איך לבחור מקום לדייט ראשון -3 מקומות מנצחים בהרצליה

אז איך לבחור מקום לדייט ראשון איתה ? זאת כמובן שאלה שלא מעט גברים שואלים. במאמר המיוחד הזה הכנו לך 4 מיקומים מנצחים בדיוק בשביל אותם רגעים שאתה קצת לא סגור או לא מכיר מקומות שנעים(ורומנטי :)) להיות בהם בדייט עם בחורה.

איך לבחור מקום לדייט ראשון יכול להיות כאב ראש בשבילך. במיוחד אם מדובר בבחורה שאתה רוצה להצליח איתה. במאמר הזה ריכזנו כמה מקומות מעולים בדיוק בשביל זה.

הפעם אנחנו הולכים להתמקד באזור המרינה של הרצליה. האזור הזה ידוע בהיצע המקומות הרומנטיים שלו, דבר שיכול לתת לך ולבחורה  תמריץ להצלחה בדייט.

במאמרים הבאים כמובן בסדרה (כן זו סדרה  ) נראה לכם מקומות באזורים אחרים בארץ.

אזור, המרינה בהרצליה הוא אחד המיקומים הטובים ביותר לדייטים ראשונים בארץ. החל מ בתי קפה / ברים ומסעדות נעימים ומזמינים לישיבה ועד לטיול רומנטי לאורך מעגן היכטות.

במרינה מספר נקודות לעצירה ותצפית, האזור הזה הוא נוסחה לדייט מנצח שישאיר לה טעם של עוד.

איך לבחור מקום לדייט ראשון 1 - מסעדת מדצו (MEDZZO).

אל תתנו לשם או ל”פוזה” לבלבל אתכם.

אומנם על פניו מדובר במסעדה שנראית “יקרה”, אבל מדצו הוא ממש לא “מסעדה בלבד”.
המקום הוא שילוב מעניין של בר / בית קפה / מסעדה ובה תוכל למצוא פחות או יותר כל מה שמתאים לך ולה בדייט הראשון.

בדר”כ בחורות בדייט הראשון לא ייטו להיות “אכלניות” גדולות ולרוב אתה והיא תזמינו יין / בירה ואולי משהו קטן “לנשנש”.

המקום מאוד ידידותי והאווירה קלילה ורגועה ללא מוזיקה רועשת מידיי כך שאתה והיא תוכלו תכלס להכיר אחד את השנייה בלי יותר מידיי הסחי דעת.

במסגרת השיקול של איך לבחור מקום לדייט ראשון עם בחורה חשוב בהמון מקרים שהמקום הראשון שבו אתה נפגש עם בחורה יהיה מקום “ניטרלי”. כלומר, חשוב שהמקום יהיה כזה שבו שניכם תרגישו נוחות וקלילות מרבית.

וידאו שמדגים איך לדעת שהיא בעניין שלך ולעבור לטלפון

המקום נמצא בכניסה הדרומית למרינה בהרצליה בצמוד לחניון שבשעות הערב לא אמור להיות עמוס מידיי. ייתרה מכך, לעתים ניתן למצוא חנייה ללא עלות בשעות הערב בסמוך לאזור.

נגישות:
המסעדה ממוקמת בתוך מתחם המרינה. העובדה הזו, מאפשרת להמשיך את הדייט כמיקום שני בטיול קצר על המרינה או להמשיך לאזור חוף הים של הרצליה.

כתובת: מרינה וילאג, יורדי ים 1, הרצליה, ישראל (ראו מפה מטה).

איך לבחור מקום לדייט ראשון 2 - טיילת המרינה.

איך לבחור מקום ראשון לדייט - 3 מקומות מנצחים בהרצליה

טיול לאורך המרינה עצמה יכול לבוא כתוספת מעולה לכל מקום ראשון שהייתם בו.

יש מצב שאתה יודע איך להתכתב עם בחורה ואיך לדבר איתה בטלפון ולקבוע איתה דייט.
אבל, גם איך לבחור מקום לדייט ראשון ולנהל אותו, צריך לדעת.

לכן, כעקרון, תמיד יכלול מספר מיקומים ולא רק בר או בית קפה אחד שבו אתה והיא תשבו לאורך כל הדייט.  זה אחד מן העקרונות לבניית דייט מוצלח עם הבחורה שאיתך.
עוד על איך ליצור דייט מוצלח איתה תוכל לקרוא ולראות כאן.

טיילת המרינה היא מיקום שיוסיף המון אווירה לחויות הדייט המשותפת של שניכם. זאת, בין אם בחרתם באחת מהמסעדות, הברים או בתי הקפה במתחם עצמו או אפילו אם הגעתה יחד עם הבחורה שאתך ממיקום אחר.

