מה להגיד לבחורה – 5 תרוצים של נשים ואיך לנטרל אותם

Picture of מאת  ELAD YAGEL SIBAS

מאת ELAD YAGEL SIBAS

מומחה באימון אנשי קריירה למציאת זוגיות או יחסים קצרים מ2011

מה להגיד לבחורה שזורקת לך תירוץ או מבחן ואין לך איך לענות לה?!  במאמר המיוחד הזה אני הולך לרכז את 5 המבחנים והתירוצים הכי נפוצים שנשים אומרות לגברים ולהראות: 1. איך לענות עליהם 2. למה הם עולים ואיך למנוע אותם מראש.

אז מה יהיה לנו כאן במאמר?

מה להגיד לה - למה בכלל מבחנים או תירוצים עולים?

בינינו בתור גברים אין יותר מבאס  מזה שאתה נשאר עם הלשון בחוץ במצבים כאלו! שאתה יודע שכל מה שהפריד בינך לבין המשכיות עם הבחורה המדהימה הזו הוא משהו ספציפי להגיד לה. זה יכול להיות משהו שהיה “מעמיד אותה במקום” ונותן לה להבין שאתה איך שאומרים “לא פראייר” או אפילו מענה לשאלה סתמית שלה שהוציאה אותך מגומגם ולא החלטי. המצבים האלו קורים כאשר אתה מתכתב איתה באונליין, שאתה פוגש מישהי חדשה בבר, במסיבה של חברים או אפילו מישהי שעמדה איתך בתור לקפה בבוקר.

מבחנים ותירוצים של נשים עולים ככלל ממספר סיבות:
1. מצב של “אוטומט שיחתי”.
2. הן רוצות לבחון ממה הגבר שמולן עשוי.
3. הן רוצות לסמן לו שהן לא מעוניינות בדרך “עדינה”.

אוטומט שיחתי
הגעה ל”אוטומט שיחתי” עם נשים היא אחד מקוטלי המצבים הרומנטיים הגדולים ביותר איתן. הכוונה למצב ברירת המחדל של כיוון השיחה שבה גבר ואישה ינהלו בדייט, בהתכתבות באונליין או במצב של פגישה אקראית פנים אל פנים. זה בדר”כ קורה כאשר גבר מתחיל לדבר על נושאים רגילים ומשמימים כמו לימודים, עבודה, משפחה וכו. בלי להתייחס לרגע ל DELIVERY (איך הוא אומר דברים) נושאים כאלו בדר”כ יביאו אותה גם לשתף ולספר על העבודה שלה, הלימודים, החברות, משפחה וכו. אבל, אז בהרבה מקרים הם גם יכניסו את מסלול השיחה שלה ושלך להלך רוח “קורקטי” \ ראיון עבודה. מצב כזה, יתחיל להניע אותה לפעול מתוך אוטומט. כלומר, לשלוף שאלות לוגיות שיש לה בראש שהולכות בהתאמה עם רשימת מכולת שרצה אצלה בראש. זאת, לגבי האם אתה גבר “לקשר רציני” והאם אתה “עומד בקריטריונים” שלה כדי להמשיך איתך הלאה.
מן המצב הזה, השיחה אולי יכולה להיות נעימה אבל היא תביא לכך שרוב הסיכויים שהעניין שלך ושלה לא יתפתח למעבר לדייט או שנייים, יהיה נטול אווירה קלילה או מינית באופן מוחלט מה שיביא אותה בסבירות גבוהה לחתוך מימך בהודעת:

“תשמע, היה לי ממש כיף לדבר ולהכיר אבל אני מרגישה שאין כימיה שיהיה לך בהצלחה “.

דרך טובה למנוע “אוטומט שיחתי” הוא מראש להניע את השיחה לכיוונים של כיף ואסקפיזם ובכך השיחה פחות הולכת לכיוונים של “טוב אני צריכה עכשיו לבדוק אם הוא חומר לחבר”.

יש לך שאלה? בוא לטלגרם שלי >>
יש לך שאלה? בוא לטלגרם שלי >>
קרא עוד
>> הגעה ל"אוטומט שיחתי" עם נשים היא אחד מקוטלי המצבים הרומנטיים הגדולים ביותר איתן. הכוונה למצב ברירת המחדל של כיוון השיחה שבה גבר ואישה ינהלו בדייט, בהתכתבות באונליין או במצב של פגישה אקראית פנים אל פנים.

