איך לחזור לעניינים אחרי תקופות יובש עם נשים – 5 טיפים מנצחים

Picture of מאת  ELAD YAGEL SIBAS

מאת ELAD YAGEL SIBAS

מומחה באימון אנשי קריירה למציאת זוגיות או יחסים קצרים

“אלעד, יש לי מלא תקופות יובש עם נשים לא הולך לי והכל תקוע! מלא מבטלות לי דייטים, יש כאלו שתמיד עסוקות ויכולות לקבוע רק עוד שבוע ובינתיים אין לי פשוט כלום. אני מרגיש שלא משנה מה אני עושה, שום דבר לא הולך והיו תקופות שדברים זרמו הרבה יותר בקלות. הכל הולך לי קשה לא מבין למה?

כן! זה משהו שקורה להרבה מאוד גברים! אף אחד לא יגיד לך את זה אבל הרבה גברים סובלים מחוסר בסקס וחוסר עם נשים ופשוט משלימים עם זה.  במאמר הזה אני הולך לתת טיפים ממוקדים על איך להיחלץ מתקופות יובש עם נשים או כמו שהן מכונות “אירועי גאות ושפל” בתחום הדייטינג. כאשר אני אומר “תקופות יובש” אני מדבר על תקופות בהן הגבר הממוצע פחות יתקשר עם נשים, לא יהיה לו כמעט דייטים או גם אם כן הם לא יתקדמו לשום מקום ולא יהיה  סקס והתחלות יחסים שונות.  ככלל תקופות יובש הן אחד הגורמים המשמעותיים ביותר לחוסר הצלחה עם נשים.

אז מה יהיה לנו כאן במאמר?

תקופות יובש הן חלק בלתי ניפרד מתחום ההצלחה עם נשים.

ביטולים, דייטים ראשונים שלא הולכים לשום מקום עם נשים שבטעם שלהם, השקעה מרובה מן הצד שלהם ובתוספת הרגשת זלזול (לעיתים מופגן) מכיוון נשים. כל אלו מביאים הרבה גברים בישראל (ובעולם) למצב של פגיעה בביטחון ובדימוי עצמי וחוסר חשק עצום אפילו להתעסק בנושא הזה.

“אני מרגיש שאף אחת לא רוצה אותי ואני צריך להתפשר ולצאת עם כאלו שאני לא רוצה וגם הן עושות לי טובה עד שהן פוגשות אותי. אני לא איזה יצור מהתחת. לא מבין למה הכל הולך כזה קשה?”

נתקלתי במאות רבות של גברים בחיי שעוסקים בתחום הזה ועושים צעדים ממשיים להשתפר בו.
מעולם לא נתקלתי בגבר שהוא 100 מ 100. כלומר אחד שלא משנה מה קורה הוא מצליח עם כל הבחורות. אין פשוט דבר כזה. גם החברה הכי חדים שראיתי חוו תקופות של DOWN (יובש)עם נשים.
מה שמבדיל בינהם לבין גברים פחות מושחזים בתקשורת עם נשים הוא בהכרח העובדה שהם יודעים:

1. להיחלץ יחסית מהר מתקופות היובש וליצור לעצמם תוצאות.
2. הם לא עושים מהתקופות יובש ביג גיל ולא ניכנסים לדיכאון בגללן.

דגש: כמובן, אם מישהו תקוע ולא מתקדם לאורך חודשים ארוכים או שנים אז כבר לא מדובר ב”תקופת יובש” אלא מדובר במגמה ובטעויות כרוניות שחוזרות על עצמן.

תקופות כאלו של UP & DOWNS הן חלק בלתי נפרד מן התחום הזה. עיקרון המפתח פה הוא להיות כמה שפחות מושפע ברמה המנטלית ולקבל אותן כחלק טבעי מכל תהליך למידה ולעשות את הפעולות הקטנות כדי לצמצם את זמן ההשפעה שלהן.

יש לך שאלה?  בוא לטלגרם שלי >>
יש לך שאלה? בוא לטלגרם שלי >>
קרא עוד
>> נתקלתי במאות רבות של גברים בחיי שעוסקים בתחום הזה ועושים צעדים ממשיים להשתפר בו. מעולם לא נתקלתי בגבר שהוא 100 מ 100. כלומר אחד שלא משנה מה קורה הוא מצליח עם כל הבחורות. אין פשוט דבר כזה. גם החברה הכי חדים שראיתי חוו תקופות של DOWN (יובש)עם נשים.

לקבוע כמה דייטים ליום נתון

לעיתים קרובות תקופות יובש עם נשים יאופיינו בהרבה ביטולי דייטים של הרגע האחרון. זאת בעיקר בדייטים ראשונים. אלמנטים כמו פולואפ, הודעות מקדימות בווצאפ ושיחות טלפון טובות יכולות לצמצם משמעותית מראש ביטולים של הרגע האחרון. יחד עם זאת, למרות שגברים מגיעים למצב שהם טובים בכל המיומנויות האלו אבל בכל מקרה סופגים ביטולים. כדי לרדד את תופעת הביטולים בתקופות פחות טובות אפשר לנסות לקבוע 2-3 דייטים לאותו יום מתוך הנחת עבודה ש2 מן הנשים שקבעת איתן יבטלו.

