13 טיפים לגברים – כל גבר מעל גיל 30 חייב לדעת!

Picture of מאת  ELAD YAGEL

מאת ELAD YAGEL

מחבר הספר וומנייזר ומומחה באימון גברים למציאת זוגיות ויחסים קצרים


התארחתי לפודקאסט די אגרסיבי בלי פילטרים על תחום הדייטינג והזוגיות.
הנושא המרכזי היה השוואה בין דייטינג לגברים קרייריסטים – (שנות ה20 המאוחרות ל שנות30 \ 40),
אל מול חבר’ה “צעירים” בסוף שנות העשרה ותחילת שנות ה20 לחייהם. השיחות שם לא היו קלות לעיכול. הפודקאסט המלא נמצא כאן למטה. בלי קשר ריכזתי תחתיו את עיקר הטיפים שישרתו כל גבר – צעיר וקרייריסט כאחד בדרך להגשמת המטרות ותמרון מוצלח יותר בשוק הדייטינג בין אם למציאת יחסים קצרים ומזדמנים או מציאת זוגיות.  צפייה וקריאה נעימה 🙂

מה יהיה לנו כאן במאמר?

13 טיפים לגברים שכל גבר חייב לדעת!

טיפים לגברים מס1 - רווקות \ חוסר ניסיון עם נשים בגיל מאוחר הוא לא מוזרות

מי שקרא את הספר וומניזר ומכיר את הסיפור שלי (הסיפור של רוב הגברים), ידע שהפעם הראשונה ששכבתי עם בחורה היה באזור גיל 23.5. עשיתי דרך מאוד ארוכה עד שבניתי את היכולות שלי בתחום. זה כלל הרבה שיט, הרבה סבל והרבה מועקה. אבל(ויש אבל גדול!) הגיעו גם הצלחות, תובנות ושיגשוג עצום בתחום הזה ובעוד תחומים אחריו.

אפשר לומר שכבשתי את אחד משני הפחדים הכי גדולים שהיו לי בתור אדם. לכן, אם אתה צעיר או פחות ואין לך מי יודע כמה ניסיון או חוויות עם נשים – אל תלקה את עצמך או תרגיש רע. להיפך, אתה באופן פרדוקסלי, נמצא בעמדה הכי טובה לשים את האגו בצד כדי להתחיל לצבור ניסיון, ללמוד ולהשתפר ולא! לא צריך כישרון מיוחד! לא צריך להיות חתיך על חלל עם קוביות בבטן מו מייקל לואיס וגם לא חייבים להיות שנונים או עשירים. כן צריך להתחיל להתנסות, להיות מוכנים לבלוע מים בדרך ועם ההתמדה והעבודה הנכונה יגיעו גם הצלחות קטנות. 

טיפים לגברים מס2 - חוסן נפשי וסבלנות.

בהמשך ישיר לסעיף הקודם, גברים צעירים וכאלו פחות צריכים לבנות גם חוסן נפשי ולפתח סבלנות.
כן אנחנו בעידן ה”אינסטנט” אבל רוב הסיכויים שהתוצאות שתקבל בהתחלה יהיו פח. הנשים שתיגש אליהן בהתחלה, אלו שתצא איתן לדייטים ראשונים וכו לא יקפצו לך על הבולבול כי הייתה “אמיץ” או “ג’נטלמן”.
הרעיון הוא שככל שאתה משתפר ומתמיד אתה תפשל פחות. כן, צריך לפתח קצת “עור של פיל”  –
ככל שהזמן יעבור אתה תיתקל ביותר שיט והתנהגות לא מכבדת מצד נשים אותה תצטרך בהרבה מקרים להכיל את זה.

טיפים לגברים מס3 - אל תאמין למה שהן אומרות.