לבחון ממה הגבר שנמצא מולן עשוי
הן לא עושות את זה בכוונה כי הן רעות הן עושות את זה כי זו אחת הדרכים שלהן
להבין מה הוא סוג הגבר שעומד מולן. שאלות כמו :”מה היו היחסים הכי ארוכים שלך?”
“איזה קשר אתה מחפש” וכו לא נועדו כדי בהכרח לקבל ממנו תשובה ממשית אלא לבחון את האופן שבו אתה מגיב ברמה ההתנהגותית. כמובן שגם התשובה משנה אבל משנה יותר איך אתה אומר את התשובה. כלומר אם שעולה כזו, היא מבחינה שההתנהגות שלך מתחילה להשתנות או שהוא מתחיל להראות חוסר נוחות אז היא מבינה שיש משהו לא פתור אצלך. יכול להיות שבאותו רגע היא לא ממש תגיד על זה כלום אבל זו נקודה רעה שהיא עשוייה להחשיב נגדך בעתיד הקרוב (עשרות דקות) או הרחוק – כמה דייטים קדימה.

לסמן לגבר שמולה שהיא מעוניינת בתקשורת מולו “חצי כוח” או לא בכלל.
הסעיף הזה הוא המשך ישיר לסעיף הקודם. הרבה פעמים כאשר נשים מגיעות למצב שהם אומרות לגברים כמו:
“אני מרגישה שאנחנו במקומות שונים”
” אני לא בנויה כרגע לקשר רגשי”
או אמירות דומות אחרות

אלו בעצם דרכים לסמן לגבר שמולה שהיא חצי כוח בעניין והוא בדרך החוצה מלהיות מוקד עניין או תקשורת איתה. כאן הרבה גברים נופלים ומנסים לענות על זה באופן לוגי בעוד שמה שחסר פה

איך להתכתב עם מישהי בטינדר \ קיופיד

הגישה המנצחת לגבי מבחנים ותירוצים

“אני לא מבין למה כל השאלות והמשחקים האלו – זה גורם לי להרגיש שאני בראיון עבודה לתפקיד אבא זה מעיק ולא נעים”

אם אתה מרגיש קרוב או דומה להרגשה הזו אז אתה לא מדמיין. נשים עושות את זה אבל:

תתייחס לזה כמו משחק
חיזור ביסוד שלו בטבע הוא משחק בין המינים וכך גם הוא עובד בין בני אדם. נשים משחר ילדותן נהנות לשחק והלתגרות בכולם. יש כאלו שבמינונים גבוהים וכאלו שבמינונים נמוכים יותר אבל כל אישה צריכה קצת אקשן. לכן שווה שגברים יקחו את זה באיזי ויתיחסו לשזה  יותר כמו משחק או שעשועון. היא נטו משתעשעת כמו ילדה קטנה ששואלת את אבאלה כל מיני שאלות. הוא רואה שהיא לא עושה את זה מתוך זדון אלא מתוך הסקרנות שלה.
לכן, אתה רוצה וצריך לקבל מבחנים ותירוצים כחלק בלתי ניפרד מהביזנס הזה שנקרא תקשורת עם נשים.
ככל שאתה טוב יותר בתקשורת שלך עם נשים כך כמות “המבחנים והתירוצים” תלך ותצטמצם באופן משמעותי. ככל שאתה “מטפס” למעלה ב”רמה” \ “איכות” של הנשים שאתה יוצא איתן, כך סוגי המבחנים והתירוצים יהפכו למורכבים יותר.

לעוד טיפים הצטרפו לטלגרם שלי >>
לעוד טיפים הצטרפו לטלגרם שלי >>
קרא עוד
>> חיזור ביסוד שלו בטבע הוא משחק בין המינים וכך גם הוא עובד בין בני אדם. נשים משחר ילדותן נהנות לשחק והלתגרות בכולם. יש כאלו שבמינונים גבוהים וכאלו שבמינונים נמוכים יותר אבל כל אישה צריכה קצת אקשן.

תירוצים \ מבחנים בתקשורת רומנטית עם נשים הם כמו שריפות.
בלא מעט מקרים מבחנים ותירוצים יכולים להיות מונעים מגורמים שהם לא בהכרח משחקיים. כלומר מה שעומד מאחורי התירוץ מבחן זה לא הרצון של אותה בחורה בקצת אקשן ופאן אלא בהכרח היא מוטרגת מהתקיעות השיחתית תקשורתית שנוצרה. לכן במקרים כאלו, אנחנו נתייחס למבחנים ותירוצים של נשים כמו לשריפות.  עדיף למנוע מראש מבחנים ותירוצים מאשר לענות עליהם באופן תדיר כמו שעדיף למנוע מראש שריפות מאשר לכבות אותן כל הזמן.

