איך להתחיל עם בחורה באוניברסיטה – מדריך מעשי!

Picture of מאת ELAD YAGEL

מאת ELAD YAGEL

מחבר הספר וומנייזר ומומחה באימון גברים למציאת זוגיות ויחסים קצרים

איך להתחיל עם בחורה באוניברסיטה ? אם אתה סטודנט צעיר או שאתה בלימודי המשך באוניברסיטה, מכללה או אפילו לימודים מקצועיים, בטוח נתקלת באיזו מישהי חמודה ששמת עליה עין כבר תקופה. יכול להיות ששמת לב אלייה לפני כמה ימים, שבועות או אפילו חודשים. כל פעם אתה רואה אותה בהפסקה, אתה מת לעשות מהלך אבל מצד שני..זה פאדיחות…זה לא נעים! הרי מה אם תצא מוזר? מה אם היא תחשוב שאתה מטרידן ? מה אם כל החברות שלה ידברו עלייך ויספרו  לעוד בנות? אם אתה מרגיש ככה אתה לא לבד.

במאמר הזה אני הולך לתת לך כמה שיטות להתחיל עם בחורה באוניברסיטה \ בית ספר \ מכללה ולצמצם את הסיכויים לפאדיחות.

מה יהיה לנו כאן במאמר?

שיטות איך להתחיל עם בחורה באוניברסיטה בלי לצאת קריפ

להימנע מהפעלת לחץ חברתי

כאשר גבר ניגש לאישה הוא לא שם רק את עצמו בלחץ לגבי מה היא תגיד ומה יקרה איתה הוא גם בין היתר בלי להתכוון גורם לאנשים אחרים להסתכל על הסיטואציה. אותה בחורה שאולי מאוד רוצה להגיב בחיוב תהיה הרבה פעמים מובכת:
1. מניסיון ההתחלה והיא תתקשה להכיל את זה(הרבה נשים לא יודעות איך להתנהג שגבר ניגש אליהן)
2.  מאיך הסביבה תגיב לאותו גבר או מה יחשבו על אקט שכזה.

לכן, במיוחד באוניברסיטה שהיא כמו “שבט” אתה רוצה לכל הפחות לצמצם את ה”מבוכה הסביבתית” שהבחורה יכולה להתמודד איתה באותו רגע. 

איך להתכתב עם מישהי בטינדר \ קיופיד

HOTSPOTS - ניצול הזדמנויות

אם קראת את המאמר לאיך להתחיל עם בחורות במועדון, בוודאי ניתקלת במונח HOTSPOTS.
זה בגדול אומר שיש אזורים שבהם עוברים אנשים דרך קבע – נשים וגברים כאחד.
במקומות כאלו אתה יכול למנף מצבים משותפים וטבעיים שנוצרים מתוקף הדינמיקה של המקום כדי ליצור פתיחים אגביים וקלילים. כאלו שנתפסים כטיבעיים ולא מתאמצים. כלומר לא תכננת להתחיל איתה ו”נפלת” עלייה משום מקום אלא נטו פיתחת שיחה אקראית לחלוטין.

 • הקפיטריה
  הקפיטריה זה אזור שבו יש באופן כללי תנועת אנשים שחוזרת על עצמה.
  זה כמו שתתחיל עם מישהי בבית קפה מתחת לבניין משרדים שבו אתה עובד.

  הרגעים הכי טובים להתחיל עם מישהי זה כאשר היא עומדת נניח בתור לקנות משהו ואתה גם עומד איתה
  אז אתה והיא כאילו במצב משותף. יכול להיות שאתה “הגעת במקרה” לאותו מדף שהיא בהתה מולו שנייה או שתיים וניסתה להחליט מה לבחור אתה נניח יכול להצביע על מה שהיא קנתה לאכול או לשתות

  ואז להגיד בהומור משהו כמו:

  “וואי פעם הייתי מכור לכאלו אבל היום אני בדיאטה!” (מצביע על הסלט \ חטיף \ משקה שהיא בחרה)
  “קפה זה חשוב” (אם ספציפית היא הזמינה קפה)
  “את בלי הקפה לא זזה בבוקר אני רואה” (אם ספציפית היא הזמינה קפה)

  דגש:
  אתה כמובן יכול להתאים את המשפטים באלו לכל דבר שהיא הזמינה \ לקחה \ כל שעה ביום.