הרבה מאוד גברים מקשיבים לידידות שלהם או מנסים ללמוד על תחום הדייטינג מדברים שנשים כותבות בסושיאל מדיה.  לידידות \ קרובות המשפחה אין כוונות רעות כמובן אבל..רובן הגדול לא ידע לתת עצות במה שקשור בהצלחה עם נשים. קצת כמו לשאול את החתול איך לשמור על השמנת. בנוסף, אל תקשיב למה שנשים אומרות על גבי הרשת בכל מיני קבוצות רעילות כמו SECRET TLV ו TLV CONFFESIONS, TIKTOK, אינסטגרם ועוד.בסופו של יום מה שנשים אומרות על גבי הרשת נובע מלחצים חברתיים ובפועל בזמן אמת במציאות הן יתנהגו אחרת לגמרי.

טיפים לגברים מס4 - חיסול בהייה \ גלילה בסושיאל מדיה.

אחד המקורות הכי משמעותיים לחשיבה שלילית, הלקאה עצמית ודימוי עצמי נמוך הם טיקטוק, פייסבוק ואינסטגרם. חסל אותם מהחיים שלך! זה כולל חיסול מוחלט של בעייה וגלילה בטיקטוקט ואינסטגרם, עשיית לייק ועוקב לכוסיות. הרשתות החברתיות האלו ספציפית עוצבו ע”י טובי הפסיכולוגים הקוגנטיביים כדי לגרום לאנשים להתמכרות קשה כלפיהם ולצריכה מוגברת שלהם. התמכרות כזו גורמת להערכה עצמית נמוכה, דיכאונות, אכילה מופרזת \ חוסר אכילה, השוואה מתמדת לסביבה ועוד. אני לא אומר לך לא לצפות בזה בכלל אבל כמו אלכוהול, סוכר או סמים – לצרוך בעצימות נמוכה עד לא קיימת. זה ימנע הרבה שליליות בחיים שלך.

טיפים לגברים מס5 - חיסול השפעות רעות מהסביבה

אל תסתובב עם אנשים שמורידים אותך או מקטינים אותך. אל תבקש עצות מחברים \ דודים שאין להם תוצאות מוכחות בתחום שאתה רוצה להשתפר בו. זה תופס לכסף, קריירה וגם לנשים. אם אתה קולט שיש חבר \ דוד שמורידים אותך – תעיר להם על זה או צמצם איתם מגע ככל הניתן. אם אלו ההורים שמורידים אותך ואתה גר בבית – תעזוב את הבית של ההורים. יהיה המחיר אשר יהיה.

טיפים לגברים מס5 - תעזוב את הבית של ההורים מוקדם ככל הניתן

אחד האלמנטים שבונים את הגבריות באופן הטוב ביותר הוא לעזוב את הבית של ההורים. כן אני מבין ומקבל את זה שהמציאות הפיננסית היום היא קשה ומאתגרת. אבל גבר הופך להרבה יותר גברי שהוא חי ברשות עצמו ומקיים את עצמו. בנוסף, נשים יסתכלו עליך אחרת לגמרי בתור גבר שגר ברשות עצמו ולא גר אצל ההורים. אגב, כאשר אני אומר “לגור ברשות עצמך” זה יכול להיות גם עם שותף. זה גם בסדר – העיקר שתצא מהבית של ההורים. דגש: אם אתה גר אצל ההורים כי יש לך מטרה פיננסית מסויימת שאתה רוצה להגיע אליה כמו לקנות נכס, להשקיע בקורס מסויים וכו זה סופר מובן וקביל. אתה מצמצם בהוצאות המחייה כדי להשקיע במשהו גדול שאתה רוצה להשיג. זה הגיוני. אבל..אם אתה סתם גר עם ההורים בלי סיבה מיוחדת זה סתם יזיק לך בטווחי הזמן הארוכים. תעזוב את הבית -אתמול!
דגש:
אם אתה עובר תעבור לעיר משמעותית וגדולה עדיף תל אביב או האזורים הצמודים אליה. הרעיון  בלעזוב את הבית של ההורים מתבסס על זה שתעבור לעיר גדולה שיש בה יותר הזדמניות תעסוקה וגם יותר הזדמנויות בתחום הדייטינג. זה עיקרון שתופס לכל מדינה אחרת בעולם וגם ישראל.