5 המבחנים והתירוצים הכי נפוצים של נשים ואיך לענות עליהם

תירוץ מס 1 - היא: "היה לי ממש כיף איתך אבל הרגשתי שאין כימיה…"

למה התירוץ \ מבחן הזה עולה?
התירוץ המילולי מן הסוג הזה יופיע בדר”כ אחרי דייט ראשון או מספר דייטים ראשונים בתצורה של הודעה בווצאפ. יכול מאוד להיות שמבחינת אותו גבר הוא הרגיש שהיה צחוקים ואווירה טובה עם אותה בחורה והם אפילו התנשקו בסוף. אבל, אז משום מקום היא “התהפכה” עליו עם הדבר הזה. זה נכון, בהחלט הייתה אווירה טובה, אבל מה שעומד מאחורי תירוץ כזה הוא בדר”כ העדר משיכה מכיוון הבחורה כלפי אותו גבר.

>> מה אפשר לעשות עם זה?
כאן תכלס זה מצב של UP HEEL BATTLE. כלומר מצב שהוא כבר די אבוד מראש.
אותה בחורה קיבלה לגבי אותו גבר החלטה (נכון לזמן הזה!) כי הדייט הראשון \ המפגש האקראי הראשון חמוד ככל שיהיה מבחינתה קיבל ציון בינוני או לא עובר. לכן,אין כמעט שום דבר שתעשה או תגיד שיגרום לה לשנות את דעתה ולחשוב או להרגיש אחרת לגביך. כל ניסיון של גבר בשלב הזה “לשכנע” את הבחורה אחרת או “להציל את המצב” הוא די חסר טעם. אבל הרעיון כאן הוא לנסות להפוך את המצב “קצת” להומור או לבדיחה ולראות אם זה יתפוס כיוון טוב.

>> איך תכלס אפשר לענות על זה:

“נשמע דרמטי משהו…זה רוב הזמן ככה אצלך :) ?”
“טוב בסדר! אבל למה באלימות :) ?”
” שוב פעם את :) ?”
“זה מה שהמורה שלי בתיכון אמרה…מקווה שאת והיא לא קרובות משפחה :) ?

>>מה הרעיון מאחורי תשובות מן הסוג הזה?
כמובן שהתשובות האלו לא יגרמו לבחורה להתהפך פתאום וכן לרצות את אותו גבר אבל מה שהן אולי(!) כן יעשו:

1. ירעננו את האווירה בינו לבינה.
הן יכניסו לאווירה העכורה שנוצרה קצת הומור ומומנטום חיובי שאולי יאפשר לך לשמור איתה קצת על קשר ולהרגיש קצת אחרת לגביך.

2. יבדילו אותך מהרבה גברים אחרים
שיענו תשובות מתחננות, מתגוננות או אפילו תוקפניות(!) כמו:
“רגע אבל למה לפסול כל כך מהר?!
“למה שלא ניתן עוד הזדמנות הרי כבר יצאנו והיה טוב לא?”
“לא מבין מי את חושבת שאת בכלל ולמה האף שלך כל כך למעלה!”

>> איך אפשר למנוע:
מניעה היא התרופה הטובה ביותר. בדר”כ אם גבר מקבל הודעות כאלו בתדירות גבוהה מכיוון נשים שהוא יוצא איתן אז לא מדובר במקרים של פה ושם אלא במגמה. לכן המניעה הכי טובה למצבים מן הסוג הזה הוא בניית יותר משיכה בדייטים \מפגשים עם נשים. זאת, ניתן לבצע באמצעות אלמנטים כמו מדרג מגע, הובלה וגם ויבינג יותר כייפי.

יש לך שאלה? בוא לטלגרם שלי >>
יש לך שאלה? בוא לטלגרם שלי >>
קרא עוד
>> מניעה היא התרופה הטובה ביותר. בדר"כ אם גבר מקבל הודעות כאלו בתדירות גבוהה מכיוון נשים שהוא יוצא איתן אז לא מדובר במקרים של פה ושם אלא במגמה. לכן המניעה הכי טובה למצבים מן הסוג הזה הוא בניית יותר משיכה בדייטים \מפגשים עם נשים.

