איך למצוא זוגיות – מדריך מיוחד ב 5 שלבים

Picture of מאת  ELAD YAGEL SIBAS

מאת ELAD YAGEL SIBAS

מומחה באימון אנשי קריירה למציאת זוגיות או יחסים קצרים

איך למצוא זוגיות עם בחורה איכותית שתוביל לקשר הוא כנראה אחד מן האתגרים הגדולים ביותר. זאת  בעבור גברים קרייריסטים בשנות ה20 המאוחרות, שנות ה30 המתקדמות וגם שנות ה40 המוקדמות. במאמר הזה, אנחנו הולכים לדבר על 5 אלמנטים שכל גבר חייב לשים לב אליהם כדי לבנות אסטרטגיה מנצחת שתביא אותו למצוא זוגיות עם מישהי איכותית לטעמו.

אז מה יהיה לנו כאן במאמר?

ליצור תנועה והזדמנויות עם נשים

אחת מאבני הדרך החשובות ביותר כדי למצוא זוגיות הם מישהי איכותית הוא יצירת הזדמנויות להכרויות. אחד המחסומים בהקשר של יצירת זוגיות הוא ליצור תנועה של נשים באופן קבוע לחיים שלך. כלומר, מצב והבו אתה מכיר באופן קבוע נשים חדשות מכל מיני מקורות. אם זה לא קורה ואתה יוצא עם מישהי חדשה נניח פעם בחודש או פעם בחודשיים זה מעט מידי. זה קצב שמגביל אותך ובטח לא מספיק כדי למצוא מישהי לזוגיות ארוכת טווח או למה שמכונה “קשר רציני”. זאת, נטו מתוך העובדה שאתה לא מכיר ופוגש נשים על בסיס קבוע אלא לעיתים יחסית רחוקות. מקורות התנועה של נשים לחיים שלך יכולים להיות משולבים ממספר כיוונים:

אפליקציות דייטינג ורשתות חברתיות

טינדר, קיופיד, באמבל ודומיהם הפכו ממזמן למילה נרדפת ל”שוק בשר” ו”מסחטות כסף”. ההנחה הרווחות היא שהם לא עובדים בשביל אף אחד או אחת, בטח לא בהקשר של מציאת זוגיות. אבל מהניסיון שלי בעשור האחרון במדיום הזה ראיתי שכמו כל דבר בחיים, אנשים לא אוהבים ולא מסתדרים עם משהו שהם לא מכירים עד הסוף. רוב הגברים התקינו קיופיד בסמארטפון זרקו כמה תמונות, ראו שזה לא עובד להם, הם לא מקבלים כמעט התאמות או עם נשים שלא לטעם שלהם, התייאשו וסגרו את האפליקציות. זה נכון נניח גם לגבי להתחיל עם בחורה בפייסבוק שם גברים ניסו לשלוח כמה משפטי פתיחה או ניסו להתחיל עם בחורות באינסטגרם ותהו למה שום דבר לא עובד להם. לכן, במיוחד במיוחד במציאות התחרותית של היום צריך לדעת איך לעשות זאת נכון!

לעוד טיפים הצטרפו לטלגרם שלי >>
לעוד טיפים הצטרפו לטלגרם שלי >>
קרא עוד
>> מהניסיון שלי בעשור האחרון במדיום הזה ראיתי שכמו כל דבר בחיים, אנשים לא אוהבים ולא מסתדרים עם משהו שהם לא מכירים עד הסוף. רוב הגברים התקינו קיופיד בסמארטפון זרקו כמה תמונות, ראו שזה לא עובד להם, הם לא מקבלים כמעט התאמות או עם נשים שלא לטעם שלהם, התייאשו וסגרו את האפליקציות.