טיפים לגברים מס6 - תבנה את החיים שלך פיננסית

בהמשך ישיר לסעיף הקודם. אני לא בדיוק איזה ביל גייטס או אילון מאסק אבל אני כן בונה בהדרגה את היכולות הפיננסיות שלי וההבנה שלי באיך כסף מתנהל ועושה את המקסימום כדי להפיק כמה שיותר מהכישורים שלי. אני ממליץ לך לנהוג באופן דומה. כסף זה לא מטרה זה אמצעי. אמצעי לזה שהחיים של גבר יהיו מקום הרבה יותר נוח לחיות בו. למצב שבו אם בא לך לשבת במסעדה ולהתפנק סתם ככה, וגם: כאשר גבר לא במלחמת הישרדות על כל 100 ש”ח והחיים שלהם הם מקום יותר נוח, נשים כן ייטו להישאר יותר בחיים שלו. הן כמובן לא ישארו שם בגלל שאתה עשיר עולם (אלא אם כן הן גולדיגריות). גבר ממש לא חייב לעשות אקסיט או שתהיה לו משכורת הייטק שמנה. אבל כן! כדאי  שזה לא יהיה ביג דיל מבחינתו לשבת על קפה \ בירה פה ושם בחוץ עם בחורה בלי לאכול תראש לעצמו שהוא תפרן.

טיפים לגברים מס7 - תבנה את החיים שלך פיננסית

בהמשך ישיר לסעיף הקודם. אני לא בדיוק איזה ביל גייטס או אילון מאסק אבל אני כן בונה בהדרגה את היכולות הפיננסיות שלי וההבנה שלי באיך כסף מתנהל ועושה את המקסימום כדי להפיק כמה שיותר מהכישורים שלי. אני ממליץ לך לנהוג באופן דומה. כסף זה לא מטרה זה אמצעי. אמצעי לזה שהחיים של גבר יהיו מקום הרבה יותר נוח לחיות בו. למצב שבו אם בא לך לשבת במסעדה ולהתפנק סתם ככה, וגם: כאשר גבר לא במלחמת הישרדות על כל 100 ש”ח והחיים שלהם הם מקום יותר נוח, נשים כן ייטו להישאר יותר בחיים שלו. הן כמובן לא ישארו שם בגלל שאתה עשיר עולם (אלא אם כן הן גולדיגריות). גבר ממש לא חייב לעשות אקסיט או שתהיה לו משכורת הייטק שמנה. אבל כן! כדאי  שזה לא יהיה ביג דיל מבחינתו לשבת על קפה \ בירה פה ושם בחוץ עם בחורה בלי לאכול תראש לעצמו שהוא תפרן.

דגש: כן! אני מכיר לא מעט חבר’ה תפרנים שהם פשוט זייני על. אבל הם חדי קרן ויש להם נישה מאוד ספציפית שהם מצליחים בה. זה עובד להם מעולה לטווחי הזמן הקצרים, הם טובים בסקס והם מספקים לנשים את היצר החייתי והמיני שהן כל כך צריכות. אבל…בטווח הארוך זה יהיה NO GO. לרוב(!) במיוחד לקשרים לטווחי זמן ארוכים יותר. אם יש פערים משמעותיים בסגנון החיים בינו לביינה זה בהחלט ייצור מתחים ויהיה קרקע פורה למחלוקות ולפיספוס קשרים פוטנציאליים. ברמה האישית, אני יכול להגיד שהיו 2 נשים שחתכו ממני בגלל פערים בתפיסות המחייה ופערים ברמה הכלכלית. הן הרוויחו הרבה יותר ממני וזה פשוט הוריד להן שאני לא הישגי לפחות כמוהן. אני לא אומר שזה תמיד ככה כמובן אצל כולן אבל זה יכול בהחלט להיות פתח לבעיות.

טיפים לגברים מס8 - תתאמן ותטפח את עצמך להיראות הכי טוב שאתה יכול.