תירוץ מס 2 - היא: "תשמע, אתה ממש חמוד אבל אני לא פנוייה כרגע לקשר"

>> למה התירוץ \ מבחן הזה עולה?

המבחן \ תרוץ הזה הוא אח החורג של התירוץ מן הסעיף הראשון.  הוא יכול להופיע אחרי פגישה ראשונה אקראית פנים אל פנים בבר, בים או באירוע חברתי. במצב כזה הבחורה חוותה את הגבר שמולה לכמה דקות או אפילו לכמה עשרות דקות והם החליפו פרטי קשר כמו ווצאפ או אינסטגרם.

יכול להיות שבמהלך הפגישה האקראית קרו דברים שגרמו לה כן לרצות מספיק להחליף איתו פרטים אבל שיחת הטלפון והודעות הווצאפ שלהם היו צולעות או לחלופין יצא שמאז אותה פגישה אקראית עבר הרבה זמן (כשבוע או יותר) ואז המומנטום שנוצר פשוט נפל. במצב כזה פשוט יורד לה מימך
והיא תיטה לחתוך את זה.

>> מה אפשר לעשות עם זה?!
פה בניגוד לסעיף הקודם הבחורה לא באמת חוותה לאורך זמן ממושך את הבחור כדי לקבל לגביו דעה מוצקה לכן הומור והגזמה בנוגע למילה “קשר” שאותה בחורה ציינה יכולים בהחלט להזריק קצת פאן להקליל את האווירה ואולי ליצור שינוי בהלך הרוח שלה כלפי אותו גבר.

>> מה אפשר תכלס להגיד על זה:

“זה מחמיא לי שעוד לא ניפגשנו ואת כבר חושבת עלי ככה בקטע של קשר
אבל לאט לאט עם זה… את תמיד רצה ככה מהר קדימה ?”

“חבל…תכלס כבר סיפרתי עליך לאמא שלי :)  את לא רוצה להכיר אותה :) ?”

יש לך שאלה? בוא לטלגרם שלי >>
יש לך שאלה? בוא לטלגרם שלי >>
קרא עוד
>> יכול להיות שבמהלך הפגישה האקראית קרו דברים שגרמו לה כן לרצות מספיק להחליף איתו פרטים אבל שיחת הטלפון והודעות הווצאפ שלהם היו צולעות או לחלופין יצא שמאז אותה פגישה אקראית עבר הרבה זמן (כשבוע או יותר) ואז המומנטום שנוצר פשוט נפל.

תירוץ מס 3 - היא: אני לא נותנת את הטלפון שלי כל כך מהר

או האח התאום שלו: “בוא נכיר פה ואז אולי בהמשך נעבור לטלפון”.

>> למה התירוץ \ מבחן הזה עולה?

המבחן הנפוץ הזה יכול להתרחש בעיקר בשני צמתים מרכזיים: כשגבר מתכתב עם בחורה באונליין:
באפליציות הדייטינג, רשתות חברתיות או לחלופין הוא התחיל איתה פנים אל פנים במציאות.

מה עומד מאחורי  התירוץ \ מבחן הזה
הבחורה מבחינתה מרגישה שהניסיון של אותו בחור להניע דברים איתה לכיוון החלפת מספרים היה מהיר מידי. ברמת התקשורת פנים אל פנים אותו גבר מהר מאוד חתר לטלפון היא הרגישה שהוא מאוד מוכוון מטרה ביחס אליה ואז “שלפה” עליו את המבחן הזה. ברמת ההתכתבויות באונליין, יכול להיות שההתכתבות שלו לא כללה מספיק סבבי התכתבות.

עזרה ראשונה: מה להגיד לה על זה:
אם זה פנים אל פנים:
ממשיך את השיחה עוד דקה \ שתיים ככל הניתן (מעביר נושא ולא מתעקש) ואז מבקש שוב.


אם זה  באונליין:
“לא הצעתי לשדוד בנק יחד
הצעתי שנדבר כמה דקות בשיחה קולית
לראות אם יש כימיה ואם יש טעם להתקדם.
אם לא ניפרד כידידים תסכימי איתי?”

“את צודקת! זה למה הצעתי שנדבר כמה דקות…
תארי לך  שהתכתבת שבוע עם גבר ורק אז נפגשת איתו
וגילית שאין בכלל כימיה לא היית מרגישה שזה בזבוז זמן?”