איך להתכתב עם מישהי בטינדר \ קיופיד

הכרויות דרך תחביבים ותחומי עניין

החוג ליוגה, סלסה, סדנת התיאטרון שלך ועוד. – כל תחביב\  מקור עניין שסביבו מתכנסות גם נשים
הוא מקור היכרות לגיטימי ומעולה. זאת, כי אתה חשוף ומתקשר עם נשים שם באופן קבוע ויש לכם “סיבה” לדבר. יש לך ולה תחום עניין משותף שמשאיר אתכם בתקשורת ושובר את הקרח. אם אתה משלב כמה חוגים מן הסוג הזה, אבל כאלו שתכלס מגיעים אליהם נשים, אתה כבר מציב את עצמך במצב מדהים ביחס לגברים אחרים שבוחרים להיטרק על הספה אל מול חדשות הערב במקום להיות סוציאלי ולחשוף את עצמם להזדמנויות חדשות.

הכרויות במהלך שגרת היום או חיי הלילה

נחש מה? גם הן יורדות לאכול סנדוויץ בצהריים, עוברות לקחת קפה בבוקר לפני המשרד או מחכות על הרציף ברכבת. כל מה שאתה צריך לעשות זה להתחיל לפתוח את העיניים שלך ולשים לב מתי זה קורה שהן לידך בתור, עומדות איתך במעבר חצייה ואפילו יש לך את האפשרות להתחיל עם נשים שעולות איתך לרכבת בבוקר. ככל שתקפיד למנף את אלו למצבי שיחה מהירים, גם אם אין לך מי יודע כמה מיומנות ולא תעשה את זה באופן “מושלם” או שזה יסתיים “בלי תוצאה” אתה עדיין נמצא תחת הקטגוריה של פחות מ 1% של גברים שמתחילים עם נשים פנים אל פנים במציאות. נכון שזה מקור תנועה שדורש המון אומץ וגם מיומנות אבל הוא לא בלתי אפשרי ומאוד מספק!

איך להתחיל עם מישהי שמחכה לרכבת

פידבק חיובי וזמן למידה או: להפסיק להלחיץ את עצמך

“שמע אחי אני כבר רוצה מישהי רצינית לחיים לזוגיות טובה אני כבר בן 28….35….43 ואין לי זמן למשחקים ולעוד נשים…אני רוצה כבר רוצה להיפטר מהעניין הזה נמאס לי להתעסק איתו כל הזמן”

אם אתה מוצא את עצמך חושב או מרגיש באופן דומה בנוגע לתחום הדייטינג כמו הציטוט כאן למעלה, אז אתה נמצא במצב של הלחצה עצמית מתמדת. כאן האגו שלך מנהל אותך ודוחק בך למצוא מישהי כבר וזהו כדי להפסיק לסבול מן העניין הלא פטור הזה של התחום הזוגי. אתה רואה את כל החברים שנמצאים בזוגיות עמוקה וגרים עם מישהי או כאלו שיש להם כבר משפחה. אתה רואה את הדודות ואמא חופרות לך כל חג ואז אתה מתחיל להתכווץ בתוך עצמך: “מה לא בסדר איתי, למה אני לא מוצא זוגיות?”

כאן, זה הרגע לקחת את “מר אגו”, לזרוק אותו לאסלה ולתת לעצמך זמן לחוות וללמוד.
לא יודע מתי הסתכלת על הסטטיסטיקות אבל אחוז הגירושין בישראל עומד כיום על כ28%!!!
שלא לדבר על אלו שממשיכים לחיות יחד בסבל.

לעוד טיפים הצטרפו לטלגרם שלי >>
לעוד טיפים הצטרפו לטלגרם שלי >>
קרא עוד
>> אתה נמצא במצב של הלחצה עצמית מתמדת. כאן האגו שלך מנהל אותך ודוחק בך למצוא מישהי כבר וזהו כדי להפסיק לסבול מן העניין הלא פטור הזה של התחום הזוגי. אתה רואה את כל החברים שנמצאים בזוגיות עמוקה וגרים עם מישהי או כאלו שיש להם כבר משפחה.

