איך להשיג בחורה – מדריך למתחילים

Picture of מאת  ELAD YAGEL

מאת ELAD YAGEL

מחבר הספר וומנייזר ומומחה באימון גברים למציאת זוגיות ויחסים קצרים

את המדריך המיוחד של איך להשיג בחורה – שלב מתחילים, בניתי כמקור לעזרה ראשונה במיוחד לחברה שמנסים להסיר חלודה אחרי קשר, חברה שאין להם יותר מידי ניסיון עם נשים או גברים שרוצים לקבל טיפים בנושאים ממוקדים בתחום ההצלחה עם נשים כמו: התכתבויות, דייטים ועוד. ריכזתי בו את המידע והטיפים לקשיים הכי קריטיים כמו שהם עלו בקבוצת הטלגרם וומנייזר, שם אני עונה אישית כל יום, באופן אנונימי ובחינם לחלוטין לשאלות של גברים בתחום הדייטינג עם נשים, התפתחות אישית ועוד.

אז מה יהיה לנו כאן במאמר?

מדריכים ממוקדים לפי נושאים

איך להתכתב עם מישהי בטינדר \ קיופיד

מה לעשות אם אין לך ניסיון עם נשים או שאתה חוזר לשוק הדייטינג אחרי קשר

1. תפסיק לבהות באינסטגרם \ טיקטוק - זה סרטן

תפסיק לגלול ולהבהות באינסטגרם ובטיקטוק בסרטונים של כוסיות זה ליטרלי שורף את המוח ומעוות לך לגמרי את המחשבה. ממליץ מאוד להמעיט בזה ככל הניתן ואם אפשר לחסל את זה בכלל. בנוסף זה יוצר השוואה עצמית במתמדת ומכניס אנשים לסרטים רעים, לתחושות אשמה ולריגשי נחיתות עצומים. דגש: אין שום בעיה שמידי פעם תגלול, רק תקפיד שזה לא הופך להיות הרגל שצורך מימך עשרות דקות או שעות ביום ובטח לא על חשבון דברים שאתה רוצה להשיג.
רוצה לגלול קצת? מעולה! תעשה את זה בכמה דקות שאתה בשירותים וזהו.

2. פורנו הוא הסרטן השני בגודלו אחרי הסושיאל מדיה

תפסיק לצפות בפורנו וכמובן תפסיק לאונן וגמור על פורנו. זה הורס את הגוף, הורס את המיניות ופוגע מאוד בדרייב המיני שלך כדי לנוע קדימה ואשכרה להתחיל עם נשים פנים אל פנים ובטח מוריד את החשק לצאת לדייטים גם אם היכרת אותה דרך האונליין או חוג הבצ’אטה אתה הולך אליו דרך קבע. אם אתה צורך פורנו באופן קבוע \ על בסיס יומי תתחיל בהפחתה של זה ואז בהדרגה תצמצם עד ל0.

3. להפסיק לצפות בחדשות ככל הניתן.

לא אומר לך כמובן להתנתק מהמציאות אבל חדשות המיינסטרים במיוחד בארץ הם לטעמי אחד מגורמי הלחץ והדיכאון הגדולים ביותר שיש. אם אתה חייב להתעדכן ולראות מה קורה, אתה יכול לצפות פעם ביום אבל אל תבהה בחדשות, שהן לא יהיו פתוחות ברקע וכו. זה סתם מכניס ללחץ ועצבים מיותרים ובינינו? מה זה יעזור אם תדע מה ביבי אמר אתמול? איך יש לך בכלל שליטה או רלוונטיות לזה? שורה תחתונה צמצם חשיפה ככל הניתן גם לזה.

4. לצמצם תקשורת עם אנשים שמורידים אותך

זה כולל חברים שמבאסים, בני משפחה שמציקים לך ואומרים לך דברים כמו:
“מה אחי את טמבל? אל תעשה לעצמך פאדיחות אתה כבר תמצא חברה”
“אחי..עצות בדייטינג זה רק ליצורים וחסרי ביטחון..אתה לא חסר ביטחון אתה תהיה בסדר”.
חשוב: הכוונה פה היא לא לנתק מגע מאנשים שאתה אוהב רק כי הם חושבים אחרת מימך אלא פשוט לצמצם מגע איתם ופשוט לא לחלוק איתם הכל.