  ——-פאוזה אתה מסתכל עליה לשנייה כדי לקלוט איך היא מגיבה——–

  כאן היא יכולה להגיב בשלוש צורות מרכזיות:
  לחייך (חיובי)
  להנהנן ולהסתכל לכיוון שלך (נייטרלי)
  להסתכל רגע ולשבור חזרה מבט \ להתעלם (שלילי)

  דגש: אם היא נייטרלית זה מעולה!
  הדבר המינימלי שאתה צריך זה שהיא תהיה לפחות נייטרלית
  היא לא חייבת לצחוק או לחייך או מייד להמשיך את השיחה אבל עצם זה שהיא מהנהנת
  או נותנת מבט שהוא לא שלילי (!) אומר שיש לך אולי מקום להרחיב עכשיו את הדבר הקטן שיצרת.

   

  היא: חחח (מגחכת) \ כן יש מצב…(אומרת באופן נייטרלי נטול רגש)
  אתה: סתם לא נו אני צוחק…זה ההומור השחור שלי את גם אוהבת הומור שחור לא? (אומר עם הומור)
  היא: לפעמים \ תלוי

  * יכול להיות שהיא תתחיל להרחיב פה ולדבר יותר אם לא אתה יכול  להמשיך  (תלוי כמה היא תגובתית)

  דגש: רגע ואם אני בכלל לא צריך ללכת לקפיטריה?
  הוא: אני לא רוצה להסתובב בקפיטריות בקמפוס שלי כמו קריפ.
  אני: ממליץ שתתחיל להקפיד להגיע לשם ובהדרגה כל כמה ימים להציב את עצמך במקום של יצירת הזדמנויות. אפילו תעשה לך הרגל לשבת עם לפטופ ותוך כדי עבודה לשים לב למה קורה סביבך.

   

 • תנועה בתחילת \ סוף ההפסקה
  במהלך ההפסקות סטודנטיות הולכות בין המסדרונות, בין הבניינים וכו. אז זה כמו גל של אנשים שאתה תופס תוך כדי שאתה הולך בטבעיות במסדרונות במקרה ראיתה אותה ואז אתה עובר ליידה ואומר משהו.

   

  אתה: וואו כמה אנשים יש פה נראה לי אני הקיבוצניק היחיד פה את גם קיבוצניקית לא?
  (אתה יכול להגיד את זה גם אם אתה לא קיבוצניק זה נטו לטובת הפתיחה )
  היא: מאיפה אתה? \ וואלה \ מה איך הגעת?
  אתה: היה לך וייב כזה…זה לא פשע את יודעת :) ?
  היא: חח לא אני מ X
  אתה: הי אני X אני מושבניק \ האמת שאני לא קיבוצניק אני X

  דגש:
  אתה מדבר איתה תוך כדי הליכה
  אל תנסה בהכרח שהיא תעצור אלא תמשיך איתה רגע בהנחה
  שהיא מגיבה אלייך טוב \ נייטרלי (ראה איך היא מגיבה אליך בשנייה הראשונה)
  ואז בהדרגה תתחיל להאט את התנועה שלך לראות אם היא בעניין שלך.

 • יציאה \ כניסה מההרצאה משותפת
  אם אתה והיא בקורס המשותף זה עניין של כמה רגעים עד שהיא תצא מהרצאת החפירה שאת והיא הייתם בה. כאשר היא יוצאת אתה “במקרה” יכול לצאת איתה פחות או יותר באותו רגע ולהשתמש בפתיחה כמו:
  “הנה אחרייך…שלא תגידי שגברים ישראלים לא מנומסים :)”
  היא: מחייכת ולא אומרת כלום או אומרת חח \ או כל דבר אחר
  אתה: נו את יודעת איך זה כאן במרכז זה קצת אחר…את הרי מושבניקית?
  היא: מה לא איך הגעת?  \ חח איך ידעת? (לא משנה מה היא אומרת בכלל לא \כן)
  אתה: היה לך וייב כזה…רגע את מאיפה את? אגב אני X ואת?


 • תנועה ביציאה מהאוניברסיטה
  יש את שעות העומס בהן הרבה מאוד סטודנטים וסטודנטיות מגיעים לאוניברסיטה או יוצאים מהאוניברסיטה.
  העיקרון פה הוא מקביל לכניסה ויציאה משיעור כלשהו. אתה משתמש בתנועה הגדולה באופן טבעי, קולט רגע משהי שאתה בעניין שלה ואז מוציא לפעול.

  דגש: איך מקדמים את כל המצבים האלו?
  אל תצפה שהכל ימשיך במיידי. אם אתה רואה שהיא ממהרת \ אתה ממהר לך פשוט על להחליף אינסטגרם או ווצאפ. מומלץ לטובת העניין שאם אתה מנתב נשים לאינסטגרם שלך, תדאג שהוא יראה כמו שצריך או שפשוט תלך על הווצאפ.