“זה לא חשוב איך אתה נראה, חשוב שאתה משדר ביטחון עצמי”. כמובן זה שטות מוחלטת!
מה שהרבה “מאמני דייטינג” אומרים ברחבי הרשת מנותק לגמרי מן המציאות. אני מבין למה הם אומרים את זה כי הם חייבים “למכור” את השירותים שלהם ורוצים לגרום למתעניינים פוטנציאליים לגמד את עניין המראה החיצוני. אבל(!) העובדות הן מאוד פשוטות: הסטנדארט שמצופה מגברים בעשור האחרון עלה משמעותית.
אם בעבר יכולתי להסתובב עם ג’ינס וטי שירט דהויים, סניקרס מוזרות, להסתמך רק על היכולות והדרייב שלי להצליח עם נשים ולקבל תוצאות, היום אני ממש לא אמליץ על התנהלות כזו לגברים.

אני אומר לאנשים השקם וערב” זה פשוט לא מספיק! זה לא מספיק שגבר “יודע להתחיל עם נשים”. אם הוא נראה כמו הצרות שלי והוא לא ייצוגי ולא נראה הכי טוב שהוא יכול הוא הולך לסבול. צריך להתלבש באופן מחמיא, להתאמן, לאכול נכון ועוד. אחרת, זה יהיה פשוט NO GO. 

טיפים לגברים מס9 - תצמצם מראש את ההשקעה בתחום הדייטינג

כאשר אני אומר “השקעה” אני מדבר על להסיע, להחזיר, לשלם עלייה, המקומות שאתם הולכים אליהם ועוד.
הסיבה לזה פשוטה: ככה אתה מונע מה שנקרא COMPOUND DAMAGE (נזק מצטבר). כלומר, תחושה שהשקעת בבחורה \בחורות הרבה מאוד מבלי שדברים יתקדמו איתן ומבלי שהן השקיעו יותר מידי.
ככה אתה הולך לצמצם הרבה תסכול וגם: הוצאות כספיות מיותרות.
אתה לא חייב לקחת את הבחורה למסעדות מטורפות או דייטים יקרים. ממש לא. להיפך! עדיף שהפגישות הראשונות שלך איתה יהיו כמה שיותר דלות תקציב. הנה מאמר שנותן כמה טיפים איך לעשות את זה.

טיפים לגברים מס10 - אתה רווק? מעולה! תחווה ותמקבל כמה שיותר

יש מין אמונה מוזרה כזו אצל גברים שהם מראש צריכים למצוא מישהי לקשר רציני, להכריז על הכוונות שלהם מהתחלה ועוד לפני שהם פגשו אותה הם ינסו לנתח את הסיכויים עד כמה היא מתאימה לקשר רציני או לא!
ממליץ לחבר’ה רווקים לצאת ולתת בראש. לחוות כמה שיותר ולראות לאן דברים יובילו. אין יותר מתסכל מלתלות את כל הציפיות והתקוות של גבר בבחורה אחת ספציפית. זה מאוד מסרס, זה הופך אותו לסופר נידי
וזה הולך לחבל לו בהצלחה איתה. היא הולכת להריח את זה מקילומטרים. לעומת זאת, אם פגשת עכשיו מישיה ממש בטעם שלך אבל אתה כרגע שוגב ויוצא אם עוד שתיים אתה תבוא לדייט איתה הרבה פחות לחוץ, הרבה יותר נינוח, היא “תריח” שיש לך עוד אופציות בחיים שלך ואתה תקרין את זה בכל פיפס שלך אפילו בלי להצהיר על זה. ברמה האישית בדר”כ אני אחזיק רוטציה של 2-3 נשים שאני יוצא ושוכב איתן עד לטווח של מספר שבועות קדימה שבמהלכם אני אבחר במי להתמקד ורוב הסיכויים שאני אחתוך מהאחרות, אלא אם אן הן כבר חתכו לפני וזה גם יכול לקרות.