5. להפסיק לקבל עצות דייטינג מתקשורת המיינסטרים

הרבה גברים קוראים מה נשים כותבות בפוסטים רעילים בפייסבוק, אינסטגרם ומה הן אומרות בטלויזיה על תחום הדייטינג ויחסים ואיך הן רוצות שגברים יתנהגו כדי להצליח איתן. משום מה, אותם גברים לוקחים את מה שהן אומרות ברצינות. חשוב שתבין: יש פער עצום ברוב המקרים בין מה שנשים אומרות לבין איך שהן מתנהגות בפועל עם גברים. לכן אתה לא רוצה להקשיב לכל מיני שטויות שאתה קורא במאקו, בסושיאל מדיה או מידידות שנותנות כל מיני עצות מוזרות סטייל:

“תהיה עצמך והבחורה הנכונה תבוא”
“אתה כבר איכשהו תכיר מישהי”
“אתה צריך להיות ג’נטלמן ומכבד ואז היא תרצה אותך..” 
(רמז: זה לא עובד).

6. אימון ותזונה - תתאמן \ תאכל ותראה הכי טוב שאתה יכול

אנשים שלא מתאמנים הופכים למנוונים וחלשים. זו לא הדעה שלי זו עובדה. זאת גם ברמה הפיזית וגם ברמה הנפשית. כמובן אם מישהו מנוע מלהתאמן מבחינה בריאותית זה בסדר ויש כל מיני תקופות בחיים לכל אחד מאיתנו שהוא לא 100%. אבל ככלל תתאמן! אני לא אומר שתהפוך לבודי בילדר מקצועי ותגור בחדר כושר אבל כל גבר צריך להתאמן באיזשהו אופן ולבנות את הגוף שלו. אימון תורם המון לתחושת המסוגלות העצמית, משמעת אישית, סדר יום וגם… ניחשת נכון!  אנשים ככלל נוטים לקחת יותר ברצינות אנשים אחרים בסביבה שלהם שמתאמנים ונראים טוב וככה זה גם עם נשים.

7. מטרות קטנות ופשוטות

אחד הדברים שהכי עוזרים לי במשך שנים לבנות את עצמי בכל תחום וספציפית בתחום עם נשים היה להציב מטרות  קטנות ויחסית פשוטות ליישום. דוגמא:
כאשר גברים מדברים איתי הם אומרים לי: אני כבר רוצה למצוא בת זוג בטעם שלי.
זאת כאשר הם יוצאים מקסימום לדייט אחד בחודש. כלומר מכירים מישהי חדשה אחת בחודש.
מטרה יותר נכונה וריאלית להציב: להתחיל לצאת בממוצע עם שתי נשים חדשות.

כלומר כל פעם להסתכל על המדרגה הבאה ולא 10 מדרגות קדימה.
ככה הם לא מלחיצים את עצמם, ככה הם פועלים יותר בקלילות וככה אפשר להתוות דרך שתהיה מעשית ומדידה יותר.

8. אף אחת לא חייבת לך או לי כלום

בשורה תחתונה – אל תשליך את המערכת ערכים שלך על נשים כי לא בטוח שהן יפעלו כמו שאתה מצפה או כפי שמקובל. דוגמה: דיברתם בקטנה וניסית לקבוע איתה אבל היא אמרה לך שהיא לא סגורה על הזמן ותעדכן אותך. היא כמובן לא חזרה ועידכנה אותך למרות שהיא אמרה שהיא תעשה את זה. אתה כמובן תראה את זה בעין לא יפה, אפילו תתעצבן על זה ותגיד לעצמך:

איזה לא מכבד זה לא לחזור – אני כן הייתי חוזר אלייה”.

יופי! אתה זה אתה אבל אל תצפה ממנה לאותה התנהגות ותדע שברוב הזמן מה שנשים אומרות זה ממש כמו רמזור בתורכיה זה בגדר המלצה בלב ד ולווא דווקא שזה חוק שיצא לפועל.