>>מה הרעיון מאחורי תשובות מן הסוג הזה?
התשובות מן הסוג הזה בעצם לוקחות אותה צעד קדימה
ומראות לה מה יקרה אם היא סתם תתכתב עם מישהו הרבה זמן
ובסוף יתברר שהוא בכלל לא מתאים לה.

>> איך למנוע אותו
כדי למנוע את המבחן הזה באחוזים גבוהים שווה שמצב התקשורת עם אותה בחורה
יהיה סולידי יותר, יהיו בו יותר סבבי טקסטיג (אונליין) או עם הוא פנים אל פנים שווה שהיא תראה שאתה לא באת בשביל המספר שלה אלא שנטו אתה בעניין שלה.

יש לך שאלה? בוא לטלגרם שלי >>
יש לך שאלה? בוא לטלגרם שלי >>
קרא עוד
>> הבחורה מבחינתה מרגישה שהניסיון של אותו בחור להניע דברים איתה לכיוון החלפת מספרים היה מהיר מידי. ברמת התקשורת פנים אל פנים אותו גבר מהר מאוד חתר לטלפון היא הרגישה שהוא מאוד מוכוון מטרה ביחס אליה ואז "שלפה" עליו את המבחן הזה. ברמת ההתכתבויות באונליין, יכול להיות שההתכתבות שלו לא כללה מספיק סבבי התכתבות.

תירוץ מס 4 - היא: איזה קשר אתה מחפש?

>> למה התירוץ \ מבחן הזה עולה?
התירוץ מהסוג הזה שבו גברים נשארים בלי מה להגיד לבחורה יכול להגיע מכל מיני סיבות.
יכול להיות שהוא אינדיקציה לזה שגבר ביקש לעבור מהר מידי לווצאפ במהלך התכתבות אונליין. יכול להיות שזה עלה תוך כדי היכרות בבר לילה או לחלופין אפילו במהלך שיחת טלפון או דייט ראשון. ואז בדר”כ זה קורה כי הכיוון שהשיחה תפסה הוא כיוון של שיחת ראיון עבודה – שאילת שאלות מרובה שמרגישה כמו חקירה ולכן אותה בחורה שלא במודע ענתה מתוך “אוטומט שיחתי” ופשוט שלפה את השאלה מהמותן.

>> מה אפשר לעשות עם זה?
הרעיון כאן לפעול מתוך עיקרון של לשמור את זה פשוט ולא לעשות מזה ביג דיל. כלומר לא לנסות להגזים את זה או להפוך את זה לבדיחה או לצחוק על זה אלא לענות באופן מהיר ולהשליך חזרה אתה שאלה אליה ואז להעביר נושא במהירות

>> איך אפשר לענות על זה:
אפשר לענות משהו כמו: קשר משמעותי! ואת?

>>מה הרעיון מאחורי תשובות מן הסוג הזה?
כאן הרבה גברים יתחילו להסתבך ולספר מה הם מחפשים, דרישות מבת זוג עתידית וכו
אבל זו טעות. הם אפילו לא צריכים להיכנס לשם אלא לענות קצר ואז להשליך את השאלה במהירות בחזרה אלייה. ככל שהם ידברו פחות על הנושא הזה כך יהיו פחות דברים שיכולים “להפיל אותם”

>> איך אפשר למנוע את זה
בדר”כ שאלות מן הסוג הזה פחות יגיעו כאשר שיחה בין גבר לאישה באונליין או פנים אל פנים נשמרת יחסית רציפה , על נושאים קלילים תוך תשומת לב מצד הגבר לא להיכרר לאפקט ראיון העבודה. אז רוב הסיכויים שהשאלות מכולת האוטומטיות האלו שבדר”כ נלוות למחחן כזה כמו:  מה היו היחסים הכי ארוכים שלך במה אתה עובד פחות יופיעו

יכול להופיע מכיוון נשים גם ברמת תקשורת אלקטרונית באונליין – קיופיד \ טינדר או בהיכרות ברשתות חברתיות

יש לך שאלה? בוא לטלגרם שלי >>
יש לך שאלה? בוא לטלגרם שלי >>
קרא עוד
>> התירוץ מהסוג הזה שבו גברים נשארים בלי מה להגיד לבחורה יכול להגיע מכל מיני סיבות. יכול להיות שהוא אינדיקציה לזה שגבר ביקש לעבור מהר מידי לווצאפ במהלך התכתבות אונליין. יכול להיות שזה עלה תוך כדי היכרות בבר לילה או לחלופין אפילו במהלך שיחת טלפון או דייט ראשון. ואז בדר"כ זה קורה כי הכיוון שהשיחה תפסה הוא כיוון של שיחת ראיון עבודה - שאילת שאלות מרובה שמרגישה כמו חקירה ולכן אותה בחורה שלא במודע ענתה מתוך "אוטומט שיחתי" ופשוט שלפה את השאלה מהמותן.