רגע, אז כאילו אתה אומר לי לקבוע עם 3 לאותו יום ? ומה עושים אם אף אחת לא מבטלת?!
במקרה שמשום מה אף אחת לא ביטלה, האחריות של אותו גבר היא לבצע תיעדוף את מי הוא מעדיף לראות באותו יום ולהציב את הדייטים עם הנשים האחרות במועד אחד. אגב להשכלה כללית ככה נראה בנקודות מסוימות “שפע” עם נשים. אותו גבר ליטראלי בוחר את מי הוא רוצה לפגוש מתוך האפשרויות שיש לו.

רגע, אבל אני לא אוהב להיות הבחור המניאק שממקבל זה נוגד את העקרונות שלי וזה לא מוסרי בעיני.
לא הייתי רוצה שמי שיוצאת איתי תצא עם עוד גברים במקביל.”

1. אתה לא מניאק ככה זה בתחום הדייטינג
אחי הנה מה שאף אחד אף פעם כנראה (!) לא אמר לך על התחום הזה:  הנחת העבודה שלך,  ברדיוס של מספר הדייטים הראשונים עם זו שאתה יוצא איתה היא שרוב הסיכויים שהיא יוצאת (ואולי גם שוכבת) עם עוד גברים חוץ ממך. כן, גם הבחורה המתוקה הזו שנראית לך כמו חומר לקשר רציני.

2. לא מדובר במיקבול אלא בהגדלת סיכויים.
אם לגבר אין יותר מידי ניסיון עם נשים והיו לו רק כמה חברות כל החיים או הוא אחרי תקופת ממושכת שלא היה לו כלום הוא רוצה להוריד את האגו ולהתחיל לצאת לדייטים כדי להזרים מים במערכת כדי “לעלות על הגל”.

3. מיקבול זה מצב שבו יוצאים ושוכבים עם כמה נשים.
להתכתב ולקבוע עם כמה נשים בבת אחת זה ממש לא מיקבול.
במציאות של שוק דייטינג צפוף ותחרותי כמו בישראל לקבוע ולדבר במקביל עם כמה זה לפעמים הכרח.

4. נשים ממקבלות הרבה יותר מגברים
זאת בניגוד למה שמקובל לחשוב או למה שהן מצהירות.
לפעמים אישה אחת יכולה לצאת ולשכב עם 5 גברים כדי להבין עם מי מהם היא רוצה להישאר לטווח הארוך.
לטעמי, אין שום סיבה בעולם שגברים לא ישתמשו באותה שיטה כדי למקסם את הסיכויים שלהם. וכן, גם הבחורות הכי מתוקות ואלו שהכי נראות לקשר רציני “מקבלו” (השם ישמור) לפחות כמה פעמים בחייהן.

איך להתכתב עם מישהי בטינדר \ קיופיד

גיוון מקורות ההיכרות

אחת הבעיות המרכזיות של גברים בתחום הדייטינג וההכרויות ומה שמגדיל משמעותית את תקופות היובש עם נשים  הוא הישענות על מקור היכרות אחד. יכול להיות שהם מנסים להכיר בעיקר דרך חברים או רק דרך אפליקציות או רק במהלך היציאות של הסופ”ש. במצב כזה, במיוחד אם מקור ההכרויות לא מביא לכמות או איכות דייטים משמעותיים, הם יתקלו בתקופות יובש ממושכות. ללא דייטים חדשים באופק או  ריבוי דייטים עם בחורות יבשות שלא משתפות פעולה ולא תורמות למהלך הדייט. אז ההשלכה של זה היא שקשה לאותם גברים להתקדם מולן ליחסים כלשהם. לכן, הוספת מקורות היכרות בהחלט יכולה ליצור שינוי משמעותי מבחינת כמות והרבה יותר חשוב איכות ההכרויות לכדי “שבירת תקופת היובש”. דוגמה:

נניח בחור רגיל להכיר רק באפליקציות.
אז השאיפה היא נניח שהוא יתחיל לצאת פעם בשבוע לברים או לחלופין למסגרות חברתיות כמו בצאטה, סלסה וכו וינסה להכיר גם דרך שם. אז, במרוצת הזמן וההתמדה, הוא יהפוך להרבה יותר מגוון ביכולות שלו והסיכוי שמישהי שהיא יותר לכיוון הטעם שלו כן תמשיך איתו לדייט שני, סקס ואולי התחלת יחסים.

יש לך שאלה?  בוא לטלגרם שלי >>
יש לך שאלה? בוא לטלגרם שלי >>
קרא עוד
>> אם מקור ההכרויות לא מביא לכמות או איכות דייטים משמעותיים, גברים יתקלו בתקופות יובש ממושכות. ללא דייטים חדשים באופק או  ריבוי דייטים עם בחורות יבשות שלא משתפות פעולה ולא תורמות למהלך הדייט. אז ההשלכה של זה היא שקשה לאותם גברים להתקדם מולן ליחסים כלשהם.