9. הספר וומנייזר

הספר וומנייזר הוא ספר האימון להצלחה עם נשים הראשון בעולם שמכיל הדגמות וידאו מעשיות לאיך להתחיל, לפלרטט ולזרום בהצלחה עם נשים לקשר או לסטוץ. כל זאת, בלי תאוריות נפוחות אלא רק דברים מעשיים שכמעט כל גבר יכול לצאת וליישם: בדייטים, התכתבויות וגישות ראשונות.
ממליץ לקרוא אותו, לשאוב השראה מהטיפים ומהסרטונים

10. סביבה תומכת

בדיוק בגלל הסיבה הזו הקמתי את קבוצת הטלגרם וומנייזר אלייה תוכל להצטרף בחינם לחלוטין ולשאול אותי שם שאלות באופן אנונימי. הקבוצה הזו התחילה בקטן אבל היום נעזרים בה באופן יומיומי קצת יותר מ800 איש. חברה טובים שבאמת מחוייבים לשיפור בתחום הזה ויש שם אשכרה תרבות דיון וטיפים מניסיון מעשי של עוד חברה מנוסים.

11. קח מאמן דייטינג

אם אתה מוצא את עצמך מנסה במשך חודשים ארוכים לשחות בעולם הזה לבד אבל מרגיש שדברים תקועים – מאמן דייטינג זה כבר לא מילה גסה. אנשים נעזרים בשירותי אימון בכל מיני תחומים: מאמן כושר ותזונה, סטייליסט שמשפר את ההופעה שלהם ועוד. מאמן דייטינג טוב יתווה לך דרך ושיטת עבודה ויחסוך לך שנים של לשבור את הראש כדי להתחיל ולשחות בתחום הזה שנקרא דייטינג לסבול ממנו קצת פחות וגם להתחיל לצבור קצת הצלחות.

12. תעזוב את הבית של ההורים

אחד הצעדים הכי מתבקשים לשיפור וחיזוק הגבריות הוא שגבר גר ברשות עצמו.
זה יכול להיות לבד, זה יכול להיות עם שותף אבל אותו גבר – עזב את הבית של ההורים
והוא עומד ברשות עצמו! 

למה זה כזה חשוב?
אחד המטפלים שעבדתי מולו (שוקינג גם אני נעזר במטפלים \ מאמנים) – איש מאוד חכם פעם אמר לי משפט מעניין שנשאר איתי שנים קדימה:

כאשר גבר נמצא בבית של ההורים הוא אוטמטית נכנס חזרה לתפקיד ‘הילד הקטן שלהם’ עם כל ההשלכות של זה – טובות ופחות טובות. גם אם אותו גבר הגיע רק לשעתיים לארוחת שישי – הוא עדיין הילד הקטן של ההורים (גם אם הוא בן 35!)”

המשפט הזה תופס פי 100 לגבר שגר עם ההורים ולא עומד ברשות עצמו.
עכשיו חשוב להדגיש, אני יודע שיש לכל מיני אנשים כל מיני מצבים בחיים. חלקם נקלעו למצב כלכלי מאתגר, חלקם חוסכים למטרה מסוימת כמו דירה וכו…אבל..אם זה לא המצב תעזבו את הבית של ההורים בהקדם.
זה יבנה אתכם הרבה יותר בתור גברים ואת תחושת המסוגלות שלכם (ביטחון עצמי).

סיכום

כמובן שאי  אפשר להכיל פה את כל האלמנטים החשובים להצלחה עם נשים שישפרו את הדרך ואת היכולות שלך וכמובן שאתה תצטרך לצאת לשם ולהתנסות. אם זה להתחיל עם נשים פנים אל פנים, להתכתב איתן באונליין, להגיע לדייטים לזרום לסקס והתחלה של יחסים שונים ועוד.

מאחל לך המון בהצלחה.
ELAD

תקוע ורוצה להצליח?! בוא דבר איתנו בשיחת ייעוץ חינמית !

איך להתחיל עם בחורה- הדרכה חינם

* במילוי הפרטים אני מאשר קבלת אימיילים לכתובת המייל אותה אמלא