טיפים קריטיים שכל גבר חייב לדעת שהוא מתחיל באוניברסיטה(!)

כישורי גישה בסיסיים

ככלל אישית, אני ממליץ שאם גבר ממש לחוץ או מפחד להתחיל עם בחורה באוניברסיטה \ מכללה
באופן כללי שווה שיתחיל קודם לגשת מחוץ לאוניברסיטה  \ ליד לאוניברסיטה (דיברנו על HOTSPOTS בסעיף הקודם)  או לחלופין במקומות אחרים לחלוטין כמו שדרה הומה, חוף הים, חיי הלילה ועוד. אז שהוא צובר ניסיון מעשי בלגשת והלתחיל עם בחורה הוא יוכל להתחיל לקחת אותו למקום מעט יותר “טריקי” כמו להתחיל עם בחורה באוניברסיטה. אתה יכולל צפות 
במאמר וסרטוני ההדגמה לאיך להתחיל עם בחורה כאן.

איך להוציא לפעול תכלס?

בוא נודה בזה רוב הגברים נלחצים \ לא מרגישים בנוח לפני שהם עומדים לגשת למישהי
במקרה כזה,  מה שאתה יכול לעשות זה נטו להתחיל את המצבים, לווא דווקא להמשיך אותם
נטו להגיב ולהגיד למישהי שאיתך בתור \ יוצאת איתך מהשיעור \ בניין או נכנסת יחד איתך “במקרה” לאוניברסיטה מהשער שדרכו עברתם.

ככל שתרגיש יותר בנוח נטו להגיב ותצבור ניסיון מעשי נטו בלהתחיל שיחה עם נשים אתה תפתח גם את תחושת המסוגלות (ביטחון עצמי) כדי להמשיך את המצבים האלו. אם אתה רוצה באמת איך דברים עובדים לעומק כולל שיטות פעולה אתה יכול למצוא אותם כאן בספר וומנייזר.

במאמר מוסגר אני אגיד אישית שזה איך שאני מתנהל ביום יום. אני פחות יוצא כל יום עד השעות הקטנות של הלילה או יוצא כל יום למסעות של להתחיל עם בחורות במשך שעות ברחוב כמו פעם. אני משלב את זה באופן טבעי ביום יום שלי.

זהירות! פמינאצ*ות, הטרדות מיניות ושאר ירקות

דיסקליימר: אני לא כותב את הסעיף הזה כדי להפחיד אלא כי כמו כל מה שאני עושה, אני אדם די מעשי ואני רוצה להביא למודעות של גברים צעירים וטובים את העניין הזה.

בניגוד גמור למצב שבו אתה מתחיל עם בחורה ברחוב בחוף הים או בקניון והיא לא הייתה בעניין שלך \ התעלמה ממך אתה המשכת לדרכך, היא לדרכה ואין שום השלכות לדבר כזה באוניברסיטה \ מכללה זה לא בהכרח ככה. אני בטוח שאתה בחור מכבד ועם טאקט אבל יש סיכוי אפסי (פחות או יותר כמו שיפגע בך ברק) שתיפול על איזו הזוייה שתחליט שאתה הטרדת אותה ואז בגלל שזה קרה באוניברסיטה \ מכללה אז היא יכולה לפנות לגוף נגד מניעת הטרדות באותו מוסד להשכלה גבוהה.

מאז עליית הצונאמי של METOO, הפמיניזם הרדיקרלי וגל הפרוגרסיביות ששטף את העולם אי שם ב2016 קמו גופים פמיניסטיים ש”מחפשים” גברים שכביכול “הטרידו” נשים בין כותלי המוסדות להשכלה גבוהה.

הגופים האלו נמצאים בכל אוניברסיטה \ מכללה ובדר”כ איך לא…ינוהלו בידי אישה שתהיה מאוד “נגד גברים”.

אישית לאורך כל השנים שאני מאמן בתחום ההצלחה עם נשים (החל מ2011) ניתקלתי מתוך אלפים רבים של גברים שבאתי איתם במגע בשני מקרים (בלבד!) של גברים שאני יודע שהוגש נגדם זימון לבירור אל מול האחראית על מניעת הטרדות באוניברסיטה \ מכללה שבה הם למדו.

כמובן שהמקרים האלו הסתיימו בכלום! אותן מתלוננות הבינו שהן הזויות וחיות בסרט ומשכו את הבקשות שלהן.