צמצום זמן ההשקעה

הנה כמה אלמנטים שצורכים הרבה מאוד השקעה מהזמן והאנרגיה של הגבר הממוצע בתחום הדייטינג:

1.התכתבויות ממושכות באפליקציה (להתכתב על פני ימים או שעות)
2. התכתבויות ממושכות בשלב הווצאפ עד הדייט הראשון או בין הדייטים הבאים
(להתכתב כל יום עמה עשרות דקות)
3. שיחות טלפון ארוכות (למעלה מ15 דק זו שיחת טלפון ארוכה מאוד)
4. דייטים ארוכים שלא מובילים לדייט שני, שלישי, סקס

בגלל שהרבה מאוד גברים מתכתבים, מתקשרים ומאריכים את זמן הדייטים עם נשים הרבה מעבר למה שהם צריכים, נוצרת אצלם ההרגשה שהם משקיעים בנשים ובתקשורת איתן יתר על המידה.  כאשר המצבים האלו לא מביאים לתוצאות שהם רוצים, הם מתבאסים. הם מרגישים מותשים וחסרי מוטיבציה כי הם משקיעים כל כך הרבה ולא רואים תוצאות מה שמביא לתחושת תקיעות איומה. כדי להפחית את התחושה הזו ולהימנע מן המצב הזה, שווה לשפר וליעל ככל הניתן תהליך מול כל בחורה למינימום ההכרחי.

דוגמה:
אם אתה רגיל לדבר עם כל בחורה בטלפון חצי שעה – קצץ את זה לה 7-12 דקות
אם אתה רגיל להתכתב באפליקציה עם כל בחורה כמה ימים – קצץ את זה למהלך של מספר דקות
אם אתה רגיל לשבת בדייט 2-3 שעות בכל דייט (לא משנה איך הוא הולך) תתחיל לשקול לחתוך
כבר אחרי 30-40 דקות אם אתה רואה שהוא לא מתפתח למקומות טובים.

כל קיצוץ כזה נראה מינורי, אבל על פני 5-10 נשים שאתה מתקשר איתן, החיסכון הזה
מצטבר בריבית דריבית ויכול לחסוך לך המון אנרגיה ותסכול במיוחד כשמדובר בבחורות חמוצות
שסתם באו להעביר את הזמן ובכלל לא נראות לטעמך.

חיים מאוזנים והשקעה בתחום הדייטינג

המרוץ האינסופי אחרי הקריירה, ההישגיות, הלימודים וכו יכול להיות גורם משבש באופן קריטי על חיי הדייטינג. יש תקופות שבהן אנו נדרשים כאנשי קריירה להשקיע מאמץ מרובה בכל הדברים שאנו עושים ותחום הדייטינג וההכרויות נדחק חזק הצידה. למעשה, יש אחוז עצום של גברים קרייריסטים בישראל (ובעולם) שהזניח במשך שנים שלמות את חיי הדייטינג שלהם ופשוט קיבלו את זה שאין להם נשים בחיים שלהם כברירת מחדל. הם פשוט התרגלו להיות לבד – בלי יחסים קצרים או ארוכים, בלי סקס או פשוט לפגוש נשים שהרבה מתחת לרמה שלהם כי”זה מה יש כרגע בינתיים” עד שיבוא איכשהו, מתישהו משהו טוב יותר.

כמובן שלרוב, המישהי האיכותית הזו לא תגיע משום מקום.

המפתח הוא למצוא את האיזון גם בתקופות האלו שאין לנו טיפת אנרגיה. מי שלא משקיע בכלל בתחום הזה ואז מידי פעם מדפדף באפליקציות או זורק משפט פה משפט שם למישהי שהוא רואה בבר או בים לא יכול לצפות שדברים ילכו לו חלק או טוב ככה סתם משום מקום. אם זו לא מיומנות שהוא משקיע בה אז היא פשוט לא בסדר העדיפויות שלו.

“אבל אלעד, אין לי זמן לזה ואני לא בטוח אם אני יכול להשקיע זמן בזה”

אם לגבר איש נניח 40 דקות יומי במקום לגלול בלי סוף ברשתות החברתיות כדי להתכתב עם נשים
ופעם בשבוע או שבועיים לצאת לדייט עם מישהי חדשה, התחום הזה בכלל לא חשוב לא ואין לו מה לצפות להצליח. דגש:
גם הקיצוניות השנייה אינה בריאה. אם גבר משקיע רק בתחום הזה וחוץ מהתחום הזה אין לו בכלל חיים זו גם בעיה.

סיכום

תקופות יובש עם נשים אינן גזירה מן השמיים וניתן בהחלט לתמרן כדי לצמצם משמעותית את ההשפעה שלהן והאורך שלהן אם מתנהלים באופן נכון. ותמיד תזכור:

לעולם אל תסמוך על מאמן דייטינג עם חברה מכוערת 
כמו שלא היית סומך על מאמן כושר שמן 🙂

ELAD

תקוע ורוצה להצליח?! בוא דבר איתנו בשיחת ייעוץ חינמית !

איך להתחיל עם בחורה- הדרכה חינם

* במילוי הפרטים אני מאשר קבלת אימיילים לכתובת המייל אותה אמלא