טיפים לגברים מס11 - תעלים ככל הניתן צריכת פורנוגרפיה \ אונלי פנס ודומיו.

כמו הסושיאל מדיה – אינסטגרם, טיקטוק פייסבוק ודומיו פורנו, אונלי פנס וכו הם ממכרים. סופר ממכרים! היום יותר מתמיד פורנוגרפיה ואונלי פנס הם סופר נגישים לקהל הרחב. הריגוש המהיר והזמין הזה של לאונן על המסך רגע ולגמור עניין מאוד קוסם לנו תבור גברים. אבל ההרגל הזה מחסל לגמרי מיניות של גברים, גורם לבעיות בזיקפה בחיבור לנשים, ביצירת קשרים ועוד. עם כמה חשק מיני גבר מגיע לדייט עם בחורה חדשה אחרי שהוא גמר על כוכבת הפורנו התורנית? כמה מוטיבציה להתגבר על פחדים ולגשת לנשים תהיה לו אחרי שהוא “רוקן” את עצמו? התשובה כמובן 0 אני אישית לא צופה בפורנו כימעט בכלל ובטח שלא גומר בזמן צפייה בו. 

איך להתכתב עם מישהי בטינדר \ קיופיד

טיפים לגברים מס12 - סע לחו"ל ותחווה נשים אחרות.

“הישראליות הן הכי יפות בעולם!” אין לי מושג איזה סוכן תעמולה מהמוסד אחראי על הקונספירציה הזו אבל:
הישראליות הן ממש לא(!) הכי יפות בעולם! איך אני יודע? כי פשוט הסתובבתי הרבה בכל מיני מדינות שיותר קרובות לטעם שלי והבנתי למה אני מתחבר יותר. לכן: “סע..באימשך סע!” :).
תראה עולם, תכיר נשים ממקומות אחרים, תחווה ותראה למה אתה מתחבר. יש הרבה ישראליות שנראות טוב אבל נחש מה? אתה רוצה בתור גבר לנסוע ולהתנסות כמה שיותר. וגם: כאשר גבר חוזר מחו”ל והוא צבר שם חוויות עם נשים, הוא יגיע הרבה יותר מנוסה ועם רוח גבית. יהיה לו “וייב של תייר וסקס” ונשים פשוט מריחות את זה.

טיפים לגברים מס13 - איך פספסתי אותך עשור שלם מהחיים שלי?!

או: הדבר הכי נוראי הוא חרטה על הזמן שגבר פספס ולא צבר בו חוויות עם נשים. אין חוכמות בזה בכלל.
חרטה של גברים היא רגש שאני מתמודד איתו בשיחות והאימונים השונים עם גברים על בסיס יומיומי.

“הלוואי והייתי מתחיל תהליך קודם”
“הלוואי ולא הייתי שורף זמן מהחיים שלי”
“אם הייתי מתאמן איתך לא הייתי מפספס את סיגל מהאוניברסטה”

אם גבר מנסה לגשת לנשים, יוצא לדייטים, מנסה להתכתב אבל הוא לא רואה תוצאות והוא עומד במקום במשך שנים או חודשים, שיקח מאמן לעבוד איתו. זה יקצר לו לרוב הרבה סבל וייצר גרף התקדמות מהיר ויעיל יותר. אם זה מעניין אותך אתה מוזמן לקבוע איתי פגישה בלחיצה על הלינק הזה 

סיכום

במאמר הזה קיבלת כמה כלים להפחית כאבי ראש מהסינונים שחוטפים מבחורות, לצמצם ת הסינונים עצמם ואולי להחזיר חלק מהבחורות שמפסיקות לענות לך לשיחה.
מקווה שהמאמר והדוגמאות סייעו.

ותמיד תזכור: מי שלא מראה, לא יכול!
ELAD

תקוע ורוצה להצליח?! בוא דבר איתנו בשיחת ייעוץ חינמית !

איך להתחיל עם בחורה- הדרכה חינם

* במילוי הפרטים אני מאשר קבלת אימיילים לכתובת המייל אותה אמלא