אז…לא משנה בין כמה אתה, תבנה את עצמך בסבלנות, תיצור הזדמנויות, תשתפר בכל דייט כדי לבסוף להגיע לזוגיות שכן מתאימה או אפילו לתחזק יחסים לא מחייבים עם מספר נשים במקום למצוא את עצמך סובל רק כי הלחצת את עצמך והתפשרת על מישהי. לכן הטיפה הכי טוב בכל פעם שאתה פוגש מישהי הוא
להעיף מחשבות דבילויות כמו: “האם היא חומר לקשר רציני” \ ” האם היא תהיה אמא של הילדים שלי” ובמקביל להתעסק יותר במחשבות כמו: “האם אני נהנה איתה” \ “האם אני רוצה לפגוש אותה בכלל שוב”.

ככה שאתה מתעסק במטרות יותר קטנות וצנועות, נותן לעצמך זמן ללמוד ולהתפתח, הסיכוי שלך להגיע קליל ומשוחרר יותר וכך להצליח למצוא מישהי טובה עבורך גדל לאין שיעור.

לצבור יכולות טכניות וניסיון עם נשים

בהמשך ישיר לסעיף הקודם של יצירת הזדמנויות ולהפחית את הלחץ הסביבתי עליך, לא משנה בכלל כמה הזדמנוית להיכרות יהיו לכל גבר. אם הוא לא יודע לתפעל ולהניע קדימה מצבי היכרות ראשוניים עם נשים חדשות, הוא עדיין הולך להישאר לבד.

זה יכול להיות  במהלך התכתבות באונליין, במהלך סמול טוק בחוג יוגה או בהיכרות ראשונית בהמתנה לטייק אווי בבית הקפה מתחת לבניין המשרדים שאתה והיא עובדים בו. כל גבר נדרש לפתח מינימום של יכולות כאלו זאת כי לרוב, אותן נשים לא הולכות לעשות את זה במקומו.  קודם צריך להתחיל מיצירת הזדמנויות שלאחריהן יבואו הרבה ניסיונות שלא יצליחו עד שבהדרגה אותו גבר הטמיע את המיומנויות שיאפשרו לו ליצור את מצבי ההיכרות ולתרגם אותם גם לדייטים.
אגב, במסלול דייטינג מנטור אנחנו מכסים בדיוק יכולות טכניות כמו: התכתבות והגעה לדייטים, ניהול דייט, איך לגעת בבחורה ולהוביל לסקס, יחסים ועוד. עוד על המסלול תוכל לראות כאן.

“עזוב, נו…אני לא מאמין בכל הטכניקות האלו, אם מישהי מעוניינת בי היא כבר תדאג להראות לי את זה ותזרום איתי ואנחנו נהיה ביחד בלי כל הכאב ראש הזה.”

יכול להיות והלוואי שתמיד זה יהיה בשבילך ככה. אבל אני ממליץ שכל גבר יעשה בדיקה בינו לבין עצמו
כמה נשים באמת הרימו לו ככה להנחתה ותכלס, כמה נשים חדשות הוא הכיר בחצי שנה האחרונה שדברים התקדמו איתן והן היו לטעמו.

אם התשובה היא לא מספיק וזה מאז ומתמיד היה ככה, אז כנראה שיש לו עבודה לעשות.

לשפר את "ערך השוק" שלך

מה שאני עומד לכתוב ישמע לך שטחי ואפילו מדכא אבל הוא נכון ועומד במבחן המציאות:
“דייטיג הוא שוק וכמו בכל שוק יש כוחות של היצע וביקוש” וכדי שאתה תהפוך לכזה שנשים רואות באופן אטרקטיבי, שווה שכל הזמן תשפר את עצמך ותטפח את עצמך בכל האספקטים של החיים.

זה אומר שתשאף להתקדם בקריירה, תשאף להתאמן ולהיראות טוב יותר, תשאף לביגוד הולם (לא חייב להיות יקר) וגם שיהיו לך תחביבים, חיי חברה וכו.  מעל הכל כמובן, בשביל עצמך כדי שתרגיש טוב.
אם אתה מרגיש טוב בינך לבין עצמך אז זה תמיד מוקרן החוצה וייתן לך עוד כמה נקודות במהלך תקשורת רומנטית עם נשים.