אני אישית הכרתי את החבר’ה האלו ואני יודע שאין שום סיכוי בעולם שהם עשו משהו “חסר טאקט” \ “לא במקום” \ “שלחו ידיים” וכו. אני בטוח שהם ניגשו לאותן נשים באופן מכבד ונעים ורוב הסיכויים שהם נפלו על שתי מוזרות והזויות. עד לרמה כזו שגם אם ילד בן 13 היה ניגש אליהן ומבקש להתרים לעמותת “אקים” אקט שכזה היה ניתפס בעיניהן במטריד ופוגעני והן היו מתלוננות.

שורה תחתונה: לא סביר להניח שמשהו כזה יקרה ויחד עם זאת, שווה לשים לב ולהיות ערני ולשמור על עצמנו בתור גברים מכל מיני חמומות מוח.

מניעת שיימינג

במסגרת האוניברסיטאות והמכללות אין לאף אחת זכות לפרסם תמונה שלכם ברשתות החברתיות ולכתוב עליכם דברים משפילים \ לאיים עליכם בזה. חשוב שתדעו שיש חוק למניעת שיימינג ואפשר לתבוע ולקבל פיצוי כספי לא מבוטל מאדם שהעלה תמונה שלכם לרשת וכתב דברים רעים ללא הוכחת נזק.

תקופות מבחנים

תקופות מבחנים ידיעות כתקופות יותר בעייתיות להכרויות. צריך לקחת את זה בחשבון. זה כמו כוח עליון שלוקח את כל הפוקוס מהחמודה שהיכרת באוניברסיטה ולא משנה בכלל כמה היא נהנתה איתך באותו רגע, כמה הוויבינג בינכם היה כיפי – יש לה את המבחנים והעבודות שהיא צריכה להגיש על הראש וזה די “מועך אותה”. תקופות מבחנים ידועות כתקופות בהן סטודנטיות ייטו לבטל הרבה דייטים שניקבעו מראש וכו וייטו לשמור על יזיזויות \ קשרים שיש להן נטו מתוך נוחות וחוסר רצון להתעסק בנושא הדייטינג \ הכרויות.

יום הסטודנט \ מסיבות סטודנטים

אלו בדרכ תזמונים מעולים – סיבה למסיבה להכרויות. אישית יצא לי להתחיל הרבה ביום הסטודנט, להכיר וגם להעביר אימוני גישה פנים אל פנים בזמן כזה. אז נשים בהרבה מקרים יהיו הרבה יותר פתוחות, משוחררות וזה מצב שיותר דומה ל”איך להתחיל עם בחורה במועדון” מאשר באוניברסיטה – כי אתה נכנס בעצם למסיבה אחת ענקית.

הספר וומנייזר

הספר וומנייזר הוא ספר האימון להצלחה עם נשים הראשון בעולם שמכיל הדגמות וידאו מעשיות לאיך להתחיל, לפלרטט ולזרום בהצלחה עם נשים לקשר או לסטוץ. כל זאת, בלי תאוריות נפוחות אלא רק דברים מעשיים שכמעט כל גבר יכול לצאת וליישם: בדייטים, התכתבויות וגישות ראשונות. ממליץ לקרוא אותו, לשאוב השראה מהטיפים ומסרטוני ההדגמה. קישור לרכישת הספר כאן.

קח מאמן דייטינג

אם אתה מוצא את עצמך מנסה במשך חודשים או אפילו שנים לשחות בעולם הזה לבד אבל מרגיש שדברים תקועים – מאמן דייטינג זו כבר לא מילה גסה. אנשים נעזרים בשירותי אימון בכל מיני תחומים: מאמן כושר ותזונה, סטייליסט שמשפר את ההופעה שלהם ועוד. מאמן דייטינג טוב יתווה לך דרך ושיטת עבודה ויחסוך לך שנים של לשבור את הראש כדי להתחיל ולשחות בתחום הזה שנקרא דייטינג לסבול ממנו קצת פחות וגם להתחיל לצבור קצת הצלחות.

סיכום

במאמר הזה קיבלת כמה גישות ורעיונות לאיך להתחיל עם בחורה באוניברסיטה מבלי לצאת קריפ.
הדבר החשוב בתחום הדייטינג וההצלחה עם נשים הוא לצבור כמה שיותר ניסיון ופעולה.
מקווה שהמאמר והדוגמאות סייעו.

ותמיד תזכור: מי שלא מראה, לא יכול!
ELAD

תקוע ורוצה להצליח?! בוא דבר איתנו בשיחת ייעוץ חינמית !

איך להתחיל עם בחורה- הדרכה חינם

* במילוי הפרטים אני מאשר קבלת אימיילים לכתובת המייל אותה אמלא