייטינג

רותמים את המומנטום החיובי הזה גם לתחומי חיים אחרים.

בשורה התחתונה

אם אתה קריירסט שרב הזמן שלו מוקדש ללימודים גבוהים ומשרות תובעניות, שווה לך אולי,

להתחיל קודם כל מיצירת אופציות רומנטיות דרך האונליין (טינדר, קיופיד ודומיהם).

כאשר צברים הצלחות באונליין זה בהחלט נותן רוח גבית ורצון ללמוד עוד.

 אולי אח”כ בהדרגה לשלב גם ניסיון לבנות יכולת ברמה מסוימת להכיר פנים מול פנים.

מצד שני, אם אתה בשנות ה20 המוקדמות לחייך ולא מחויב לעבודה תובענית / ללימודים אקדמאיים ואתה יכול להשקיע זמן בלצאת כדי הלתחיל עם בחורות יכול להיות ששווה לך בהחלט להתנסות קצת ולהחליט אם זה בשבילך.

כאן תמיד איתך,

אלעד וצוות textHer

מרגיש תקוע במציאה דייט?

איך להתחיל עם בחורה- הדרכה חינם

* במילוי הפרטים אני מאשר קבלת אימיילים לכתובת המייל אותה אמלא