תירוץ מס 5 - היא: יש לי חבר \ אני יוצאת עם מישהו

>> למה התירוץ \ מבחן הזה עולה?
בדר”כ התירוץ הזה יעלה בזמן היכרות פנים אל פנים או ברשתות החברתיות. כאן, יכול מאוד להיות שהתירוץ הזה הוא לא באמת תירוץ אלא עובדה מוגמרת. יכול להיות שבאופן לגיטימי היא יוצאת עם  מישהו שאו שבאמת יש לה חבר.

“אז רגע – איך אני יודע אם זה אמיתי או חרטא?! כולן פשוט אומרות לי את זה?!”

אם אתה מקבל את זה ליטראלי מכל בחורה שאתה מדבר איתה אז יש דברים שאתה חייב לשפר
כי לא הגיוני שלכולן יש חבר וזו פשוט הדרך שלהן לחתוך מאותו גבר והן ישר שולפות עליו את זה בלי לתת לו בכלל הזדמנות לבוא ולהציג את עצמו

>> מה אפשר לעשות עם זה?
בשלוש מילים: להגזים את זה!
הרבה גברים שהם שומעים דבר כזה מקפלים את הזנב ונמלטים ממצב התקשורת במקום להישאר שם עוד שנייה אחת ולהסתלבט על זה כדי לבדוק מה תכלס עומד מאחורי זה.

>> איך אפשר לענות על זה:
“אז מה ?! גם לי יש חבר ואני לא משוויץ בזה ככה ישר כמוך :)”

“אם את לא בעניין זה סבבה את לא חייבת להמציא חברים דמיוניים את יכולה להגיד לי שלא מתאים לך…:) “

” זה נראה שאתה ממש “עפה עליו” את פשוט אומרת את זה עם המון חשק והתלהבות”

“מה?! איך קוראים לו?!” (עדיף שהתשובה הזו ספציפית תהיה פנים אל פנים)

>> איך אפשר למנוע את זה
האמת ? אי אפשר. יכול להיות שבאמת יש לה חבר \ היא יוצאת עם מישהו וזו פשוט המציאות, יכול להיות שהיא שולפת את זה עליך באוטומט בלי קשר אליך אלא כי כבר התחילו איתה בשעה האחרונה איזה 5 חבר’ה והיא פשוט בהלך רוח של לנפנף אותך, אותי ואת כל ההבאים בתור שאיכשהו בטעות ינסו להוציא הגה לכיוון שלה.

יש לך שאלה? בוא לטלגרם שלי >>
יש לך שאלה? בוא לטלגרם שלי >>
קרא עוד
>> "אז רגע - איך אני יודע אם זה אמיתי או חרטא?! כולן פשוט אומרות לי את זה?!" אם אתה מקבל את זה ליטראלי מכל בחורה שאתה מדבר איתה אז יש דברים שאתה חייב לשפר כי לא הגיוני שלכולן יש חבר וזו פשוט הדרך שלהן לחתוך מאותו גבר והן ישר שולפות עליו את זה בלי לתת לו בכלל הזדמנות לבוא ולהציג את עצמו

סיכום

מה להגיד לבחורה במיוחד כאשר היא שולפת מבחנים ותירוצים יכול בהחלט להיות קוץ רציני בתחת אם לא מבינים למה המבחנים האלו עלו, איך למנוע אותם וגם איך לענות עליהם ברמה הטכנית.

 ותמיד תזכור: לעולם אל תסמוך על מאמן דייטינג שיוצא עם מכוערות
כמו שלא היית סומך על מאמן כושר שמן :)

ELAD

תקוע ורוצה להצליח?! בוא דבר איתנו בשיחת ייעוץ חינמית !

איך להתחיל עם בחורה- הדרכה חינם

* במילוי הפרטים אני מאשר קבלת אימיילים לכתובת המייל אותה אמלא