לעוד טיפים הצטרפו לטלגרם שלי >>
לעוד טיפים הצטרפו לטלגרם שלי >>
קרא עוד
>> "דייטיג הוא שוק וכמו בכל שוק יש כוחות של היצע וביקוש" וכדי שאתה תהפוך לכזה שנשים רואות באופן אטרקטיבי, שווה שכל הזמן תשפר את עצמך ותטפח את עצמך בכל האספקטים של החיים. זה אומר שתשאף להתקדם בקריירה, תשאף להתאמן ולהיראות טוב יותר, תשאף לביגוד הולם (לא חייב להיות יקר) וגם שיהיו לך תחביבים, חיי חברה וכו.  מעל הכל כמובן, בשביל עצמך כדי שתרגיש טוב.

“רגע, אבל מה רע בי? אני לא מספיק טוב כמו שאני? אני מאמין שאם מישהי באמת תאהב אותי היא תקבל אותי כמו שאני!”

אתה מספיק טוב כמו שאתה אבל באותה נשימה, אתה רוצה להיות כל הזמן בשיפור מתמיד כדי להשביח את עצמך ולהישאר רלוונטי לשוק הדייטינג בארץ (ובעולם) שכל הזמן עובר שינויים. ממש כמו בקריירה שלך שאתה כל הזמן לומד תוכנות חדשות או לוקח קורסים מקצועיים כדי להתקדם. אגב, גם אם אתה כבר בזוגיות, טיפוח ופיתוח עצמי אפילו יותר מתבקשים. זה שהיא בת זוג שלך או אפילו נשואה לך לא אומר שהיא חתמה איתך קבע והיא מהר מאוד (מאוד!) יכולה לאבד בך עניין.

להבין תוך כדי תנועה מה הטעם שלך בנשים?

“רגע…אמרת שהמטרה הסופית שלך זה זוגיות. מה זה אומר? אתה תלך עם כל אחת שרוצה להיות בת הזוג שלך?”

השאלה הזו, היא שאלה שאני תמיד שואל דברים במהלך שיחת אסטרטגיה אישית איתי לפתרון בעיות בתחום הדייטינג. אז רובם עונים בחזרה משהו כמו:

“לא! ממש לא! היא צריכה להיות מישהי שבאותו ראש איתי, שיהיו לנו תחומי עניין משותפים, היא לא חייבת להיות דוגמנית אינסטגרם אבל…שתראה טוב….”

מסר בסעיף הזה מאוד ברור. ככל שצוברים יותר ניסיון, מבינים מה לעשות בדייטים, יותר יחסים מיניים עם נשים ותקשורת עם יותר סוגים של נשים, אז מתחילים לפתח גם “טעם בנשים”. כלומר, אותו גבר מתחיל להבין לאילו סוג של נשים הוא נמשך לא רק מבחינה חיצונית, אלא גם מבחינה התנהגותית, תרבותית ועוד. כאשר זה קורה, הוא מתחיל להיות יותר ממוקד בנישות מסויימות של נשים שהוא נמשך אליהן וגם מרגיש טוב יותר בחברתן.  לכן, כדי למקסם את הסיכוי שלך ולהבין איך למצוא זוגיות לטעמך, שווה שתחווה כמה שיותר סיטואציות עם נשים.

סיכום

איך למצוא זוגיות או הגעה לתחילת יחסים יכולה להיות דרך לא פשוטה. אבל כאשר מגיעים לדרך הזו עם סדר בראש ויודעים בכל פאזה איפה אנחנו נמצאים ומה לעשות תכלס כדי להתקדם – הדרך הופכת להרבה פחות מעיקה, מתסכלת ואפילו במקרים מסוימים למהנה.


KEEP ON KEEPING IT
ELAD

תקוע ורוצה להצליח?! בוא דבר איתי בשיחת ייעוץ חינמית !

איך להתחיל עם בחורה- הדרכה חינם

* במילוי הפרטים אני מאשר קבלת אימיילים לכתובת המייל אותה אמלא