בהנחה שלא קר בחוץ (בישראל אין הרבה ימים קרים  ), טיול ועצירה בנקודות התצפית השונות  יסיעו להגיע למצב ובו הבחור והבחורה נמצאים בסביבה קצת יותר מבודדת. סביבה  שמאפשרת לשניהם לקדם עניינים אחד עם השנייה.

טיפ לבחורים:

זה מקום מעולה כדי לקדם עניינים עם הבחורה לכיוון נשיקה או לסיטואציה מעט יותר אינטימית ביחס למסעדה או בית הקפה. במצב כזה, היא לא תחת העיניים הבוחנות של אף אחד והיא עשויה להרגיש, בהנחה שדברים התקדמו יפה ביינך וביינה, חופשיה יותר לזרום ברמה הפיזית.

בנוסף, בעצם זה שהבחור מוביל את הסיטואציה יחד עם הבחורה למקום נוסף הוא מדגים הובלה שהיא תכונה גברית מובהקת. את הטיפ הזה אפשר ליישם בצורה טובה גם בכל מה שקשור ב איך להתחיל עם בחורה במועדון או בחיי הלילה

דוגמה:
שווה לך למשל למשל להתיישב יחד על ספסל או אפילו להישען על נקודה כל שהיא באחת הפינות היותר שקטות ולנהל אחד עם השנייה “דיבור צפוף יותר” כדי לקדם עניינים ברמה הרומנטית.

נגישות:
המתחם מלא בבתי קפה ומסעדות מעולות מכל הסוגים שאפשר לאכול בהן ארוחות ערב רומנטיות או סתם לשבת על קפה או בירה “בקטנה” בלי להפוך את הדייט ליקר ו”רשמי מידיי”.

אפשר להמשיך צפונה מעט אחרי מעגן הסירות לטיול רגלי קצר על חוף הים.
(קצר!  – אל תיקחו את הבחורה למסע כומתה) .

כתובת: מרינה וילאג, יורדי ים 1, הרצליה, ישראל (ראו מפה מטה).

איך לבחור מקום לדייט ראשון 3 - טמפל בר סינמה סיטי גלילות.

טמפל בר

הבר אומנם אינו ממוקם במתחם המרינה בהרצליה, אבל הוא נמצא ליטרלית 7 דקות נסיעה משם.

הבר בסגנון האירי הוא מקום יוצא מהכלל לדייטים בתוך מבנה הסינמה סיטי. במסגרת המאמר הרגשנו צורך להכניס אותו לרשימה בעיקר בגלל האווירה שבו.

בנוסף יש בו מספר “תאים פרטיים” שיאפשרו לך ולה לשבת אחד על אחת לדיבור צפוף. בבר הזה תוכל ליהנות איתה בין היתר, מבירה או יין איכותיים. זאת, מבלי העיניים הבוחנות של האנשים מסביב ובלי איזה ברמן מעצבן שיהרוס לכם את האווירה בדייט.

משפטי פתיחה באינטרנט

טיפ לבחורים:

אחרי הישיבה בבר ובהנחה שהכל זורם בינך ובינה באופן סביר ויותר מזה אפשר לנסוע כמיקום שני בדייט לאזור החוף בהרצליה, שם ישנה תצפית רומנטית לכיוון הים.

כתובת: סינמה סיטי גלילות, רמת השרון ישראל.

איך לבחור מקום לדייט ראשון 4 - בנדיקט הרצליה.

בנדיקט

כן, זה נשמע לך אולי הזוי וממש שאתה קורא את השורות האלו אתה בטוח שחברי המערכת לקחו איזשהו חומר חזק שמסטל להם את הצורה. אז זהו… שלא!

בנדיקט הוא אומנם מקום שנועד ל”ארוחות בוקר” אבל ממש לא רק לזה. עם תפריט מגוון ומחירים נגישים, בנדיקט, יכול להיות לוקיישן נהדר לדייט צהריים או אחרי הצהריים.
אפשר להגיע אליו  במהלך אמצע וסוף השבוע ויש בו פשוט הכל: נוף לים, תפריט מגוון החל מסתם קפה ועד לארוחות בוקר עשירות וכמובן גם סוגי אלכוהול שונים.

כתובת: האצ”ל 1, הרצליה, ישראל (ראו מפה מטה).

כמובן, מאמרים נוספים על מקומות שווים לדייטים באזורים אחרים בארץ נמצאים גם כן באתר.
מאחלים לכם לפגוש בחורות שבטעם שלכם.

עד הפעם הבאה,
KEEP ON KEEPING IT
צוות textHer

מרגיש תקוע במציאה דייט?